Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kıslar günaydın nasılsınız bakalım.kelam başladınmı BÇT ye adaçayına bir iki kuru incir yemeyeafiyet şeker sonundada olsun inşallah.papi canım hadi ama günün geçti bi test yapsakmı acaba efsun betyvilma inşallah hamileliğiniz rahat geçiyordur bir nefeste kolayca hayırlısı ile rabbim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.

amin canm inşallahh bencede papicim yapta hayırlısıyla bi sevinelim inşallahhh

merhaba kızlar bişey duydum acaba doğru mu bilen varsa cvp verebilir mi adete 1 hafta kala ilişkiye girmemek gerekiyormuş ?bebek olması için daha iyiymiş

günaydıınnnnlllarrrr

inşallah efsuncum super olur bugun
progestanımın son günü doktor 1 hafta kullan demişti bugun tam bie hafta doluyo ama kasıklarımıda sanki hafif agrı var gibi devam etsem miki ??:44:

lekelenme bitti ama dimi ?

iyiyim çok şükür asyam biraz bulantılı bu sefer onun dışında çok şükür bugünümüze.

merhaba kızlar bişey duydum acaba doğru mu bilen varsa cvp verebilir mi adete 1 hafta kala ilişkiye girmemek gerekiyormuş ?bebek olması için daha iyiymiş

yok canım ya sanmıyorum öyle bir şey olacağını

günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr

asyam evet hala regl olmadım sizlere güzel haber vermeyi çok isterim ama yüzümde bıcık bıcık sivilceler çıktı yaklaştı benimki hissediyorum ayak seslerini pazara kadar bekliyciğim gelmezse patlatıcam bir test hadi bakalım

bety efsun hamişlerrrr napıyosunuz öpüorum gebiş arkadaşlarımm benimmmmmmmmmmm

şentürkcüm canım ben de duyuyorum ama belli olmaz bu işlere belki geç yumurtlarsın belki esas birlikte olman gereken zaman o zamandır ona çok takılma canım. sen gidicekmisin buldunmu hatun bir doktor kendine

ebrum küçükpisim dünaydın gelmemişsiniz dahaaa

taliha kuzum hayırlısı olsun inşallah yakın zamanda gelir kuzun, bu ay sen de bir kürlere dalsana

başka başkaaaaaaa şimdi bi azıcık işim var gelicem yine inşallah öpüldünüz güzellerrrrrr

kıs günün çaktırmadan 5 gün geçmişallahım yarabbim ay hadi hecan yaptım vallasen sivilcelere bakma daha 5-6 gün var günüme benim bile sivilcem çıktı sağolsunlar.

efsuncum lekelenmem yok çok şükür ilaçla berabe kesildi o ama kasıklarımda hafif agrı oluyo ara ara napsam bilmiyorum yarın arıcam doktorumu sorucam devam edimm mi die
papicim sivilcelere bakma sen benim yüzümde 1 tane bile yoktu gebelikle beraber doldu taştı şimdi sayılmıycak derecede o biçim yani yüzümün hali canım iyice çirkinleştim

saolasın tatlım yaaa hayırlısı artık...gene sogan içsemmiki onu düşünüyorum yaaa bu 2 ay hep şaştı günlerim yaa ne iş anlamadım yaaa :S

asyacım valla şaka maka derken günler geçiyor ya hiç sanmadığım için çok rahatım ama varsa güzel bir sürpriz olur tabii, olmazsa da canımız sağolsun inşallah aşılama deneyebiliriz bu ay. hayırlısıyla gelsin kuzularımız ya

bety, canım bilemedim ya benimkiler regl öncesinde çıkan cıvılcalara benziyor ama tabi bilemiyorum göreceğiz artık

taliha, canım bana sorarsan başka bir kür dene bu ay da, Bal çörek otu tarçın, ya da incir-havuç kürü yapabilirsin. Yani yumurta sayını arttırıp şansı arttırmayı deneyebilirsin, kist falan yoksa

nevy sen testi tekrarlattınmı canım, son durumun ne? yazmadın değil mi , ya da ben görmemiş olabilirim :44:

bir misafir bir de ben varız. misafir gel şekerim muhabbet edelim tanışalım kaynaşalım boss ta yoktu yaa, şansıma bak

hoş bulduk kuzummmmm senin gununde epey geçti heee şaka makaa benimde adetime kaldı 2 gunum ama hiç beklemiyorum herzamanki gibi

aynen canım ben de beklesem 10 kere yapardım testi ama hiç o tek cızığı göresim yok o yüzden az daha beklicem o arada gelirse de dooğğğru doktora

Son düzenleme:
kıslar günaydın.evet güzel haber veren var mı bugün inşallah diyelim.arada gelinde azcık muhabbet edelim.

günaydınlar canlarım
hayırlı cumalar diliyorum hepimize
bugün ekstradan kontrolüm var öğleden sonra. kendi drum 1 ay sonra çağırmıştu bu pazar uçak yolcuğu yapmak durumundayım o yüzden farklı bir dra daha görünmek istedim umarım güzel haberler alırım
bu arada bilin bakalım kısmet olursa nereye gidiyorum
işim nedeniyle papillimin olduğu şehre bi aksilik olmazsa görüşücez inşallah
bu görüşmelerin topiğin geneline yayılması dileğiyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…