Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kızlarr çok sevindim allahım yardım etsin hepimizie rabbim tüm isteyenlere hayırlısyla nasip etsinn..
tebrikler...

doktora gittinmi canım beta hcg kaç çıktı çok sevindim...

ebrucum canım iyiyim çok şükür alıntı yapamadım ya
ben hala şehir dışındayım akşam saatlerinde girebiliyorum nete.o zmanda kimsecikler yok.ctesi dönücem inşallah istanbula

çok mutluyum çook allahım sizede yaşatsın bu duyguyu bugüne kadar bana destek veren moral veren tüm arkadaslarıma çok teşekkür ediyorum iş yerinden girdiğim için okuyup çıkıyorum fazla kalamıyorum hepinizi çok seviyorum iyiki varsınız

ebrum valla suan hıc bısey hıssetmıyorum c.tesı randevum vardı doktoru degıstırdım onun ıcın 6 nısan da anca musaıtmıs ızınlıymıs hem vakıt gecmıs olur kalp atıslarınıda duyarız bu kez ınsallah Allahın ıznıyle

kucuk pisi- scocth- taliha- efsun- remziye hepinize tesekkurlerimi iletiyorum sevincimi paylastıgınız ve guzel dileklerde bulundugunuz icin.. dualarınızdan eksik etmeyin.

ebrucum canım iyiyim çok şükür alıntı yapamadım ya
ben hala şehir dışındayım akşam saatlerinde girebiliyorum nete.o zmanda kimsecikler yok.ctesi dönücem inşallah istanbula
aa öylemi ben döndün sandım dikkat et cnm benim öpüyorum çokk
Amin cnm benim inşallah anlatılmaz yaşanır diyorlar ya öyle olsa gerek allah ım sağlıklı sıhhatli hayırlı salih evlat nasip etsin
inşallah tatlım pıtpıtlarıda duyacaksın allah ın izniyle dikkat et kendine
kucuk pisi- scocth- taliha- efsun- remziye hepinize tesekkurlerimi iletiyorum sevincimi paylastıgınız ve guzel dileklerde bulundugunuz icin.. dualarınızdan eksik etmeyin.
sende dualarında bizleride unutma tatlım Allah sani ve bebeğini korusun

Yeni gebişleri toplu bir şekilde gebelik takvimi yapmaya davet ediyorum gözümden kaçmayan ama haftaları çıtır çıtır ilerleyen pabucu dama gitmiş gebişlerde var aranızda saklanmayın bakalım efsun, remziye, nevy, sıla, şentürk yapın takvimlerinizi de kuzularınız nasıl büyüyecek görelim şekerler Tabi bu saate kimse kalmamış, yarın yaparsınız size mühlet

ebru papi kıslar ne yapıyonuz?parmakla sayılcak kadar az kaldık kalmayan.papi canım iğneler kolaymı kalem şeklinde dimi?inşallah sonu güzel olcak.kontrolde 3-4 tane yumurtan olsun sonra 2 si tutsun ikizin olsun inşallah

ayy canımmm bende çıktınız sandım yaa :26: öğleden sonra yoğun geçti yeni gelebildim ay valla canım yaa dimi ne kadar az kaldık iğnelere geçen aydın idmanlıyım balım, kalem şeklinde acımıyor valla. göbüşten vuruyorum yine tatlım annemde senin ikizin olsa falan diyo geçen gün ah ne isterim varyaaaaa, tabiki hayırlıyla sağlıklı bir şekilde.. ama tabi acayip havalara uçarım ya itiraf etmek gerekirse senin kırmızılar teşrif etmedi dimi daha ah senin haberini de bu ay alsak dün ne demiştim ben sıla ya OLMAZ OLMAZ şekerimmmmmmm güvenemiyorum o idrar testine ben, hıh

okadar şanslı olduğumu düşünmüyorum canım ama ümitlerimde tükenmiş değil.ama diyorum acaba bende senin gibi 1 hafta 10 gün kırmızıları beklicemmi acaba.doktor sana gecikme için bişi dedimi canım neden öle gecikmişn.

canım doktor geç çatlamışsın bu ayda dedi. normalinde benim yumurtalar 12. gün falan çatlıyodu ilaçsız normal formunda. ama iğneleri kullandığım ay çok geç olmuştu ya hani. bu ay da baya geç çatlamış, sanıyorum soğan suyundan kaynaklandı. benim çatlamadan tam 14 gün sonra geliyor kırmızılar ona göre hesaplama yaptım baya baya geç olmuş bu sefer. doktor, bi önceki ay kullandığım ilaçlar, stres falan sebep olmuş olabilir dedi. puregonu da yüksek dozla başlattı belki bu defa daha hızlı gelişir. pazartesi gidicem bakalım ne durumda olacak yumiklerim incir havuç kürü yumurtaları daha erken olgunlaştırıp çatlatıyormuş canım aslında sana da faydası olacağına inanıyorum. bu ay bebek yoksa onu denesene

evet cnm az kaldık bizlerden biri hamiş kalırsa işte o zaman mucize olacak inşallah o zamanlarda gelicek Allah ın izniyle

18:30 u bekliyorum çıkmak için asyam sen napıyorsun

papişimmmmmmmmm kuzummmm öptüm çokkkk

bende tam olarak geç çatlamadan şüphelendim canım.benim son 1 yıldır 35.gün mutlaka gelir doğrusu daha 37.gün oldu fazla geçmedi ama bakalım.ateşime baksana belkide 26.gün çatladım 42ea24 Ovulation charts on FertilityFriend.com o saman adetime daha var demek oluyor.bekliyelim acele etmeye gerek yok.yarın öbürgün düşer ateşim.düşmemesi dileğiyleumut fakirin ekmeği işte negatifi gör yok

Son düzenleme:

ayen senin yaptığını canım 18:30 u bekliyorum zil çalsın kaçacam hemen

canım benimmmm bende öptümmm Allaha emanet ol

tatlım bişi dicem sen 27. gün çatlamış olamazmısın :26: çok anlamamakla birlikte bak 26da sert bir düşüş ve 27de yükseliş var. benim okuduğum kadarıyla 26da ilişki olması ve 27deki çatlamara spermle buluşması gerekiyor. İnternette bir kaç sitede o şekilde yazıyodu. Ama ben senin tablona bakarken hep o alttaki DPO ya bakıp yorum yaptım. Halbuki bence 27 sindede çatlamış olabilir :26: yani bana öyle geldi. bu durumda DPO10olur ki daha erken. Bilemiyorum kuzum umut vermek için demiyorum da beklemeliyiz diye düşünüyorum

Ya canım hakketen çok anladığımdan değil de, baksana 33 gün yerleşme gibi bir düşüş ki tam DPO7. gününe denk geliyor, sonra yükseliş sonrasında sabit giden bir ateş. yani olmadı diye düşünmemiz için erken. tamam umutlanmayalım, umudumuzu da kesmeyelim. Seni beklemeye devam arkadaşım. Tablo profesörü kesildim ya bana bak hele

Son düzenleme:

saten bi tablo profesörü olmadıydın onuda oldun tam oldusonuç hakkımda hayırlı olan olsunda ister 27 ister 4 ünde çatlasın.rabbim en kısa zamanda nasip etsin.öptüm kocaman ben kaçar.

saten bi tablo profesörü olmadıydın onuda oldun tam oldusonuç hakkımda hayırlı olan olsunda ister 27 ister 4 ünde çatlasın.rabbim en kısa zamanda nasip etsin.öptüm kocaman ben kaçar.

hehehe hakkaten bu işe de el attım artık bi bu kaldıydı aynen canım inşallah hakkında hayırlısı olsun nazlı bebişin gelsin de sağlıkla ben de öptümmm iyi akşamlarrr

takvim nasıl yapılıyor ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…