Hamilelikte kaygi bozuklugu ve xanax

Yani bu mantikla ben en ankstiyeteli zamanimda poğaça yaptim ders anlattim ama içimi bir de siz görün

Yani bu mantikla ben en ankstiyeteli zamanimda poğaça yaptim ders anlattim ama içimi bir de siz görün
Evet işte bende şuan aynı durumdayım.daha önce ilaçsız 6 ay yaşadım en sonunda dayanamadım.ilac başladım.insam çaresi olduğunu bilince neden 6 ay yaşayayım diyor.ama terapi de diyor ki işte böyle kaygı gelecek sen poğaça yapacaksın ise gideceksin vs.vs.

Valla size bravo.benim şuan tuttu anksiyete zorla agzima 2 kasik pilav koyup kendimi disari zor attim. Benim 13 yasinda yurume engelli oglum var bilgisayar basinda birakip bi hava alip eve gidicem. Sizin dediginiz gibi yapmaya calisiyorum ama nafile geldigi zaman kusturuyo.kusmamak icinde disari atiyorum kendimi

Elbette ki terapist değilim ama bu yolda çok terapi aldım.kusman mi geldi.al poşeti kus.kusmanin nesi ayıp ne olacaktı diyor doktorum.benimde ellerim titriyordu.meslegimde ellerim.isimi yapamayacağım diye çok ağlamıştım.doktorum ellerin titreye titreye yapacaksın dedi.dedifi gibi yaptım.hatta diğer arkadaşlarının isinide sen yapacaksin dedi.inadina ellerin titradiginde daha çok iş yapacaksın dedi.sanirim bunun adı kabul ve kararlılık terapisiydi

Çok üzüldüm çok geçmiş olsun. Kusunca rahatlamıyor musunuz

Suan ben de artik böyleyim

Kesinlikle dogru ama kustukça şunudüşünüyorum.evet artik yemekte yiyemiyorum vucudum iyice dermandan kesilecek herkes kilo alir ben niye kilo veriyorum, yoksa hastanelik mi olucam , ya hastaneye yatirrirlarsa olmayan seyler gibi dusunceler anksiyeteyi daha da artiriyo terleme kollarda uyusmayla birlikte yerinde duramama ve nihai son kusuyorum . Sonrasida boyle tekrar ediyo

19 haftaya kadar hiç beklememeliydim 5_6 kilo verdikten sonra artik yemek yapamiyodum evi zar zor temizliyodum.vucudumun iyice dustugunu gorunce gittim ilac aldim.ama korkuyordum ilac kullanmaya cunku benim zatrn hasta 2 cocugum var.genetik ayiklamayla tup bebekle gebe kaldımben.sirf hadta cocugum olmadin diye.ama mecbur kaldim ilac kullanmaya

Evet hepimizin aynı şeyi yaşadığına emni.bende pozitife değil dediğiniz gibi kusmanın sonuçlarına odaklanirdim hep .terapi bu konuda ise yariyo

Sizin bu yorumunuz bana cok iyi geldi sen cok güçlüsünu okuyunca gözlerim doldu çünkü su ana kadar kendimi hep sucladim beni mutlu ettiniz Rabbim de sizi mutlu etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…