Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

canım ben sabahları 1 tane içiyorum aç karına..

bende kullanıyorum doktor istemişti ama 3 tane çok değilmi benim görümcem hamile oda günde bir tane kullanıyo ?? arkadşımda 1 adet almıştı günde

kaç mglık içtin canım yada içiyorsun. bana 5 mglığın yarısını içmemi söyledi doktorum...

bu ay hiç içmedim ya çok ihmal ettim onu

Kizlar iki ayri mark var o yuzden karisiklik oldu sanirim. Gunde 500 mg icilmesi gerekiyor folic acid. Sanirim folikbiol mu oyle bir mRka daha var ondan gunde 1 tane iciliyor. Ama bir de adpi folic acid olan var prospectuse bakarsaniz onda da yaziyor gunde 3 kere diye, ben ondan iciyorum. Doktor onu verdi, yani 3 seferde icmek daha etkili dedi ama bilemiyorum kandirmaca mi degil mi. Ama sizdekini acip okuyun icini kac diyorsa o kadar icin:))sifa olsun insallah kuzularimiza kizlaaaar

doktormu söyledi aç karnına içmeni ben tok karnına içiyorum doktorum öyle istemişti çevremdekilerde aynı şekilde kullanıyor

ben henüz doktora gitmedim bugun gidicem..hamile arkadasım aç karnına içiyordu..ben ondan duymadan önce bende tok karına içiyordum doktora sorucam bugun herseyi gerçi herkesin doktoru farklı bişi söylüyo..

Tatlım gerçekten ben ve burdaki bi çok kişi seni çok takdir ediyordur her zaman pozitifsin düşüncelisin anlayışlısın beni seni çotttttk seviyorum elinden gelenin fazlasını yaptığını biliyorum İnşallah tez zamanda (mesela bu ay ) kızına kardeşte gelecek erkenden gelicez bizde bu ay olmazsada öbür ayy az kaldı azzzz inanıyorum bunaaa benim biraz işim var döneceğimm koskocaman öperimm hepiniziiiiiiiiiiiii

merhaba hoşgeldin..istersen bi test daha yap..olacak olduktan sonra çare yokki hiçbirşey için..eğer çıkarsa geç döllenme oldugu için o gün çıkmamıs olabilir..hep olurmu reglin gecikmesi..
katinacımm kendine hamilelik takvimi neden yapmıyrosun kuzum?
3 tane çok be gülüm, 1 tane diyor genelde doktorlar, ne içiyorsun folbiol mü?
kızlar şu kırmızıların gelmesi için ne içeyim... nane limon içtim... akşam ve sahurda içmiştim.... başka kolay içilecek bişiy var sa içeyim...tabi akşam....
küçkpisi cim bence rahat ol akşına bırak, belki de glmeyecekler oluyormus bazen insanlar 2 ayda 3 ayda ancak hasta oluyorlarmıs, doktora gitmişttin zaten, artık boşver gelmesini bekleme, belki bu ay atlayacak.. biraz rahat ol bakalım belki o zaman kebdi kendine gelirler

Folic plus demin yanlis yazdim. Ustunde de yaziyor doktor da soyledi zaten ilk hamileligimde de oyle icmistim. 200 mg folic acid var 1 adet tablette ve gunde 3 tane ya o 600 mg iciliyor.ayni zamanda bunun icinde d vitamini 150 mg ve calcium 100 mg var. Simdi icerigini okuyup yazdim. Tok karnina gunde 3 kere yaziyor kizlar..

canım beceremiyorum ya.... atladı atlıyacağı kadar zaten... hep stres yaptı. bazen topiği bıraksam rahat edermiyim diye de düşünüyorum. bu sefer sizi merak edeceğim kim napıyor diye....

Enabecim kafama gore kullanmiyorum ki canim. Iki ayri doktora gittim cunku ilk gidecegim zaman doktorum tatildeydi. Ikisi de ayni sekilde onerdi. Ben cok takintiliyim bu tarz konularda yanlis yapmamak icin o yuzden iyice arastirmadan icemem zaten.. Ama tabi siz bilirsiniz..

günydn herkeze maşallah baya kalabalık 2gündr giriyorm erken oldugu için giren yoktu hamilelere msj attım gören olmamıs hayırlı ugurlu olsn arkadaslar rabbim bizede naip etsn insaallah ben yarın doktora gidecem insaallah yumurtarım gelişmiştr ve sıkıntı yoktr lütfen dua edin 2gün öncede ovalasyn testi sırf denemk için yaptm cok cok cok hafif bir renk belirtdi normal şartlarda daha yumurtlama günüme var yarındn sonra denemeye baslarım insaallahta koyuyu yakalrızda bu ay tutar 2bebegime hamile kaldıgım gibi insaallah yine hapa falan gerek kalmadn kalırm lütfen dua edin

günde 3 kere olması normal çünkü mcg. misal fobiolun yarısını içiyorum ben günlük oda 2,5 mg. kullandığının çok fazlası oluyor. doktor onu verdi. bende onu kullanıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…