Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kelam canım benim daha yolun çok başındasın yap bakalım birkaç ay kür dene yanlız hepsi bir arada olmaz önce soğan suyundan başla diğer ay incir yap bir değer ayda bal çörek otu tarçın yap inşallah olacak kuzumm azcık sabır dua ile bekle kuzumm

efsunum dikkat et tatlım kendine Allsh ım korur onları merak etmebilmesinler zaten bende söylemem eğer kısmet olursa cinsiyeti belli olana kadar saklarsın göbişin buyuyene kadar söyleme boşverr

asyam cnm çörek otunu kesinlikle öğütülmüş ye diğer türlü kist yapmıştı bende

kızlar bu arada bizim bitkiden anlayan bir ablamız var benimde alerjim var ona iyi gelir diye sızma z.yağı içine çekilmiş çörek otu katıp ban karışım olarak verdi hamile kalmaya çalıştığım ay hergün 1 kaşık içmeye çalışmıştım tadı kötü o yüzden çok düzenli içemedim ama sonradan gördümki çörek otu bu mevzulara da çok faydalıymış

canım soğan kürünü yaptım gerçekten adetim gününde oldu bu ay bal tarçın çörek otu yapayım eşime de keçiboynuzu pekmezi ver kürünü yapayım. çörek otunu nasıl öğüteceğim yaa bende alet yok normal robot var o da öğütmez sanırım

ayy inşallah ya biz asyayla bu ay deneyeceğiz inşallah çörek otundan bebişler oluşuverirrrr

benimde kistime iyi gelmişti soğan suyu..çörekotunu öğütülmüş satılıyor aktarlarda eşin yesin pekmezi faydasını görür cnm bende her sabah 1 kaşık dut pekmezi yiyorum şifanın nereden geleceği belli olmazmış rabbim buyuk yardım etsin herbirimize

ayy inşallah ya biz asyayla bu ay deneyeceğiz inşallah çörek otundan bebişler oluşuverirrrr

Bak canım ben bayağı araştırmıştım.şöle yapcaz aktardan öğütülmüş alabiliriz yada eze eze öğütürüz bir şekilde.tarif şu
12 silme tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu (30 gr.)
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal bunları bir güzel karıştırıyoruz adetin 2.günü başlıyoruz sabah akşam aç karnına 1 tatlı kaşığı yiyoruz.eşinede pekmezi yada suyunu daya gitsin fark etmez.sonra sen adetin 2.gününden 12.güne yada ovulasyon zamanını biliyorsan o tarihe kadar BÇT
yi yiyorsun aynı zamanda hergün 2 bardak ada çayı içiyorsun.inciride kür olarak yapma canım kuru olarak 2-3 adet tüketsek yeter.ben böyle yapmayı düşünüyorum.sen adet olmuştun dimi?

inşallah canım. valla evde çörek otum var 2 ay olmadı alalı baya da fazla almıştık bi deneyim robotta öğütmeyi olmazsa havanda döverim mecbur rabbim şifa arayan herkese şifalar versin inşallah.. bende kist yok adet düzensizliği için kullandım soğan suyunu çok işe yarıyor gerçekten. sırayla kürleri deneyeceğim allah sabır versin bizlere

ben geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

efsunum söyleme iyi böyle ya kıs kıs gül içinden sorarlarsa da bizim burda çalışanların göbüş büyüyo öyle anlıyoruz ki en güzelini yaptıklarını düşünüyorum ben..

kelam canım seni motive görmek çok güzel. bence o yaza tedavi işi yalan olur inşallahhhhhhh..senin bebiş bu kürlerle gelir

herkeşlere dünaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

valla bu sene kendim kuruttum inciri organik te günde 2-3 yeyim ada çayım da var onu da içeyim. canım bugün adetin 3. günü hemen hazırlayıp başlasam olur demi bi daha ki ayı beklememe gerek var mı ki.

şifa olsun inşalah kuzummm soğan suyu on numara ya eğer bu ay adet olursam yapıcam bende tekrardan her ay yeni bir umut Allah ım yardımcımız olsun
gunaydın bebemmmm hoş geldin kuzummmm nasılsın kırmızılar ne durumda

ayyyyyy canım hoş geldinnnnnn.... inşallah dediğin gibi olur yaşasın kürlerrr gelsin bebişlerrrr

günaydddddıııınnnn kızlllaaaarrrrr
efsuncum bencede söleme bırak bilmesinlerr bilincede bişey farketmiyoki :26:
bu arada kızlar bende eşime hep keci boynuzu hem kaynatıyodum hemde direk yiyodu çok faydası var bende her sabah pekmez yiyodum ve sogan kürü yaptıydım çok faydası var gerçekten

asyam bende bayadır adaçayı içiyorum hergün yumurtlamaya kadar, adet ağrılarım o kadar azaldı ki. niyeyse buna bağlıyorum ben. tadıda çok güzel ya severek tüketiyorum.

benim de bi tavsiyem olacak kızlarcığım yine uzun süren araştırmalarımın sonucudur kendisi :) ben de beyime kırmızı ginseng hapı içireceğim (kore ginsengi diye geçiyor) (markası belli de reklam olmasın - işte en iyi vitamin markası) hap zaten, sabah akşam 1 tane vericem.

şifa olsun inşalah kuzummm soğan suyu on numara ya eğer bu ay adet olursam yapıcam bende tekrardan her ay yeni bir umut Allah ım yardımcımız olsun

canım inşallah adet olmazsın .. olursan da soğan suyu işine yarayacak inşallah.... ya bebişler olursa deriz artık sen soğan çocuğu, sen bal-tarçın-çörekotu çocuğu, sen keçi boynuzu çocuğu

kırmızılar gelmedi balımmmmm :44: senin nasılsın bakalımmmmm

ayyyy iyice ısındım bu kürlere inşallah biz de de işe yarayacak

valla bu sene kendim kuruttum inciri organik te günde 2-3 yeyim ada çayım da var onu da içeyim. canım bugün adetin 3. günü hemen hazırlayıp başlasam olur demi bi daha ki ayı beklememe gerek var mı ki.

YOK canım neden bekleyesin hemen başla canım desene benden önce kürlere başlayıp benden önce güzel haberler vercen inşallahovulasyon gününde hepsini bırakıyorsun canım unutma.kaçıncı gün ovulayon günün ?

gunaydınnn canımm nasılsınnn
ohhh ohhh şifamız olur inşallah kuzummmm
canım inşallah adet olmazsın .. olursan da soğan suyu işine yarayacak inşallah.... ya bebişler olursa deriz artık sen soğan çocuğu, sen bal-tarçın-çörekotu çocuğu, sen keçi boynuzu çocuğu
inşallah cnm artık içimde hissetmek istiyorum anne olmak istiyorum haziranda 3.yılımız bitecek inşallah biran önce gelir meleklerimiz çok kıymetli olucağı kesin bıdıkların sevdirmem bile ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…