Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

ya olmadı şu hamilelik takvimi
ben şu yüzleri de yapamıyorum siz nasıl yapıyosunuz??
enabe bu işlerin uzmanı ya enabecim yardımmmm :)

cnm herhengi bir hamile arkadaşın altında ki imzada yazıyor hamilelik takvimini eklemek için tıklayın diye orayı tıklayıp tahmini doğum tarihini giriyorsun .dene bakalım olması lazım.

cnm herhengi bir hamile arkadaşın altında ki imzada yazıyor hamilelik takvimini eklemek için tıklayın diye orayı tıklayıp tahmini doğum tarihini giriyorsun .dene bakalım olması lazım.

Canim oncelikle tebrik ederim... Saglikla kucagina alman dilegiyle... Takvime gelince... bebeginin tahmini dogum tarihini bulup, kullanici kontrol panalinden profilini duzenleye gel ve bebegin dogum tarihi bolumune yaz ve kaydet. Umarim aciklayici olmustur. Google da gebelik hesaplayici yazarsan otomatik hesaplayicilar cikar tahmini dogum tarihini ordan bulabilirsin

Son düzenleme:

Canim oncelikle tebrik ederim... Saglikla kucagina alman dilegiyle... Takvime gelince... bebeginin tahmini dogum tarihini bulup, kullanici kontrol panalinden profilini duzenleye gel ve bebegin dogum tarihi bolumune yaz ve kaydet. Umarim aciklayici olmustur. Google da gebelik hesaplayici yazarsan otomatik hesaplayicilar cikar tahmini dogum tarihini ordan bulabilirsin

herkese merhaba, sanırım bende hamileyim ama daha tam olarak kendim bile inanmış değilim batım yarın evde test yaptım pozitif çıktı ama kan testi yaptıramadım pazartesiye kaldı inşallah vardır bebişim, 3 tane test yaptım yanılma payı var mıdır acaba??

süper ya hem dilem hem pisipamuk hamile çok sevindim tebrikler Allah sağlıkla kavuştursun yavrularınıza.ay hadi inşallah bu haberlerin devamı gelir

kızlaaar hamileyimmmm
kan sonucumu aldım 444 :) dikkat et kendine dedi doktor
olleyyyy :)
darısı bekleyenlerin başına inşallah :)

aaaaa :)))))) çok çok sevindim canım allah hayırlısıyla bebişini kucağına almayı nasip etsin :))))

regl olmama son 2 günüm uff inşallah olmam yaa

inşalahh cnım inşalahh

kızlar hamileyimmmmmmm.
kan sonucum 373.
Darısı tüm isteyenlerin başına inşallah.

canımmmmm çokçok sevindimmmm :))) allah hayırlısı ile kucağına almak nasip etsinn :))

kızlarrrrrr acilll yardıma ihtiyacım var kimseciklerde yok burda (( benşm yumartlama dönemim bu aralar ama demin wc ye girdim peçeteye kan bulaştı bu nedemek oluyor şimdi (( geçen senelerdede arada oluyordu yani reglm bittikten sonra kanamam oluyordu bikaç gün ama koyu renk geliyordu ozamanlar bekardım doktora gittiğimde bişiyler demişti işte peki şimdi bune

kızlar baktım bu dönemde kanama olabiliyormuş yumurtlama belirtisiymiş ve iyi değerlnedirin bu dönemi diyorlar ama forumda benim gibi kanama olupta yıllardır hamile kalamayanlar var

kızlar baktım bu dönemde kanama olabiliyormuş yumurtlama belirtisiymiş ve iyi değerlnedirin bu dönemi diyorlar ama forumda benim gibi kanama olupta yıllardır hamile kalamayanlar var

canım benim de senin gibi oluyor fakat 3 aydır hamile kalamadım. şimdi de ovülasyon testi aldım onu deneyeceğim. kimisi de diyor ki kanama olması önemli değil önemli olan yumurtluyor musun o. benim de kafam çok karışık. bu durumlar kişiden kişiye çok değişiyor. inşallah sen bu dönemi iyi değerlendirir hamile kalırsın.

dilemcimm battaşımmm çok tebrik ediyorum arkadasım..Rabbim kucapınada almak nasip etsin..
dün bende eve geldiğimde test yaptımmm ve sonuc pozitif çıktı..sanırım hamileyim :)) birazdan kan vermeye gidicem..Allahımm sizlerede tattırsın bu duyguyu..

evt canım geçen bundan 2 ay evvel benimde böyle bi kanamam oldu..hatta yerleşme kanaması bile sandım..yumurtlamayla alakalı bi durummuş..hiçç korkma..çalışmalara devam.. :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…