Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kıslar ya içimden bir ses bu ay birileri güzel haber verip bizi sevindircek diyo ama bakalım kime kısmet olcak.rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah.papior ebru

iyiyim cok şükür canım oturuyorum hep :)
vala ben dogsunda bi poposunu ısırcam okadar uraştırdı beni eşimde öle dio bi dogsun onu mıncıklıcakmış üzüyo bekletti die

kıslar ya içimden bir ses bu ay birileri güzel haber verip bizi sevindircek diyo ama bakalım kime kısmet olcak.rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah.papior ebru
inşallah cnm benim hayırlısı ne ise o olsun ben saldımmmm iyice artık bekleyip görücez kuzummmm
iyiyim cok şükür canım oturuyorum hep :)
vala ben dogsunda bi poposunu ısırcam okadar uraştırdı beni eşimde öle dio bi dogsun onu mıncıklıcakmış üzüyo bekletti die

kıyamazsın annesi sen ona ben gözumle sevicem o kadar kıymetlim olacak

ya da ikisi birden bunca ay gelmeyen bebiş, biz de çalışmanın sayıyla olduğu ay gelirse artık a pesssssss derim

inşallah gelmezler ben çok şükür iyiyim canımmmm 16-17 si gunum benimde kısmet artıkk

sizin verimli zamanlar bitmemiş ya balım inşallah bu ay olur kuzum gelir meleğin,, kendim kadar istiyorummmm bunu

beklemeyim demi o zaman hemen bugün yapıp başlıyorum allahın izniyle canım benim tahmini ovulasyonum haftaya pazar 24 mart. ama kür tarifinde zaten 12 gün kullanın diyor ya öyle kullanacağım
inşallah cnm artık içimde hissetmek istiyorum anne olmak istiyorum haziranda 3.yılımız bitecek inşallah biran önce gelir meleklerimiz çok kıymetli olucağı kesin bıdıkların sevdirmem bile ben

inşallah hissedeceğiz canım kız o kadar uğraşıyoruz tabii sevdirmeye kıyamayız ayyyyy düşünürken bile bi tuhaff oluyorumm

inşallah cnm benim hayırlısı ne ise o olsun ben saldımmmm iyice artık bekleyip görücez kuzummmm

kıyamazsın annesi sen ona ben gözumle sevicem o kadar kıymetlim olacak

ay olmazmı olmazmı inşallah hepimiz sağ salim kucaklarımıza alırız evlatlarımızı

kızlar ben artık çıkam
evim darma duman
azıcık temizlik yapam
akşam koca gelince gülücükler saçam

görüşmek üzereeee

bellimi olur canım kısmet inşallah.bende bu ay sektirmeden gün aşırı ilişkiye girmeye çalıştım ama olmayınca olmuyo.o yumurtayla siperm buluşmak istemeyince buluşmuyoama olacak inşallah.bu arada kıslar hani bitane arkadaş vardı ya hamile olduğu halde benle dalga geçer gibi konuşan bu gece rüyamda onu gördüm bebeğini düşürmüştü :18:ama yüzümdeki ifadeyi görmeliydiniz sanki mutlu olmuş gibiydim:18:uyanınca kendimden utandım yemin ederimallah korusun ya rabbim kimsenin başına vermesin rüya işte tötüm açıkta kaldı heralde.kıza sinirim de geçti saten affettim gitti

kızlarrr öpüyorum hepinizi bügün içimde ayrı bi neşe var ayy
pek bi süslendim püslendim kendimi çok ii hissediyorum
pozitif enerji gönderioyrum hepinize...
muaaaaaaaaaahhhh..........

varmı peki belirti canımmmm

ben ve belirtiyok aşkım ya nerdeeee her zamanki gibi karnım şiş ve içi gaz dolu gibi.ateş tabloma göre yumutlamışım ve dpo 9 ateşe göre kırmızılara 5-6 gün var daha. bendeki tek belirti adetimin 3-4 gün geçmesi olur canım

canımsın benimmm kuzummm seviyorum seni bakalım görücez artık doğru durust ilişkide olmadı

kızlar ben artık çıkam
evim darma duman
azıcık temizlik yapam
akşam koca gelince gülücükler saçam

görüşmek üzereeee

görüşürüz kuzummmmm kolay gelsinnn

hakketten fena rüyaymış kızım totiş açık kalmış belli merak etme gamsızlara bişi olmaz şu hayatta. biz kendi derdimize yanmaaya devam edebiliriz

tohaatlıyum ben datlumm........

tohatta dohtor yokmu kızzzzz sen o doktorunu değiştir bence kıl kaptıysan

canımsın benimmm kuzummm seviyorum seni bakalım görücez artık doğru durust ilişkide olmadı

ah sorma bebeğemm bizde de olmadı bizde de

kesinnn zatennn anaaamm hepsi birbirne benziyor burda düdükler
hepsi aynı şey ben hamile olcam die afedersin biyerimi yırtıyorum küçük de olsa
bir ihtimalle giosun belki vardır die biz sopa yamediğim kalıo ....
gıcık anam gıcııkkk hepsi aynı....

yaa çok fenaymış öyle de bee hiç yakıştıramadım kendilerine zaten hassas konular güç bela motive olup gidebiliyoruz onu da burnundan getirmelerine gerek varmı yani

yaa çok fenaymış öyle de bee hiç yakıştıramadım kendilerine zaten hassas konular güç bela motive olup gidebiliyoruz onu da burnundan getirmelerine gerek varmı yani

yaniiii onlar için sürekli karşılaştıkları için normal bir durum
ama gel onu bide bizeee anne olmak için delirenlere sor
allah sorsun diorum ne diyim....
allah ii doktorlara düşürsün hepimizi....

hakketten fena rüyaymış kızım totiş açık kalmış belli merak etme gamsızlara bişi olmaz şu hayatta. biz kendi derdimize yanmaaya devam edebiliriz

bu lafın üzerine sana önce busonra busonra budaha sonra buartık en kısa zamandada bunlar gelsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…