Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

bellimi olur canım kısmet inşallah.bende bu ay sektirmeden gün aşırı ilişkiye girmeye çalıştım ama olmayınca olmuyo.o yumurtayla siperm buluşmak istemeyince buluşmuyo:KK19:ama olacak inşallah.bu arada kıslar hani bitane arkadaş vardı ya hamile olduğu halde benle dalga geçer gibi konuşan bu gece rüyamda onu gördüm bebeğini düşürmüştü :18:ama yüzümdeki ifadeyi görmeliydiniz sanki mutlu olmuş gibiydim:18::KK20:uyanınca kendimden utandım yemin ederim:KK17:allah korusun ya rabbim kimsenin başına vermesin rüya işte tötüm açıkta kaldı heralde.kıza sinirim de geçti saten :KK9:affettim gitti:KK19:
inşallah bu ay meleğin seninledir kuzummm Allah ım kimsenin başına vermesin cnm benim onlarda bizim sınavımız napalım uğraşıp dursunlar sonunda kazanan biz olucaz merak etme :KK49::KK49:
kızlarrr öpüyorum hepinizi bügün içimde ayrı bi neşe var ayy
pek bi süslendim püslendim kendimi çok ii hissediyorum
pozitif enerji gönderioyrum hepinize...
muaaaaaaaaaahhhh..........
maşallah maşallah hep böyle ol iştee cnmmm :KK16::KK16::KK16::KK16:
ben ve belirti:KK1::KK1:yok aşkım ya nerdeeee her zamanki gibi karnım şiş ve içi gaz dolu gibi.ateş tabloma göre yumutlamışım ve dpo 9 ateşe göre kırmızılara 5-6 gün var daha. bendeki tek belirti adetimin 3-4 gün geçmesi olur canım:emir_bebek:
ay evet ya inanki tek belirti gunun geçmesi:KK49::KK49:bendede inan belirti yok takılıyorum öle kafama göre :KK16::KK16::KK16::KK16:

papi sen geçen ay 10 unda hasta olmuştun dimi?normal döngün kaç gün bakayım:KK3:senin çaktırmadan 2-3 gündür günün geçiyo hayırola bebek ola inşallah:KK52:

hakketten fena rüyaymış kızım totiş açık kalmış belli :KK9: :KK9: merak etme gamsızlara bişi olmaz şu hayatta. biz kendi derdimize yanmaaya devam edebiliriz :KK9: :KK9:

bu lafın üzerine sana önce bu:KK53:sonra bu:KK52:sonra bu:KK9:daha sonra bu:KK42:artık en kısa zamandada bunlar:emir_bebek::KK49: gelsin.

:KK60: :KK60: :KK60: :KK60: ben de pek fenaymışım kızzzzz içimdeki çirkef çıkmış bi anda, kıza lafı sokuvermişim :KK60: hiç farkında değilim rey rey röyyyyyy :KK12:

hakketten fena rüyaymış kızım totiş açık kalmış belli :KK9: :KK9: merak etme gamsızlara bişi olmaz şu hayatta. biz kendi derdimize yanmaaya devam edebiliriz :KK9: :KK9:

bu lafın üzerine sana önce bu:KK53:sonra bu:KK52:sonra bu:KK9:daha sonra bu:KK42:artık en kısa zamandada bunlar:emir_bebek::KK49: gelsin.

bu nasıl güzel bir yazışma olmuş karşılıklı
pek hoşlandım:KK9::KK9:

papi sen geçen ay 10 unda hasta olmuştun dimi?normal döngün kaç gün bakayım:KK3:senin çaktırmadan 2-3 gündür günün geçiyo hayırola bebek ola inşallah:KK52:

kuzum ben geçen 12 şubatta regl olmuştum. normalde 26 günde bir olur idim. bu durumda 9 mart gibi falan olmam lazımdı sanırım :26: ama geçen ay ilaçlardan geç yumurtlamıştım ya 5-6 gün gecikmişti hastalığım. normalde çok düzenlidir ama işte sapıttı diye kaale almayayım dedim :KK1:

kızlar bu sabah gelmiş benim kırmızılarrr....yapcak birşey yok..

üzülme canım sende kendini bizim gibi kürlere ver belki nasibimiz ordandır.kafayı boşaltmaya çalış zor biliyorum ama havalarda güzelleşti gez toz eğlen bence.rabbim en kısa zamanda yüzümüzü güldürür inşallah.

günaydınlar canlarım güzel bir gün olsun inşallah

günaydıınnnnlllarrrr :21::21:

inşallah efsuncum super olur bugun:KK16::KK16:
progestanımın son günü doktor 1 hafta kullan demişti bugun tam bie hafta doluyo ama kasıklarımıda sanki hafif agrı var gibi devam etsem miki ??:44:

X