Hamilelikte kaygi bozuklugu ve xanax

Ay yazamadan göndere bastım iki günüm kaldı iki günde ne degisecek acaba bebek icin gerçekten bazen anlamıyorum
Bence çok güzel geldin 12.haftaya kadar. Ben asla dayanamamıştım. Sürekli ağlıyordum titriyordum kıvranıyordum boğuluyordum yaşamak istemiyordum. Antidepresana 7.haftada başladım ama o güne kadar da ara sıra ativan unisom xanax pasiflora her gün bişey içiyordum. Hamilelikte ilaçsız günüm geçmedi şu an sana yazarken bile bebeğime zarar olmuş mudur bunlar yüzünden diye vicdan azabı çekiyorum . Sen çok güçlüsün. Bebeğin için Direndin bu zamana kadar.

Ya. Bende basladim dun ama.hergun yeni bir kaygıyla uyandim simdi de geçmişe dönük bir konuya taktim ya cok hata yaptıysam diye gecmio aldırmayi bile düşündüm

Kızlar mrb.hep okuyordum ama yorum yapmadım.anksiyeteden dolayı paxera başlamışken 3. Ayında gebe kaldım.ilaci kestik.suan 17+1 im.ikiz gebeyim.hem plansız gebelik hem bu süreçte eşim tayin oldu ctesi ev taşıyacağız.11 yıldır oturduğum İzmir'den taşınıyoruz.bu durumda beni çok strese sokuyor yeni iş yeni ev yeni ortam.yeni 2 bebek.kendim alıp başlasam mi lustral acaba

Kesinlikle kendi kendine ilaç başlama. Bu ilaçlar kafana göre başlayıp birakabilecegin ilaçlar değil. Sakın öyle bir hata yapma. Eğer şu an sıkıntı yaşıyorsan doktora görün ihmal etme. Ya da gittiğin yerde doktora görün.

Bir psikiyatrise gidin o karar versin.

Paxerayi yazan doktorum özeldi.kendisine mesaj attım.islevselligin iyiyse ilaç başlamayı düşünmüyorum yazmış.islevselligim iyi ama o kadar anı duygu durumum değişiyor ki.yarim saat depresyon yarım saat anksiyete yarım saat normalim.hic ilaç kullanmamış olsam gebeliğe bağliycam ama onu da yapamıyorum.bir ömür ilaç mi kullanicaz biz

Merhaba arkadaşlar bn yıllarca Arkalıklı antidepresan kullandim geçen sene olaxin ve selectra kullandım gebelik düşündüğüm için bıraktım ama şuan çok kötüyum hemen sinirleniyorum sonra karnıma sancı giriyor 5 haftalık hamileyim bebeğimi kaybetmekten korkuyorum daha önce 4 defa düşük yaptım 3 defa kürtaj ve en son Mart ayında 2 haftalık düşük yaptım şuan ara sıra gelen sarı akıntı var ve adet sancıları gibi sancı çekiyorum ara sıra ne olur dua edin çok korkuyorum

Bu kadar değişken ruh hallerin varsa nasıl işlevselliğin iyi ki. O ne demek anlamadım.
Şahsen beni iyi edecekse bir ömür gerekiyorsa kullanırım ilaç napalım

Çok geçmiş olsun. Neden bu kadar çok kayıp yaşadın bir sebebi var mı? İnşallah bebeğin tutunur sana

Bu kadar değişken ruh hallerin varsa nasıl işlevselliğin iyi ki. O ne demek anlamadım.
Şahsen beni iyi edecekse bir ömür gerekiyorsa kullanırım ilaç napalım
Nasıl iyi.benim zorlamamla.hani terapide diyorlar ya o atak gelince düşünmeyi bırakıp elindeki işi bitireceksin diye.bende atağa rağmen elimdeki ise devam ediyorum.zorla yani

Aynı kaderi paylaşıyoruz

Bir psikiyatrise gidin o karar versin.

Gunde kac tane
Benim de işlevselliğim yerinde ama ilac basladim çok kötüyüm

İslevsellik derken günlük rutin işlerini demek istiyor anlamadim.bu arada istahiniz nasil ben 23 haftaya giricem verdigim kilolari hala geri almaya çalışıyorum
Rutin işler.ise gidip gelme evde 7 yaşında bir oğlum daha var.onun bakımı.kendi bakımın.isevsellikten kasıt devam eden hayattaki sorumluluklarını yapıyor musun yoksa bugün panik geldi deyip saatlerce TV izleyip yemek yapmadan gecistiriyor musun .bunu kastediyor.elbette arada olur .ama sürekli olmasını istemiyor.bulanti kusmak çok olduğu için iştahım yok.anksiyetem geldiğinde de hiç zayıfladığımi bilmem.hep istahliyiyimdir.hatta daha fazla abur cubur yerim

Ooo masallah benim anksiyetem beni yer bitirir

Ooo masallah benim anksiyetem beni yer bitirir
İşte ben o aşamaya gelmedim henüz.yani bilmiyorum acaba gerçekten terapi ise mi yaradı ben düşüncelerimle barıştım.yoksa o kadar büyük bir atak mi gelmedi bilmiyorum.suan ne hissettiğimi de bilmiyorum .yoğun bir üzüntü halim var.klasik anksiyetem var.bu üzüntü geçmezse depresyon olursam yataktan cikamazsam.is yapamqzsam bebeklere bakamazsam.liste böyle uzayıp gidiyor.doktoruma randevu için yazdım bakalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…