Hamilelikte kaygi bozuklugu ve xanax

05070060157 isterseniz wp dan kpnusalö

Zor yine çünkü son haftam 38 e gircem senin kaçıncı hafta ve neler oluyor kaç saatt uyuyabiliyorsun günde
Ben 23. Haftadayım işte lustrale başladm uyku için de rexapin verdi ama yarım alıuorum cok etki etmiyor. Sen kaçıncı haftada başladın ilaca uyku için de ilaç alıyor musun kendiliğinden mi düzeldi?

Ben 23. Haftadayım işte lustrale başladm uyku için de rexapin verdi ama yarım alıuorum cok etki etmiyor. Sen kaçıncı haftada başladın ilaca uyku için de ilaç alıyor musun kendiliğinden mi düzeldi?
Bende 20 haftada başladım selactra 50 mg uyku içinde largactil vermişti beni uyutyordu largactil bi 10 gün aldım sonra kestim uykularım kesik kesik ama artk normal diyorum hamilelikte çarşamba dogumum var zaten

Bende 20 haftada başladım selactra 50 mg uyku içinde largactil vermişti beni uyutyordu largactil bi 10 gün aldım sonra kestim uykularım kesik kesik ama artk normal diyorum hamilelikte çarşamba dogumum var zaten
Kolaylıkla olsun inşallah doğumunuz. ❤️ selectrayı kestiniz mi devam mı

Kızlar bebeğimin cinsiyetini öğrendim bugün . Allah nasip ederse bi oğlum olacak ☺️ ve sanırım ilaç da etkisini göstermeye başladı takıntılarım azaldı kendimi daha iyi hissediyorum daha iyi olacağım inşallah 🤲🏻

kullandım ativan ve paxil D grubuydu Allahıma tevekkül ettim dua ettim hep cok sukur kızım saglıklı dedim ya beynsel bi hasar bırakırsa oda olmadı aksine maşallah çok zeki bir kız 2,5 yaşında ama sen ben gibi konusur eder fiizksel gelişimi 3,5 yaş gibi rabbim kötülükten kazadan beladan hastalıklardan korusun cümlemizin evlatlarnı Allah hiçbir anneyi evlatla imtihan etmesin yüreğimize taşımayacağımız yük vermesin bu sayfaya kim korku ile yazıyorsa yazsn bana. elmden geldıgnce teselli eder bilgilerimi paylasırım hersey rabbimden bol dua 🤲
Kacinci haftadan itibaren kullanmistiniz

Kacinci haftadasiniz
28 oldum, arada dozda 40a ciktim. 40a ciktigimda vucudum uyumlanana kadar aklimi aldi. 3 gunde toplamda 3 saat falan uyudum. Yan etkilerinde var zaten. Tam bir ayda etki etti. 2 hafta muhtesem bir hayat yasadim. Done done uyuyodum. Tuvalete kalksam bile geri dalabiliyodum. Son ziyarette 20ye dusurelim doguma 2 hafta kala tamamen birakman lazim deyince cok bozuldum. 40-20 gideyim bari bi hafta zart diye 20ye dusmiym dedim. Dozu boyle yaptik. 6. Gunde uyku yine gitti. Ates basmalari geri geldi. Bacak uyusmalari vs. Pazartesiden itibaren 20yle devam. Hamileligimin en muhtesem 2 haftasini yasadim sanirim ilac etki edince. Simdi yine uykulara gule gule dedim ama artik takmiyorum. Biktim usandim. Ilacla bi turlu ilacsiz bi turlu.

Bende lustral başladım 2 hafta oldu ama uyuyamıyorum rexapin vermişti 2.5 mg nın yarısını al akşam dedi o da az geliyor sanırım
Ben sunu anladim. 1 ay dolmadan hicbirinin bi etkisi olmuyo. Tovbe yarabbi allahim sasti bunyem uyumlanana kadar. Eger ciddi yan etki yasamiyosaniz disinizi sıkın. Bende 1. Ay doldu sanki sihirli bi degnek degdi. Bana da uyku icin adini hatirlayamadigim bi damla verdi rexapinle ayni sinif. Ondan almaya bile gerek duymamistim. 2 hafta daha dayanin.

Ben sunu anladim. 1 ay dolmadan hicbirinin bi etkisi olmuyo. Tovbe yarabbi allahim sasti bunyem uyumlanana kadar. Eger ciddi yan etki yasamiyosaniz disinizi sıkın. Bende 1. Ay doldu sanki sihirli bi degnek degdi. Bana da uyku icin adini hatirlayamadigim bi damla verdi rexapinle ayni sinif. Ondan almaya bile gerek duymamistim. 2 hafta daha dayanin.
Ne güzel umarım bir an once bana da değer o değnek.. peki ilaca ilk basladığınız dönem kullandınız mı bahsettiğiniz uyku ilacını uyuyamadığınız dönemde

Ne güzel umarım bir an once bana da değer o değnek.. peki ilaca ilk basladığınız dönem kullandınız mı bahsettiğiniz uyku ilacını uyuyamadığınız dönemde
Yok hic kullanmadim. Melatonin vermisti ilk basta, hic etki etmedi. Dideral verdi carpintm vardi. Ondan da bi kere mi ne aldim. Prozac etki edene kadar ama hayattan sogudum. Hamilelikte de yasanan normal sıkıntılar ilacin yan etkisiyle saha kalkti desem asla abartmis olmam. Dunyadan kopmustum.
Bu arada regl oncesi sıkıntı yasayan kadinlar hamilelikteki hormon degisimlerini tolare edemezlermis. Iki alakasiz psikiyatr soyledi. Ben her adet oncesi canavara dönüsüyodum. Buna da bagliyorum. Hepsi el ele...

Yok hic kullanmadim. Melatonin vermisti ilk basta, hic etki etmedi. Dideral verdi carpintm vardi. Ondan da bi kere mi ne aldim. Prozac etki edene kadar ama hayattan sogudum. Hamilelikte de yasanan normal sıkıntılar ilacin yan etkisiyle saha kalkti desem asla abartmis olmam. Dunyadan kopmustum.
Bu arada regl oncesi sıkıntı yasayan kadinlar hamilelikteki hormon degisimlerini tolare edemezlermis. Iki alakasiz psikiyatr soyledi. Ben her adet oncesi canavara dönüsüyodum. Buna da bagliyorum. Hepsi el ele...
Sorma gerçekten yaşamayan bilmez… kız uykusuz dayanmışsın kullanmadan valla bravo

Sorma gerçekten yaşamayan bilmez… kız uykusuz dayanmışsın kullanmadan valla bravo
Ya anlatamam. Tepki veremiyodum konusamiyodum. Bayilicak gibi oluyodum. Sonra takmamaya basladim. Uykusuzluktan ölünmüyomus bunu gordum. Gece uyanik olmayi dert etmemeye calisiyorum. O sahane iki haftayi unutamicam. Biraz disimi sıkmaya calisiyorum yeni dozla. Dogumdan once bi anda 40tan kesersem cunku muhtemelen anksiyete krizinden doguramam. O yuzden biraz cabalicam.

Ya anlatamam. Tepki veremiyodum konusamiyodum. Bayilicak gibi oluyodum. Sonra takmamaya basladim. Uykusuzluktan ölünmüyomus bunu gordum. Gece uyanik olmayi dert etmemeye calisiyorum. O sahane iki haftayi unutamicam. Biraz disimi sıkmaya calisiyorum yeni dozla. Dogumdan once bi anda 40tan kesersem cunku muhtemelen anksiyete krizinden doguramam. O yuzden biraz cabalicam.
Evet ya neden 2 hafta dedi 2 gün önce kessen yetmiyor mı? Tedavi yarım kalacak bunun lohusalığı var daha

X