Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

gunun geçmişmiydiki cnm ayyy inş.hayırlı haberlerle dönersin tatlım fazla takılma belirtilere herşeye hazırlıklı ol canım

Hazırlıklıyım canım. Ben zaten bu aydan ümidi kesmiş kendimce ağustos için kürlere falan başlamıştım. Birde bayramda tatil yapacaz. Denize havuza falan hamile değilsem rahat rahat girerim. Bu benim en azında tesellim. Ama labaratuardan o sonuçu nasıl alıp bakacam bilmiyorum. Heycandan küt diye gitmesem bari.

ay kızlar kırmızılar falan gelmedi henüz. çok heycanlıyım. test yapmaya gidicem şimdi. Kan testi. :18::18:Yaaa demin aynada baktımda kirpiklerim birbirine girmiş gibiydi. Yada bana öğle geldi. İyica kafayı yedim. Evde aynanın karşısına çıplak geçip göğüslerime kasıklarıma falan bakıp kendimce yeşil damar, şişkinlik falan gibi belirtiler arıyorum.:KK52::KK52:
umarım hamilesindir fakat acımasız gelse de söylemek zorundayım hayal kırıklığına uğramanızı istemem ben 20 haftalık hamileyim ve hamilelik belirtilerim 8 hafta itibariyle başladı bazı arkadaşların daha günleri bir kaç gün geçer geçmez belirtilerden bahsediyor olmaları beni üzüyor hamilelerin duaları kabul olunurmuş bu ramazan gününde dilerim Allahtan hepiniz ve burada olmayıp isteyen herkes annelik zevkini tadar

kızlar ben de çıkıyorum öptüm çok çok.. dilem hayırlı haberlerini bekliyorum arkadaşım :KK49::KK49::KK49: ama sonuç ne olursa olsun güzel bi şekilde devam ederiz :KK34:

kızlaaar hamileyimmmm
kan sonucumu aldım 444 :) dikkat et kendine dedi doktor
olleyyyy :)
darısı bekleyenlerin başına inşallah :)

kızlaaar hamileyimmmm
kan sonucumu aldım 444 :) dikkat et kendine dedi doktor
olleyyyy :)
darısı bekleyenlerin başına inşallah :)

çok tebrik ederim canım çoookk sevindim normalde hamile haberi alınca ister istemez moralim bozuluyor ama burada aldıklarıma çok seviniyorum inş hayırlı bi şekilde kucağına alırsın darısı bizim başımıza

Son düzenleme:
kıslarrr yaaa wücudum sanki harita gibiiiii ..........yeşil yeşil yollaaar war gibi damarlarım,göğsümde, kasıklarımda,kasıklarımdan belime doğru bacaklarıma doğru bildiğiniz yeşiiiil yeşiiiildamarlar

korkulacak birşey değil değil miiiii:18:

Son düzenleme:
merhabalar benice topiğe eklermisiniz ne haziran ne temmuz gebe olmadım inşallah ağustosta bu müjdeyi alırım sizlere de veririrm.
yaş: 23, deneme: 11 ay olacak. Bat: 10 ağustos kısmet olursa ilk bebek olacak...

kızlar anca girebildim :)
çok teşekkür ederim herkeseee
gerçekten burda paylaşmak çok güzel çünkü biliyorum her biriniz içtenlikle tebrik ediyosunuz çok teşekkür ederim
umarım bu sefer yüzüm güler artık çok iyi bakcam kendimee

ya buarada şu hamilelik takvimini yapmaya çalıştım ama oldu mu ki acaba

X