Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

yöntemini uygulıcam ama ramazandayız canım hergün yapmak özellikle sabah yapmak mümkün degil ancak gece yaparz baska bir yöntem denedn mi kür falan

sen bunları yazıcınca ilk gebe kalma hikayem geldi eşim bacaklarımdan tutup havaya kaldırmıştı sanki spermler beyne gidecek

yöntemini uygulıcam ama ramazandayız canım hergün yapmak özellikle sabah yapmak mümkün degil ancak gece yaparz baska bir yöntem denedn mi kür falan

kız güzel okusana, orda hergün mü yazıyor gün aşırı dedim , yani bir gün yapcan bir gün yapmıcan

kızımada ağustosta hamile kalmıştım inşallah ağustos bana uğur getirir hepimizede.hepberaber nisan anneleri topiği ne geçeriz....ozaman halayı çekersin ebebruli

dombrambre kuzucuğummm geldim çok alengirli bi işlemim vardı çıkmak zorunda kaldım denk gelemedik bugün yine.. benimkiler geldi bu ay sallama titretme soğan keçiboynuzu ne varsa yapacam anacım, hakkımızda hayırlısı sen napıyon kuzum göbişin çıkmaya başladımı nasıl durumun???

ay kızlar kırmızılar falan gelmedi henüz. çok heycanlıyım. test yapmaya gidicem şimdi. Kan testi. :18::18:Yaaa demin aynada baktımda kirpiklerim birbirine girmiş gibiydi. Yada bana öğle geldi. İyica kafayı yedim. Evde aynanın karşısına çıplak geçip göğüslerime kasıklarıma falan bakıp kendimce yeşil damar, şişkinlik falan gibi belirtiler arıyorum.

gunun geçmişmiydiki cnm ayyy inş.hayırlı haberlerle dönersin tatlım fazla takılma belirtilere herşeye hazırlıklı ol canım

canımmmmmmm ümitlendirmek için sölemiyorum ammaa bence sen hamilesinnn bende öyle hissediyorumm inşallahhhhhh sonuç ne zaman çıkar acaba, gelince yaz tamammı Ay hadi inşallahhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…