hamileyim eşim kumarda battı şuan evden dışarı attım kendimi acil yorum yapabilir misiniz

ya bir şey merak ediyorum evliyken alınan malları öyle kolay kolay güzelce gidip satabiliyorlarmı?
yani kredi cekerken bile banka cagiriyor kocan kredi cekiyo haberin varmi diye imza attiriyor
Yakın çevremde hiç olmadı ama çok duydum mal kendi üstüne, eşinden habersiz satmış diye. Satılabiliyor demek ki.

Satılıyor, eşim yatırımlık aldığımız evi satmıştı ve sonrasında söylemişti. Kuruş param geçmediği ve daha mantıklı bir yatırımda kullandığı için sıkıntı yapmamıştım.

inan
hiç bu bakış açısıyla bakmamıştım ve denk de gelmemiştim.. teşekkür ederim yorumunuz için. çok sağolun gerçekten farklı bi açı kazandırdınız bana

Kumar bağımlılığını bırakan tek bir kişi bile görmedim. Bıraktım diyip birkaç ay sonra tekrar ailesinin önüne borcu yığıyor hepsi. Hadi bunu geçtim, arabayı satarken sana söylememiş senden gizlemiş bu çok büyük bi saygısızlık. Daha çocuğu doğmadan böyle saçma sapan sorumsuzluklar yapan adam normal zamanlarda daha da fazlasını yapar. 7 aylık hamileymişsin, arabaya en çok ihtiyaç duyacağın vakit asıl şimdi. Merak ettim el kadar çocuğu aşılara hastanelere neyle götürecekmişsin. He bir de bu tip adamların bayağı meşhur bir oyunu oluyor “eve hırsız girdi” diye. Evdeki ziynet eşyalarına dikkat et o yüzden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…