Hamilelikte cinsellik yaşamak istemiyorum

sharkliertyu

Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2024
230
48
26
Merhaba arkadaşlar ben 7 haftalık hamileyim doktor kanama olmazsa cinsellik yaşayabilirsiniz dedi eşimde sürekli istiyor bende istemiyorum haftada 1 anca istiyorum oda her gün istiyor bıktım bu durumdan aralara zaman koyuyorum oyalıyorum bu seferde modu düşünüyor sorun yaşıyoruz uzaklaşma oluyor.. bu durumları yaşayan var mı nasıl bir çözüm buldunuz

Eşinize doktor son aylarda çok sık önermiyor erken doğum riskini arttırıyor vs diyebilirsiniz çok bunaldıysanız

Doktora gizliden söyleyin riskli yapmayın desin ilk aylarda libido düşük oluyor genelde o yüzden istememeniz normal. Bir şey olur korkusu da oluyor. Ay bir de normal zamanda bile her gün yorucu olur hamileyken hele hiç çekilmez

Evet valla zaten hiç birleyden tat alamıyorum sadece yatmak istiyorum birde benden seks bekleniyor

Daha şimdiden bunu sorun ediyorsa lohusalıkta ne olacak. Bazı eşler gerçekten odun.

Eşiniz delirmiş diye yorumladım, bizimkine bi kere düşük riski oluşturabiliyomuş kk'de okudum dedim diye 7 aydır adam yanaşmıyor korkudan

Yalnız eskisi kadar sık olmama şartıyla cinsellik serbest diye biliyorum ben , bence eşinize böyle söyleyin

Hormonlardan dolayı istek azalmıştır bir de ilk zamanlar epey uyku modu ağrı sızı oluyor. Eşin de az anlayışlı olsun canım aaaa, boşver modunu onun sen iyi ol önce

anlayışlı olsun her gün istemesin tabi ama 9 ay hiç sesini çıkarmasın demek de haksızlık adama. üstelik düşük riski yoksa ilişki doğumu da kolaylaştıran bir şey.

Ay bende 7+4 haftalık hamileyim yatakta adamı bile göresim yok , benimki biraz daha anlayışlı gibi ama her akşam tamam desem her akşamda olur uyuyor numarası yapmak zorunda kalııyorum bazen hiç istemiyorum. Bu yüzden kendimi de bir yandan suçlu hissediyorum sonuçta buda bir ihtiyaç ki bizim cinsel hayatımız baya hareketliydi o yüzden eşimin de alıştığı düzenden hemen kopmasını beklemekte haksızlık gibi geliyor.
Birde benim hiç kanamam vs olmadı çok şükür ama ilişki sonrası baya kasık ağrısı çekiyorum sizde deoluyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…