Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

1-2 gün bekle bir daha yap bence test, olmazsan da kan veririsin pzt.

erken yapmış olabilirsin canım belki idrarına geçmemiştir daha hcg bide streste etkiliyor batın belirtilerini hatta yediklermiz bile etkiliyebiliyor bellide olmaz canım

hoşgeldin ozaman. beinmde ilk zamanlar çıkmamıştı. şuan hala değerlerim küçük ama gebelik var. benim 19u son adet tarihimdi anca 23unde ıdrar testınde çıktı. onun için biraz daha bekle derim ben inş güzel haberlerini duyarız

hoşgeldin tatlım daha önce başka bi isimle devam ediyorduk dikkatini çekmemiş olabilir yeni geçtik bu tarafa erken gebelik testimi yapmıştın, belki henüz idrara geçmemiştir o sebepten çıkmamış olabilir.. bana sorarsan bir iki gün daha bekle sonra kan testi yaptır derim inşallah hamilesindir hayırlısıyla

1-2 gün bekle bir daha yap bence test, olmazsan da kan veririsin pzt.

erken yapmış olabilirsin canım belki idrarına geçmemiştir daha hcg bide streste etkiliyor batın belirtilerini hatta yediklermiz bile etkiliyebiliyor bellide olmaz canım

hepinize çok ama çok teşekkür ederim Alla hepinizden razı olsun hemen yardımcı oldunuz bi tarafım bekle diyo diğeri yoktur diyo yaa 2 gün öncesinden öğrenenler var yaa onlara kafam takılıyo olsa bendede çıkardı diye düşünüyodum bide bebek düşünmeye başadıktan sonra bi kaç aydır hep 5 gün erken oluyodu günümden leke oluyo bi gün adet oluyodum bitiyodu bu ayda böyle oldu kafam abuk subuk

canlarım nabersiniz ? ya bugün işten başımı kaldıramadım, müdürün yanındaydım hep, acık vakit buldum sonunda, papillomur kırmızılar gelmedi inşallahhhh

hamile arkadaslara masallah rabbim kucaklarına almayıda nasip etsin hamile kalmak için özel bir yöntem uygulayan var mı

hamile arkadaslara masallah rabbim kucaklarına almayıda nasip etsin hamile kalmak için özel bir yöntem uygulayan var mı

canım genelde listemizde (ilk sayfadaki) kür ile hamile kalan yok henüz.salla titret olayımız var.

canlarım nabersiniz ? ya bugün işten başımı kaldıramadım, müdürün yanındaydım hep, acık vakit buldum sonunda, papillomur kırmızılar gelmedi inşallahhhh

geldi canım ya ağustosa kaldı

Son düzenleme:
canım genelde listemizde (ilk sayfadaki) kür hamile kalan yok henüz.salla titret olayımız var.

geldi canım ya ağustosa kaldı

yaaaaa geldimi hadi yaa, zaten çok umutlu değili kendisi de , tüh yaaaa, hayırlısı olsun inşallah, buarada arkadala ben anlatayım salla titreti dur

bencede bekle tatlım inş.vardır birşeylerde hepberaber seviniriz

yaa yazdıklarımı ancak bulabildim yawwww , aşğıdakileri okuyun kızlarrrr.
''canlarım bide bu ay neler yaptığımı , nasıl uğraştığımı anlatayım hemen çok komiktim, rezillik yaniii, anlatmaya çekiniyorum, ama tanışmadan sizler beni iyi hissetiren insanlar olduğunuz için aslında çekinmeme gerek yok, her ilişki öncesi abdest ve dua, başlarken besmele düşünsenize tam başlıyorsunuz besmele çekiniyosunuz , töbe töbe, biraz garipti ama rabbim öyle istiyor aslında, sonrasını anlatmıyım tabii ilişki sonrası eşler, 2-3 dakika çıkmayacak, hatta çok afedersiniz ya utanıyorum ama kusura bakmayın, içeri iyice ittirecek, anladınız işte , kızlar tüm ayrıntıları anlatıyorum vallahi, herşey bebişleriniz için özür dilerim, sonrasında çıkınca, bacakalrınız yukarı, eller belin altına , bacakların iyice yukarı kalkması için destek amaçlı,( buarada ben hafif tombişim, az kalsın boynumu kırıyordum, dikkat edin yaniii , vücudumu taşımakta zorlandımda ) veeeee popoları sallayın, titretin ki, spermler iyice içeri aksınlar, bide bisiklet çeviriri gibi çevirin kızlar, o yolu açmak için ne düşünürseniz yapın, bu şekilde 1 saat kaldım ben, sonrasında ykanırken o bölgeniyi az miktada abdest için yeterli miktarda suyla yıkayın, şakır şukur değil yani, bir de gün aşırı ve sabaha karşı lütfen kızlar, çooooookkkkk zor biliyorum ama , erkek spermleri sabaha karşı tavan yapıyor, adetiniz bitti ya, mesela benim 8 gün sürüyor nerdeyse, 10. gün başladım, bat tarihime kadar gün aşırı yaptım ama çooookkk yoruldum yaaaaaaaa eşim bile, bir tutsun perhize gircem dedi yawwwişte benim hikayem buuu canlarım, var mı sormak istediğiniz bişeeeeeeee

ben adet olmadım daha hiç belirtim yok of ya yoksa asıl belirti bu mu eşimle küsüm kavga ettik canım çok sıkılıyor

yaa yazdıklarımı ancak bulabildim yawwww , aşğıdakileri okuyun kızlarrrr.
''canlarım bide bu ay neler yaptığımı , nasıl uğraştığımı anlatayım hemen çok komiktim, rezillik yaniii, anlatmaya çekiniyorum, ama tanışmadan sizler beni iyi hissetiren insanlar olduğunuz için aslında çekinmeme gerek yok, her ilişki öncesi abdest ve dua, başlarken besmele düşünsenize tam başlıyorsunuz besmele çekiniyosunuz , töbe töbe, biraz garipti ama rabbim öyle istiyor aslında, sonrasını anlatmıyım tabii ilişki sonrası eşler, 2-3 dakika çıkmayacak, hatta çok afedersiniz ya utanıyorum ama kusura bakmayın, içeri iyice ittirecek, anladınız işte , kızlar tüm ayrıntıları anlatıyorum vallahi, herşey bebişleriniz için özür dilerim, sonrasında çıkınca, bacakalrınız yukarı, eller belin altına , bacakların iyice yukarı kalkması için destek amaçlı,( buarada ben hafif tombişim, az kalsın boynumu kırıyordum, dikkat edin yaniii , vücudumu taşımakta zorlandımda ) veeeee popoları sallayın, titretin ki, spermler iyice içeri aksınlar, bide bisiklet çeviriri gibi çevirin kızlar, o yolu açmak için ne düşünürseniz yapın, bu şekilde 1 saat kaldım ben, sonrasında ykanırken o bölgeniyi az miktada abdest için yeterli miktarda suyla yıkayın, şakır şukur değil yani, bir de gün aşırı ve sabaha karşı lütfen kızlar, çooooookkkkk zor biliyorum ama , erkek spermleri sabaha karşı tavan yapıyor, adetiniz bitti ya, mesela benim 8 gün sürüyor nerdeyse, 10. gün başladım, bat tarihime kadar gün aşırı yaptım ama çooookkk yoruldum yaaaaaaaa eşim bile, bir tutsun perhize gircem dedi yawwwişte benim hikayem buuu canlarım, var mı sormak istediğiniz bişeeeeeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…