Hamilelikte Göbek Kaşıntısı

dertkosem

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2023
18
-46
20
Selam Kızlar 22+1'yim ve karnımda 3 gündür çok fazla kaşıntı var bazen farkında olmadan kendimi kaşırken buluyorum ve çok fazla gerginlik hissediyorum karnımda acaba büyüyor mu diyorum çünkü göbeğim fazla çıkmadı sizce ne olabilir bilgisi olan var mı

karnınız büyüyor gerilmeden dolayı oluyor. artık bol bol nemlendirin krem ve yağ sürün yoksa bu kaşıntılar çatlağa sebep olur. bende 15-16. haftadan beri sürüyorum. hatta göğüslerde de kaşıntı başladı bende göğüslerime de sürüyorum artık

Teşekkür ederim yağ kullanıyorum ama yinede etki görmüyorum göğüs kaşıntıları bende de 11. Hafta belki daha erken bilmiyorum var kaşımamaya özen gösteriyorum

Teşekkür ederim yağ kullanıyorum ama yinede etki görmüyorum göğüs kaşıntıları bende de 11. Hafta belki daha erken bilmiyorum var kaşımamaya özen gösteriyorum
biooil çatlak yağı ve lierac phytolastil krem kullanıyorum çok etkili oldu bende. göğüsler daha hassas ama onda kaşıntı yine de tamamen geçmiyor bende maalesef

benimde cok kaşınıyor canım geriliyor ve büyüyor çünkü:)

çatlaklara biz çözüm olmuyor maalesef canım ne yaparsak yapalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…