Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

günaydın canım maalesef bende yok:KK43: bu ay döngüm çok uzadı sabah eteşim düştü yarın hasta oluyorum demek:KK5::KK5:kısmet değilmiş hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.

hayırlısı olsun canımm.. bu ay olmadıysa bir dahaki ay.. ama olacak Allahın izniyle..

Herkeslere günaydın size 2. Bir müjde vereceğim cumartesi dr a gittik 2 tane geliyor dedi ama net konuşmak için 10 gün sonra bir daha gel dedi :) çok mutluyum inşallah kesin olunca ikiz der yanılabilirler mi yaa şok oldum resmen çok minikler dedi net konuşmam için 10 gün sonra idrara sıkış gel dedi

ne güzel bir haber buu.... :KK52::KK52::KK52:Masallah yaa.. Allahım saglıkla kucagına almayı da nasip etsin. senin beta kactı?? bir de kacıncı gun yaptırdın tabii?

günaydınlar ben geldim döndüm şehrime işimin başındayım yine :KK6:
GÜNAYDIN KIZLARR.... topigi ben acıyım dedim bugun:21: nasılsınız bakalım?? keyifler yernde mi?? hayırlı haberler vardır inş bugun:KK9:
günaydın canım nasılsın nasıl gidiyor varmı bulantı

Herkeslere günaydın size 2. Bir müjde vereceğim cumartesi dr a gittik 2 tane geliyor dedi ama net konuşmak için 10 gün sonra bir daha gel dedi :) çok mutluyum inşallah kesin olunca ikiz der yanılabilirler mi yaa şok oldum resmen çok minikler dedi net konuşmam için 10 gün sonra idrara sıkış gel dedi

oo süpermiş canım ya RAbbim sağlıkla kavuştursun kuzularına

günaydın canım maalesef bende yok:KK43: bu ay döngüm çok uzadı sabah eteşim düştü yarın hasta oluyorum demek:KK5::KK5:kısmet değilmiş hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.

hayırlısı canım inşallah önümüzdeki döngün bebeğini getirsin inşallah canım

günaydınlar ben geldim döndüm şehrime işimin başındayım yine :KK6:

günaydın canım nasılsın nasıl gidiyor varmı bulantı

oo süpermiş canım ya RAbbim sağlıkla kavuştursun kuzularına

hayırlısı canım inşallah önümüzdeki döngün bebeğini getirsin inşallah canım

hosgeldinn canım... hamdolsun canım sen sormalı??? hamileligi hızlı bir giris yaptım ben. niye boyle oldum bilmiyorumm. carsamba gunu babam icin gittigimiz hastanede bayılmısımm. sonraki her gün de onu pek aratmadı. sabah kalkıslarda ve acıktıgımda felaket oluyorum. kusmadım ama oguruyorum. kızım da hic biseyim yoktu benim.

[ı] hayırlısı olsun canımm.. Bu ay olmadıysa bir dahaki ay.. Ama olacak allahın izniyle..[/ı]

[ı]ne güzel bir haber buu.... :KK52::KK52::KK52:masallah yaa.. Allahım saglıkla kucagına almayı da nasip etsin. Senin beta kactı?? Bir de kacıncı gun yaptırdın tabii?[/ı]

gülüm hiç beta yaptırmadım direkt ultrasondan söyledi dr yaptırsam mı acaba ordan anlaşılır diyorlar ne dersin

hosgeldinn canım... hamdolsun canım sen sormalı??? hamileligi hızlı bir giris yaptım ben. niye boyle oldum bilmiyorumm. carsamba gunu babam icin gittigimiz hastanede bayılmısımm. sonraki her gün de onu pek aratmadı. sabah kalkıslarda ve acıktıgımda felaket oluyorum. kusmadım ama oguruyorum. kızım da hic biseyim yoktu benim.

benim de öyle oldu bu sefer kızım da hiç çıkarmam yoktu bunda var ne yazııkki 6.hafta bi başladı 10 haftalık olduk halen devam ediyor işte benimde ilk haftalar öğürme ile başladı sonra diğerine döndü işte

gülüm hiç beta yaptırmadım direkt ultrasondan söyledi dr yaptırsam mı acaba ordan anlaşılır diyorlar ne dersin

bence hic gerek yok da yine de sen bilirsin. ne yapacaksın bu saatten sonra sayıları. bebişini yada bebişlerini usg den gorebildikten sonraa..

benim de öyle oldu bu sefer kızım da hiç çıkarmam yoktu bunda var ne yazııkki 6.hafta bi başladı 10 haftalık olduk halen devam ediyor işte benimde ilk haftalar öğürme ile başladı sonra diğerine döndü işte

canım 6. haftada duydum da benim ki kadar erken baslayanını da hıc duymadım. valla kendimi yokluyorum psikolojik olabilir mi diye amaa??? bu kadarı da olur mu bilemedimm. neyse sorunsuz gecsin hamileliklerimiz hayırla saglıkla kucagımıza alalım da. sikayet edecek bişeyim yok bu kadar zaman sonra.:KK16:

cok guzel haber bu ayy bende cok ıstıyorum ıkız bebek Allahım bana da kısmet eder ınsallahh:KK9:

remziye canım sen naptın gittinmi dra bir daha

canım valla senle sanırım aynı gun gıdecez kontrole :KK34: 06 nisan da kalp atısını duyabılırmıyız sence yaa 9+0 oluyor o zaman a kadar ınt. gore ınsallah duyarız bu kez senın nasıl gecıyor hamılelık bebısın nasıl:emir_bebek::emir_bebek:

ayyy ayyyy kızz allah bağışlasın maşşalhh anam ne dnirki bilemedim hayırlısı olsun
ailede varmıydı tatlım ikiz...

cok guzel haber bu ayy bende cok ıstıyorum ıkız bebek Allahım bana da kısmet eder ınsallahh:KK9:

canım valla senle sanırım aynı gun gıdecez kontrole :KK34: 06 nisan da kalp atısını duyabılırmıyız sence yaa 9+0 oluyor o zaman a kadar ınt. gore ınsallah duyarız bu kez senın nasıl gecıyor hamılelık bebısın nasıl:emir_bebek::emir_bebek:

duyarsınız canım ya ben de 06 nisan da gidicem geçmiyor günler daha annemlere söylemedim ya 06 nisanı bekliyorum hayırlısıyla güzel haber veriririm inşallah
canım benim bulantı iştahsızlık öyle gidip geliyoruz işte çok şükür canım
sende durumlar nasıl

ayyy ayyyy kızz allah bağışlasın maşşalhh anam ne dnirki bilemedim hayırlısı olsun
ailede varmıydı tatlım ikiz...

var olmaz mı annem ikiz ananemin annesi ikiz yani ananeden toruna hep bir kuşak atlayarak geliyor inşallah benimn de öyledir

asya seni merak etmiştim. ateşin düşüyormuş, hayırlısı olsun... kırmızıların gelecekse gelsinde yoluna devam et artık....

senturk ikiz ihtimali ha... hadi hayırlısı.. sağlıklı doğsunlarda inş.....

bütün hamişler toplanmışınız... hamiş olamayan bizlerede dua edin artık...

duyarsınız canım ya ben de 06 nisan da gidicem geçmiyor günler daha annemlere söylemedim ya 06 nisanı bekliyorum hayırlısıyla güzel haber veriririm inşallah
canım benim bulantı iştahsızlık öyle gidip geliyoruz işte çok şükür canım
sende durumlar nasıl

ben de hıc bısey yok:KK17: arada mıdem eksıyor oyle baska bısey yok hayırlısıyla bı 6 nısan gelsın de gıdeyım doktora guzel haber verırım ınsallah:KK54:

canım hakkında hayırlısı olsun inşallah BÇT küründen bu ay bebişin gelir ben dün son kez yedim bıraktım yemeyi. şimdi yumurtlama dönemine girdim bu hafta çok önemli:KK17::KK17:
eşim için de dün keçi boynuzu pekmezi ve kendisini aldım gerçi bu ay için geç kaldık ama olsun hemen başlattım sabah pekmez veriyom akşam kürünü yapıyorum ve bol bol fıstık, ceviz yediriyorum inşallah rabbim bizlere de nasip eder tez zaman da :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

canım hakkında hayırlısı olsun inşallah BÇT küründen bu ay bebişin gelir ben dün son kez yedim bıraktım yemeyi. şimdi yumurtlama dönemine girdim bu hafta çok önemli:KK17::KK17:
eşim için de dün keçi boynuzu pekmezi ve kendisini aldım gerçi bu ay için geç kaldık ama olsun hemen başlattım sabah pekmez veriyom akşam kürünü yapıyorum ve bol bol fıstık, ceviz yediriyorum inşallah rabbim bizlere de nasip eder tez zaman da :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

sağol canımcım.yediklerimiz şifa olsun sonucu bebek olsun inşallah.canım bende bugün itibariyle başladım ama öğütülmüş değildi bakkaldan aldım ezmeye çalıştım ama neredeyse inkansız dişlerimle ezmeye çalışıp yutuyorum inşallah şifa olur.benim yumurtlama bayağı geç oluyo ben 15-16 gün yemeyi düşünüyorum.yanında sabahları falan kuru incir ye canım bide adaçayı iç hergün 1 bardak yumurtlamaya kadar.ilk aydan çok umut bağlamayalım ama 3.aya kadar olur bebeklerimiz inşallah.

kıslar günaydınlar hamişler öpüyorum meleklerinizi ve sizi.efsun hakkında hayırlısı olsun kısın vardı oğlun olsun inşallah:KK1::KK1:doğrusu cinsiyet önemli değil rabbim sağlıklısını hayırlısını versin.bu arada PAPİİİİİİİ nerdesin canım ya merak ettim doktorda yatıyamı kaldın kıs:KK1::KK1:

ii çok şükürr biraz bitkinim hayattan keyif almaz bi haldeyim
sabah biraz bulantım olacak gibi oldu olmadı
senn nasıl gidiyor hamişlik

X