hamileyim eşim kumarda battı şuan evden dışarı attım kendimi acil yorum yapabilir misiniz

yok şuan oturduğumuz evin tapusunu üstüne yapcağını söylüyor

eşinizin kumar oynadığını fark ettikten sonra eşinizin hesaplarına el koymak yerine sizin daha çok nelere dertlendiğinize bir bakalım

arşivinize bakınca bu soru bana nedense hiç gelmedi be.

Boşanmaktan başka çare yok gibi maalesef. Söylemesi kolay duruyor ama bir arkadaşım sizin gibiydi, eşi de kendisi de oldukça tahsilli ve başarılı insanlar. En son boşandı kurtuldu kızcağız.

bunun konumuzla ne alakası var ve bir kadın olarak psikolojik olarak bunuda dert etmiş olamaz mıyım ?
Maddy şunu da söyliyim tecrübeme güvenebilirsin, kumar oynayan erkek cinsel anlamda isteksizleşiyor çünkü onun kadar zevk veren bir şey kumar. O konu da bununla bağlantılı yani.

evet mesleğim var annemin babamında durumu iyi o kadar araftayım ki bir yanım bunu kabullenemiyor diğer yanım kestirip atamıyor çok çaresiz hissediyorum ilk defa
Sakın inanmayın, daha da batacak. Ailenizin yanına gidip boşanmak en mantıklı olanı malesef. Bundan kurtulanı hiç görmedim, yarın öbür gün eve haciz gelecek ve hiç bilmediğiniz borçlar çıkacak ortaya.

Evi satmış bile olabilir. Elinizi çabuk tutun yarın mallara şerh koydurun. Bebeğinizin hakkını yedirmeyin bu adama. Araba gitmiş zaten. Yarım bir daire parasıyla hayata tekrar başlamak var; bir de seneye elde var sıfır, eksinin de eksisi ortada kalmak var.

Ailenize de kredi çektirmiş bir de. Zamanla eşin dostun yüzüne bakamaz hale gelirsiniz. Burda tecrübe etmiş olan kadınların sesine kulak verin.

Psikolojilerini ve beyinlerinin artık bozulmuş olan yapılarını anlamak istiyorsanız, YouTube bir sürü video var. Muhakkak izleyin.

çoğu bağımlılık gibi bu da aşılması zor, kendini bile düşünmeyen kişi seni ve çocuğunu mu düşünecek? arabayı satarken haber bile vermemiş. boş insan afedersin, köy de olmaz kasaba da

Kim söz verip kumar bırakmış . Yarin birgun seni de satar . Bir komşumuzun kocasıda oynuyordu kadin en son seni bosarim demişti . Adamda kumarı bırakmadı kendini vurdu bunu sonu kötü biter . Bırak adamı
Eşimin uzaktan eniştesi de bir gün kumar illetinin masasında otururken masadan biri karısını koymuş ortaya…. Kumar kimsenin peşini bırakmıyo ya

Ailenizin yanına dönün.Bu adam iflah olmaz hamilesiniz çok zor gelecek belkide .Bu kaos içinde belirsizlik içinde yaşarım,güvenim tam derseniz gidin yaşayın ama düzeltmesini beklemeyin borcu kapatmak için daha büyük oynar buna hazır olun.Ustelik çekilen kredi borcunu ödemezse ailenize haciz gelebilir.Boyle bir adamla evlisiniz işte .....

Elinizde saglıgınız da kalmaz, emin olun, bitik bir anne olacagınıza kurtulun bu kemirgenden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…