Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

hayır cnm tedavi olmadım açıkçası dr a bile sadece 1 kez gittim

inşallah ama 1 yıl bitti halabirşey yok dr a gitmem lazım var bir sorun biliyorum ama korkuyorum gerçeği duymaktan

inşallah ama 1 yıl bitti halabirşey yok dr a gitmem lazım var bir sorun biliyorum ama korkuyorum gerçeği duymaktan

git doktora. en azından tedavi gerekiyorsa yaptırırsın... gerçeği duymak mı.. çocuğu olamaz denilen çift, çocuk sahibi şimdi... korkma...

kızlarrr merhaba nörüyonuz bakim...kızlar benim 32.günüm olmadım hala olurum ama yaa :S olmazsam yarın bi test yapayım..9 martta yaptım aslında kızlar yaa negatif çıktı :) 29.günümdü ogün. umutlanamıyorum hiç bu sefer eşim bilmiyor günümün geçtiğini...

canım aşılaman tutmamış okudum..çok umut bağlamamak gerekiyor canımm..olması garanti değil bundada..kimin ilkde tutuyor kiminin 2 3 bende olmazsa aşılama yaptıracağım nisan yada mayısda hayırlısı canım yaa üzülmee..

kızlar bana bı acılm cvp verın ya ne oluren son gecen ay yanı 8 subatta hastalanmıstım .ve bu ay bugun oldu daha hastalanmadım yanı 33 gun olacak ama az once test yaptım cıkmadı acaba ıdrar testının cıkmaması normal mı erkenmı yaptm kı

hayır cnm tedavi olmadım açıkçası dr a bile sadece 1 kez gittim
bence git cnm doktora hayırlısı olsun

canımmmm inşallah vardır bu ay bebeğin seninledir kuzummmmm söyleme tabiki inşallah vardırda supriz yaparsın

merhaba canım bende 9 şubatta olmuştum aynen benim 32 günüm 9 martta test yaptım negatifti..yarın yapmayı düşünüyorum eger yarınde negatif çıkarsa olmadı demektir.seninde öyle galiba canımmm beklicez çare yok

peki adetlerin düzenlimidir

hayırlısı olsun cnm sakın uzulme her ay yeni bir umut bizler için allah ım hayırlısı ne ise onu versin tez zamanda sağlıklı gebe kalırız inşallah

canım üzülme ne olur Vardır bir hayır biliyorsun bir git bakalım dra ne diecek .inşallah tez zamanda gelir kuzucun

kızlar sağolun yaa adet bitsin toparlanacağım yaza kadar ara vermeye karar verdik eşimle bu sürede kürlere başlayacağım inşallah onlar işe yarar olmazsa yazın tedaviye devam edeceğiz. rabbim isteyen herkese tez zamanda versin inşallah hamile arkadaşlarıma da bebeklerini sağlıkla kavuştursun inşallah olanlarınkini bağışlasın... inşallah hepimiz anne olacağız

günaydınlar canlarım
sabah servisi kaçırıyordum çok koştum yetişmek için sonrada çok korktum ya birşey olursa diye.servise bindikten sonrada çok kötü oldum midem falan zor attım kendimi işyerindeki wce.işyerindekilerin haberi olmaması çok bağlıyor elimi kolumu haberleri olsa en azından gelmem böyle zamanlarda.ama kesinlikle söylemek istemiyorum 1 ay daha.

Son düzenleme:

günaydınnn canım sen endişelenme inşallah bişey olmaz allah korur bebişini. söyleme bende hamile olayım kimselere sölemeyeceğim bıktırdılar beni sorularıyla olsun en son duysunlar

canım daha yeni evlisin acele etme bencede biraz gez toz kafayı dağıt bu arada kürler falan yap olacak inşallah hayırlısı ile.ben kırmızılar gelince bal tarçın çörekotuna başlıcam yanındada hergün 2 bardak adaçayı içcem kuru incir yicem 2 tane belki 1 adette havuç yerim düşündümde bayağı çöplük gibi olcak midemolsun ben yicem bakalım 1-2 ay kendime böle bitkisellere vurcam nasıl olcak.sende başla

ben 2 aydır zaten soğan kürüne başlamıştım gerçi bu ay çok düzenli yapamadım ilaç kullandığım için. ama soğan kürüne devam edeceğim incir ve havucu da haşlayım kür olarak kullanacağım etkisi daha fazla oluyormuş. eşim içinde keçi boynuzu kaynatıp suyunu içireceğim hareket sorunu var onda da inşallah şifa olur bize

canım korkma allahın izni ile birşeycik olmaz ama sende biraz dikkat et kendine ne olur ne olmaz.tedbir bizden takdir allahtan.biraz daha bekle sonra söylersin.sanki erkenden öğrenceklerde ne olcak beşik alıp odasınımı hazırlıcaklarrabbim gönlüne göre versin canım inşallah.

keçiboynuzunun gerçekten çok faydası var.bana eşinde bişi yok demişlerdi ama ben genede ona keçiboynuzu pekmezi aldım 3 aydır her sabah 1 tatlı kaşığı yiyor ve 30 milyon olan sperm son teste 112 milyon çıktı hareketlilik 50 idi oda 85 çıktı gerçekten faydası var.ben soğan suyu içtim olmadı incirde çok uğraştırıyo o yüzden bu ay BÇT yapayım dedim bakalım.şifa olur sebep olur inşallah yediklerimiz.

asyacım şimdi netten çörek otu karışımına baktım da o da çok faydalı yaa ona da başlamayı düşündüm. ama bişey diyecem bu kürlerin hepsini aynı anda yapabilirmiyim. soğan kürü, havuç-incir kürü, çörek otu... aynı anda olur mu ki ya da zararlı mıdır.

evvet canım haklısın valla . ama bu sabah çok midem bulanınca serviste dedim içimden gidince amire söyleyeceğim gelince vazgeçtim yine :)

günaydınnn canım sen endişelenme inşallah bişey olmaz allah korur bebişini. söyleme bende hamile olayım kimselere sölemeyeceğim bıktırdılar beni sorularıyla olsun en son duysunlar

öyle öyle kesinlikle söyleme tatlım
ne zırt pırt soruyorlar ya bana da öyle düşükten sonra habire soruyorlar eee varmı bişey diye

inşallah canım sadece pekmez de işe yarıyor yani bende pekmez etkili olmaz diye kaynatıp suyunu içireyim dedim bizde de sayı düşük değil ama hızlı sperm sayısı düşük yaav hem pekmezini yedirsem hem kaynatıp suyunu içirsem adam da ters bi etki yaparmıki elimde olanı da ben çürütmeyeyim

öyle öyle kesinlikle söyleme tatlım
ne zırt pırt soruyorlar ya bana da öyle düşükten sonra habire soruyorlar eee varmı bişey diye

aynen şimdiye kadar yazsaydım bi köşeye kaç defa aynı soruyu sordular 5 bini geçmiştir herhal ben cevaplamaktan bıktım onlar sormaktan bıkmadılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…