Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

inş canımm.. birlikte hamilelik gecirmek de cok keyfli olur. ben 2009 temmuz annesiydim. hala daha facebook üzerinden paylasımlarımız devam ediyor bir cok arkadasla.

sanırım şimdi de 2013 annesi olacaksın senenin sonunda doğum olur yanılmıyorsam inşallah bizde 2014 ilk ayında anne olmuş oluruz kıyıdan yakalarız seni

canımm cok tesekkur ederim.. Rabbim en kısa zamanda nasip etsin inş sizlere de. bize de dua edin Rabbim saglıkla tamamına erdirsin. uzun ve zorlu bi yolculuk var onumuzde...

sanırım şimdi de 2013 annesi olacaksın senenin sonunda doğum olur yanılmıyorsam inşallah bizde 2014 ilk ayında anne olmuş oluruz kıyıdan yakalarız seni

2013 kasım annesi olurum inş saglıkla devam eder tamamına ererse... ben 22 kasım dogumluyum. belki dogumgunumde hediyem olur

bismillahirrahmanirrahim.ay inanmıyorum çok şükür allahım bu topik bu günleride görecekti demekki.kıslar çok sevindim.şentürkün hamile olduğunu düşünüyordum ama sıla sen ne ara çıktınallahım şükürlerler olsun rabbim sağ sağlim kucağınıza almayı nasip etsin.çok ama çok sevindim rabbim bu mutluluğumuzu daim etsin inşallah.darısı bu topikteki bütün arkadaşlarımın ve benim başımainanamıyorum ne güzel bir gün oldutadını çıkarın mutluluğunuzu doya doya yaşayın kıslar.

canım valla ne bliyim ben de. doktorum bile sasırdı diyim siz oyle dusunun.. surprz yaptı hakikaten bana. 1 yıldır aynı sekilde lekeleniyodum. bu ayda tam gununde lekelenince tamam bitti dedim. hatta sinirimden kızımı da aldım gittim parklara kızımla atladım zıpladım. carpışan arabalara bindim

güzel dualarına en icten sekilde amiiin diyorum. RABBİM en kısa zamanda yasatsın size de...

canımm cok tesekkur ederim.. Rabbim en kısa zamanda nasip etsin inş sizlere de. bize de dua edin Rabbim saglıkla tamamına erdirsin. uzun ve zorlu bi yolculuk var onumuzde...

Amin cnm benim hep dualarımdasınız sende dikkat et bundan sonra kendine rabbim yanında olsun kuzummmmm

ayyyy Allahımm sn ne büyüksün Rabbimmmm o kadar sevindim ki kızlar vala inanın kendimdde en az bu kadar sevinmiştim inşallah darısı ebrucum papicim asyam küçükpisinin ve diger tüm isteyenlerin başına her gün akıma geldikçe dua ediyorum bi arkadaşım 2 hafta içinde dogum yapıcak isimlerinizi verdim :26: doum anında yapılan dua kabul olurmuş dedim dua et arkadaşlarıma

2 3 gündür giriyorum ama yazmıyorum cünkü başım acaip agrıyo dayanılmaz sekilde bugun bu sevinçli haberi alınca dayanamadım mutlu oldum vala başımın agrısıda geçti gibi hamd olsun

hadi ebrucum sarılalımmmm

Son düzenleme:
hadi gelin sarılalım kızçelerim

ben geldim bileeeeeeeeeeee

tatlım inşallah bu güzel haberler hiç kesilmez ardı arkasına gelir duygulandırdın beni, arkadaşına da sağlıklı mutlu bir doğum diliyorum canım iletirsin, sağlıkla kucağına alsın inşallah Ben de efsuna mesaj attım, çok sevindi bu haberlere, girince duygularını yazar artık Edlinin de çoook selamı var çok çok tebrik ediyor yeni gebişlerimizi.. O da doğuma girerken ve emzirirken çok dualar etti kızlar bizim için... Allah razı olsun... Dualar ile inşallah kavuşacağız bebeklerimize

canımm sagolasın. cok dua edin bizim icin.. Rabbim tamamına erdrsin inş. hepimizi saglıkla kurtarsın inş.

Sevincimi paylaşan herkese çok teşekkür ederim insan tam umudunu kestiği anda oluyor işte 11 aydır uğraşıyordum çok şükür allahıma dualarım kabul oldu allah isteyen herkese versin kimsenin kucağı boş kalmasın çok sevinçliyim ilk belirtiler demek ki adet belirtisi ile aynıymış :) :) testi yaptım ama 9 karış suratla hiç umudum yoktu valla

arkadaşlarr tebrik ediyorum hamişlerimizi yaaa rabbim sag sağlım kucagınıza alamayıda nasip eder inşallahhh...şimdi sıra sizde amaa belirtilerinizden örnek verin bize bakalımm

Hayırlı uğurlu olur inşallah rabbim hayırlısıyla bebişlerinizi kucağınıza almanızı da nasip etsin. Sağlıkla sıhhatle inşallah tabi darısı da başımıza.

KIZLAR BU ARADA BEN ATEŞİMİ ÖLÇMEYE DEVAM EDİYORUM YÜKSELMEYE BAŞLADI AMA DR ADET OLCAKSIN DEDİYA BANA. ADET OLMADAN ÖNCE ARTARMI ATEŞ.
17.gün : 36,2
18. " :36,2 :)
19. " : 36,3
20. " : 35,9 :)
21. " :36,0
22. " : 36,3
23. " : 36,4
24. " : 36,0
25. " : 36,3
26. " : 36,3 :)
27. " : 36,3
28. " : 36,2 (1 SAAT GEÇ ÖLÇTÜM)
29. " : 36,3
30. " : ,36,4

senturk ve sıla çok mutlu oldum... anlatamam.. çok güzel haber bunlar... Allah tamamına erdirsin inş. sağlıkla bebişlerinizi kucağınıza alın... senturk ilaçlar için üzülme birşey olmaz Allah'ın izniyle....

Allah razı olsun canım. inş. sende doğum yaparken bizim adlarımızı anarsın. bebişini sağlıklıca kucağına al canım...

evet canım o topiktede vardım. herşeyin hayırlısı...

sabah papillimden msj geldi aldım haberinizi sıla ve şentürk inanın çok mutlu oldum canlarım ya.çok güzel başladım güne

hemen bir fırsat buldum açtım bilgisayarı yazayım dedim Rabbim sağlıkla kavuştursun yavrularınıza.hadi bakalım devamı gelsin inşallah hemen papillim ebru asya taliha küçükpisi hadi kızlar en yakın zamnda darısı başınıza...

ıkınıze de masallahhh Allah yardımcınız olsun sorunsuz bır sekılde kucagımıza alırız ınsallah darısı herkese olsun cok sevındım gercektenn hadı kızlar gelecek ay da sızın ay ınız olsun patır patır guzel haberlerle senlendırın topıgımızı

hoşgeldin kuzummmm sık giremiyorsun birşey yoktur inşallah cnm amin inşallah darısı tum isteyenlerin başına olsun inşallahhh
inşallah ard arda hamiş haberleri veririz sen nasılsın remziyem nasıl gidiyor bıdık yoruyormu seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…