Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Yeni gebişleri toplu bir şekilde gebelik takvimi yapmaya davet ediyorum :KK42: gözümden kaçmayan ama haftaları çıtır çıtır :nazar: ilerleyen pabucu dama gitmiş gebişlerde var aranızda saklanmayın bakalım :KK33: efsun, remziye, nevy, sıla, şentürk yapın takvimlerinizi de kuzularınız nasıl büyüyecek görelim şekerler :KK76: Tabi bu saate kimse kalmamış, yarın yaparsınız size mühlet :KK36:

papimm canım benim hay aklınla yaşa onu nasıl yapabilirm ben bu siteyi pek çözemedim de:KK43: yardımcı olurmusun canım.......

takvim nasıl yapılıyor ki

papimm canım benim hay aklınla yaşa onu nasıl yapabilirm ben bu siteyi pek çözemedim de:KK43: yardımcı olurmusun canım.......

Kızlar ben de bilmiyom ki :26: gebiş olmadığım için hiç yapmadım, ama arkadaşlar gelsin yapanlar yardımcı olur :KK16:

dünaydın bu arada musmutlu bir gün olsun inşallahhhhhhhhhhhh :KK16:

kıslar günaydın.takvim yapmasını bende bilmiyorum kızlar o yüzden yardımcı olamıcam:26:ama yukarda araçlar kısmında hamilelik takvimi diyo acaba orası olabilirmi:44:fazla da karıştırmaya korktum yanlışlıkla eklerim falan :KK20:karıştırın kıslar biraz bulursunuz

kıslar günaydın.takvim yapmasını bende bilmiyorum kızlar o yüzden yardımcı olamıcam:26:ama yukarda araçlar kısmında hamilelik takvimi diyo acaba orası olabilirmi:44:fazla da karıştırmaya korktum yanlışlıkla eklerim falan :KK20:karıştırın kıslar biraz bulursunuz

canım ben başardım sanırım
benim yorumun altında veha herhargi paylaşan birsininin takviminin en altında yazıo ordan yapılıyormuş...

günaydın şekerimm nasılsın? gelen giden yok dimi

saoool tatlım hepimiz içn mutlu bir gün olsun canımmmm

canım yapmışsın takvimi süper olmuş :nazar: :nazar:

canım ben başardım sanırım
benim yorumun altında veha herhargi paylaşan birsininin takviminin en altında yazıo ordan yapılıyormuş...

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın bu yazının üstüne tıkla bebeiş...

yok canım şimdilik ama ff çizginin yerini değiştirdi 42ea24 Ovulation charts on FertilityFriend.com geç yumurtlamışım yarın öbürgün 26.güne çekerse hiç şaşırmam.yani aslında günüm gelmemiş benim:KK53:bu hafta sonu gelir.pazartesiye kadar ateşimi ölçcem bakalım canım.hayırlısı olsun.sen nasılsın iğnelerle aran nasıl onlara iyi davran bebişleri getirecek inşallah sana:KK52::emir_bebek:

yok canım şimdilik ama ff çizginin yerini değiştirdi 42ea24 Ovulation charts on FertilityFriend.com geç yumurtlamışım yarın öbürgün 26.güne çekerse hiç şaşırmam.yani aslında günüm gelmemiş benim:KK53:bu hafta sonu gelir.pazartesiye kadar ateşimi ölçcem bakalım canım.hayırlısı olsun.sen nasılsın iğnelerle aran nasıl onlara iyi davran bebişleri getirecek inşallah sana:KK52::emir_bebek:

Ay hadi hayırlısı canım ya, bu ay baya baya geç yumurtlamışsın ve ateşin güzel gidiyor :nazar: :nazar: haftaya da senin güzel haberinle başlarız inşallah :KK16: İnşallah bizim bebeklerinde gelmesine az kalmıştır, iğneleri cosur cosur yapıyorum valla :KK1: :KK1: delik göbüş olucam yine haftaya kadar. Buna da milyonlarca şükürler olsun. En azından bu yollardayım, sağlığımız yerinde huzurumuz yerinde :nazar: bebeğimi istiyorum deli gibi.. O da gelecek Allahın izniyle. Şunun şurasında kaç kişi kaldıkki Olacak olacak inşallah :KK16:

Herkese hayırlı cumalar.. hamile arkadaşları tebrik ediyorum..inş. sağlıkla kucağınıza alırsınız..darısı tüm isteyen arkadaşlara olsun inş. tez zamanda..

Ay hadi hayırlısı canım ya, bu ay baya baya geç yumurtlamışsın ve ateşin güzel gidiyor :nazar: :nazar: haftaya da senin güzel haberinle başlarız inşallah :KK16: İnşallah bizim bebeklerinde gelmesine az kalmıştır, iğneleri cosur cosur yapıyorum valla :KK1: :KK1: delik göbüş olucam yine haftaya kadar. Buna da milyonlarca şükürler olsun. En azından bu yollardayım, sağlığımız yerinde huzurumuz yerinde :nazar: bebeğimi istiyorum deli gibi.. O da gelecek Allahın izniyle. Şunun şurasında kaç kişi kaldıkki Olacak olacak inşallah :KK16:

emeklerinin karşılığını alırsın inşallah canım.rabbim bizlerede nasip eder inşallah.hiç olmayan birini insan nasıl özler :emir_bebek:özledim valla:KK43::KK43::KK43:bizimde bebeklerimiz gelsin allahın izni ile.

emeklerinin karşılığını alırsın inşallah canım.rabbim bizlerede nasip eder inşallah.hiç olmayan birini insan nasıl özler :emir_bebek:özledim valla:KK43::KK43::KK43:bizimde bebeklerimiz gelsin allahın izni ile.

:KK43:canım benim ya, içime dokundu ne güzel ifade etmişsin öyle.. çifter çifter gelecek belkim bizimkiler ne biliyoz :emir_bebek::emir_bebek: :KK1: uykusuz gecelerr, pohlu bezler ve bilimum olaylara şikayet etme hakkımız kalmadı artık :)

herkese hayırlı cumalar.. bugun cok yogun bir gun bir turlu okuyamadım ne haberler var?? umarım herkesin keyfi yerindedir.. Rabbim hepimize aziz mubarek cuma gunu hürmetine gönlümüzdeki hayırları nasp etsin.. opuyorum hepinizii:KK16:

cannııımmm inşallahhhh inşaalahh allah her gönülü bir etsin rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah özlemin en kısa zamnda son bulur bitanem.

GÜNAYDIN KIZLARR.... topigi ben acıyım dedim bugun:21: nasılsınız bakalım?? keyifler yernde mi?? hayırlı haberler vardır inş bugun:KK9:

günaydınlar kıslar.hayırlı haftalar inşallah.papi bugün doktora gitcekti inşallah güzel geçer iyi haberlerle döner.diğer kıslar nerelerdesiniz gelinde durumlarınızdan haber verin.

GÜNAYDIN KIZLARR.... topigi ben acıyım dedim bugun:21: nasılsınız bakalım?? keyifler yernde mi?? hayırlı haberler vardır inş bugun:KK9:

günaydın canım maalesef bende yok:KK43: bu ay döngüm çok uzadı sabah eteşim düştü yarın hasta oluyorum demek:KK5::KK5:kısmet değilmiş hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.

Herkeslere günaydın size 2. Bir müjde vereceğim cumartesi dr a gittik 2 tane geliyor dedi ama net konuşmak için 10 gün sonra bir daha gel dedi :) çok mutluyum inşallah kesin olunca ikiz der yanılabilirler mi yaa şok oldum resmen çok minikler dedi net konuşmam için 10 gün sonra idrara sıkış gel dedi

X