Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

papimm canım benim hay aklınla yaşa onu nasıl yapabilirm ben bu siteyi pek çözemedim de yardımcı olurmusun canım.......

takvim nasıl yapılıyor ki

papimm canım benim hay aklınla yaşa onu nasıl yapabilirm ben bu siteyi pek çözemedim de yardımcı olurmusun canım.......

Kızlar ben de bilmiyom ki :26: gebiş olmadığım için hiç yapmadım, ama arkadaşlar gelsin yapanlar yardımcı olur

dünaydın bu arada musmutlu bir gün olsun inşallahhhhhhhhhhhh

kıslar günaydın.takvim yapmasını bende bilmiyorum kızlar o yüzden yardımcı olamıcam:26:ama yukarda araçlar kısmında hamilelik takvimi diyo acaba orası olabilirmi:44:fazla da karıştırmaya korktum yanlışlıkla eklerim falan karıştırın kıslar biraz bulursunuz

canım ben başardım sanırım
benim yorumun altında veha herhargi paylaşan birsininin takviminin en altında yazıo ordan yapılıyormuş...

günaydın şekerimm nasılsın? gelen giden yok dimi

saoool tatlım hepimiz içn mutlu bir gün olsun canımmmm

canım yapmışsın takvimi süper olmuş

canım ben başardım sanırım
benim yorumun altında veha herhargi paylaşan birsininin takviminin en altında yazıo ordan yapılıyormuş...

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın bu yazının üstüne tıkla bebeiş...

Herkese hayırlı cumalar.. hamile arkadaşları tebrik ediyorum..inş. sağlıkla kucağınıza alırsınız..darısı tüm isteyen arkadaşlara olsun inş. tez zamanda..

herkese hayırlı cumalar.. bugun cok yogun bir gun bir turlu okuyamadım ne haberler var?? umarım herkesin keyfi yerindedir.. Rabbim hepimize aziz mubarek cuma gunu hürmetine gönlümüzdeki hayırları nasp etsin.. opuyorum hepinizii

GÜNAYDIN KIZLARR.... topigi ben acıyım dedim bugun nasılsınız bakalım?? keyifler yernde mi?? hayırlı haberler vardır inş bugun

günaydınlar kıslar.hayırlı haftalar inşallah.papi bugün doktora gitcekti inşallah güzel geçer iyi haberlerle döner.diğer kıslar nerelerdesiniz gelinde durumlarınızdan haber verin.

GÜNAYDIN KIZLARR.... topigi ben acıyım dedim bugun nasılsınız bakalım?? keyifler yernde mi?? hayırlı haberler vardır inş bugun

günaydın canım maalesef bende yok bu ay döngüm çok uzadı sabah eteşim düştü yarın hasta oluyorum demekkısmet değilmiş hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.

Herkeslere günaydın size 2. Bir müjde vereceğim cumartesi dr a gittik 2 tane geliyor dedi ama net konuşmak için 10 gün sonra bir daha gel dedi :) çok mutluyum inşallah kesin olunca ikiz der yanılabilirler mi yaa şok oldum resmen çok minikler dedi net konuşmam için 10 gün sonra idrara sıkış gel dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…