Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

sevdiklerim içinde korkuyorumda, daha çok kendim için ölümden korkuyorum. öle bir korku geldi bana... özellikle geceleri çok kuruyorum... saatlerce uyuyamıyorum. öle işte...
Allah korusun cnm benim bahsetme şimdi ölümden herşey düzelecek Allah ın izniyle cnm namaz kıl dua et bak nasıl rahatlayacaksın

canımmm hamişimmmm hoş geldin maşallah oğluşuna Allah ım saglıklı hayırlı evlat nasip etsin herşey normal demekki takılma artık çok şükür sağlığınızda yerinde...
sıkılma bebeğimm herşeyin hayırlısı olsun bebeğin sağlıklı en önemlisi bu okurken heyecanlandım kuzummmm Allah ım yardımcın olsun dualarım seninle

aaaaaaaaa canım biz başta burda tanışmıştık aslında ben de bu konudaydım. aaa çok şaşırdım şimdi.

canım canını sıkma haftasında olsun. hem sonlara doğru haftalarını buluyorlar önceleri ileriden gidiyorlar.

sagol tatlım Allah razı olsun..insan oğlu doyumsuz işte..28i görebilecekmıyım dıye kırk takla atarken şimdi haftasıyla uyumlu cıktı dıye üzülüyorum.. rabbım sen beni böyle düşüncelerden koru.. hakkımızda hayırlısı darısıda sizin başınıza kuzum..

biliyorum cnm gebelık öncesi bu topikteymişsin.. ben de ilk bu kızçelerimle tanıstım sonra mart annelerini buldum.. ama hala burdayım yıne herseyden haberdar edıyorum... evet cnm son zamanlar atık haftaları ıle ılerlıyorlarmış ama ınsan düşünmeden edemiyo

Edlin kuşum sana bakmak için girdim çok şükür güzel geçmiş kontrolün. Bitanem kafana takma bebişin gayet sağlıklı çok şükür, bir sıkıntı yok. Keşke doktoruna sorsaydın o daha çok içini rahatlatırdı. 10 gün sonra o cihaz çıkınca artık beklenmeye mi başlanacak oğlun Aman yarabbim, ne kaldı şunun şurasında ya çok heyecanlı J zaman çok hızlı geçiyor gerçekten, bebeğini kucağına aldığın zaman onun kokusuyla tüm her şey geride kalacak. Kendine iyi bak, şu son zamanlarını çok keyifli geçir dinlen, uyu, tv izle J canım benim yaaa öpüyorum en kocamanından
Kızlar çok teşekkür ederim ben çok mutlu oldum böyle düşünmenize , ben de sizi çooooooooook seviyorum ve tüm riskleri göze alarak giriyorum valla J Allah sonumu hayır etsin J
Clore bebeğim küsme gel bakayım buraya. Naptın anlat bakayım tam tekmil ver bana Ne zaman başlıcak yeni tedavi?? Hadi bu ay sen sonraki ayda ben aşılanalım bebişler gelsin, sonracığıma Asyanın tüp bebişi de gelsin J tüm kızlar hepimiz aynı anda hamile kalalım (nasıl hayal ama J)
Küçükpisim, canımın içi ne olur bu düşüncelerden kendini uzaklaştır lütfen. Bak sana bir kitap tavsiye edicem İşe bunu okumakla başla “Şimdinin Gücü” Eckhart Tolle. Bitanem hayatımızdaki çoğu şeye biz yön veriyoruz aslında farkında olmadan. Olumsuzluk hiç iyi gelmiyor insana, bundan kurtulmak lazım. Biliyorum zor zamanlardan geçiyorsun ama geçecek hepsi. Herşey güzel olacak inşallah. Aklımdasın ve sana tüm pozitif enerjimi gönderiyorum. Kendine, ruhuna çok iyi bak canım benim
Şentürk canım napıcaksın karar verdin mi? Fikrini değiştirebildimmi? Git doktora bence ihmal etme tamamı şekerim..
Kızlar ben çıkıyorum Kendinize iyi bakın Allaha emanet olun. Kocaman öpüyorum…

Son düzenleme:
Kıslar gidiyorum sizi seviyorum.bu arada doktorla görüştüm 2 hafta sonra ücretsiz öngörüşme yapmaya gitcem ondan sonra neler yapmam lasım ne kadar lasım onları sorcam.hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.eğer gittiğimde kist falan olmazsa bide bakmışınız gaza gelmişim önümüzdeki ay yaptırmışımneyse artık.papi inşallah dediğin gibi olur sırasıyla hamileyim diye yazmayı nasip eder rabbim.saten şunun şurasında kaç kişiyiz 10 kişi falanızdır.rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın inşallah.

papilim evet kuzum aleti alınca doğumun gercekleşmesini beklicez..ortalama 15-20 güne doğum gerçekleşir nasipse..

bu arada benim hhiç hamile fotom yok biliyomusunuz ama alet çıkmadan haftaya evime gidip 3-5 foto çekineyim diyorum..en azından iki kare hatıram olur.

4.5 aydır iş arkadaşlarımı göremiyorum..onlarda annemde kalıyorum diye gelemediler.. bi gideyim göreyim diyorum çok özledim..

kısaca kızlar ben 1 haftaya ayaklanmaya başlıcamm

Herkeslere günaydın :) ben yumurta takibini internetten öğrendim şimdi denemey bşladım diğer adetime kadar yardırcam :) çok kararlıyım

ebru ve papi güzel dilekleriniz için teşekkürler. arada gelip gidiyor düşünceler. babamın negatifliği bana geçti herhalde... düzelirim inş..

sonsy ben seni hatırlıyorum. hamişmişsin onu unutmuşum ama... sağlıkla kucağına alsın inş...

Son düzenleme:
Kızlar günaydınnnnnn..

Edlincim, kız tabi fotosuz gebişlikmi olur J biliyorum sen tedirginlik ve korku sebebiyle yaşayamadın ama artık hepsi geri de kaldı. Bunların acısını çıkartmalısın bence. Ben senin yerinde olsam bir doğum fotoğrafçısıyla anlaşırım, doğumdan önce gebeliğin son döneminde, doğumda ve doğumdan sonra evde çekim yapıp çok şahane albümler yapıyorlar. Hem size hem büyüklere. Geleceğe bırakılacak çok güzel bir anı. Ben arasıra annemin bana ve kardeşime hamileyken çektirdiği fotoğraflara bakarım. O kadar güzel o kadar duruymuş ki canım annem. Hep onun gibi güzel bir hamile ve güzel bir anne olmayı isterim. İnşallah olur J
Şentürk, tatlım sen gitmiceksin doktora orası anlaşıldı J ne diyim, hayırlısı olsun.. inşallah bu ay tutturursunuz, bebeğin gelir
Sonys, ben de hatırlıyorum tabiki de. Hatta hamile kalmadan önceki son ayında eşin biryere gidiyordu, bir süre görüşemicektiniz inşallah bu ay tutar demiştin, kan değerlerin düşüktü b12 sanırım, ilaç kullanıyordun çok sevinmiştik hamile olmana. Hafızam iyidir, kolay kolay unutmam J İyi geçmiştir inşallah gebeliğin.
Küçükpisi, tatlım kendini kapatma gel buraya yaz içini dök ferahla tamammı. Babacığına da sen moral vereceksin, onu siz moralle motivasyonla iyi edeceksiniz. Bebiş işlerini savsaklama, böyle güzel bir haber ona ne kadar iyi gelir kim bilir. Dualarım seninle canım
Aeangin, selam canım gerçi 1 gün geçti üstünden ama J akşamları giremiyorum nete, kusura bakma. Gündüz uğrasana, kızlar da daha aktif oluyor. Seni ve bebişi de öptüm
Ve Asyammmm, görüşmeye gidecek olmana, bu konudaki ilk adımı atmana çok sevindim. Dediğin gibi belki de önümüzdeki ay başlatırlar tedaviyi. Ben de seni çok seviyorum. Soğan suyu içiyormusun bu ay? Ben akşam yatmadan birer bardak içiyorum haftasonuna bırakırım. İnşallah kist mist kalmaz ve ikimiz de start verebiliriz. Kendine dikkat et tatlışım, çok öptüm…

günaydın canlarım nasılsınız ben artık çok karamsarım ya sanki hiç olmayacakmış gibi geliyor çalışmaktanda bunaldım hafta sonu gelsede tatil yapsak :26::26:bende düşünüyorumda seneye kadar olmazsa direk tup bebek yaptırırız artık kısmet tabi

günaydın canım olacak inşallah.bende şimdik ilk sayfalara baktımda çoğu arkadaşımızın yazılarının altında hamilelik takvimi var rabbim kucaklarına sağ sağlim almayı nasip etsin inşallah.tüp bebek olayına gelince korunmasız 1-2 yıl çalışmadan sonra bebek olmamış ise bencede en mantıklısı tüp bebek.çünkü insan doktor doktor gezerken piskoloji harap oluyor.sende korunmayı bıralı 2 yılı geçti sanırım.maaşlarımızı biriktirelim bebeğimiz için harcayalım.rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah.

aynı fikirdeyim canım. fazla yıpranmadan, eğer imkan dahilindeyse tüp bebek çok mantıklı

haftasonlarımız tatil olmasa bence bunalıma girerdik :26: :26:

slmm cicişlerrrr...... mutlu umutlu yarınlar hepimzin olsun canlarrr.......hepinizi öncelikle sevgi ileee kucaklıyorummm:))

kızlarrr reglim yeni bitti ocak 18 de bitti hemen sonrasında yani dün ve bugün şeffaf bir akıntım var hemen yumurtluyor olabilirmiyimm yaa aklıma takıldıı...?

sabah haberlerde izledim artık gençler hep tup bebeğe yöneliyorlar dedi kısırlık çoğaldı vs.hormonlu yiyeceklerden bizde bunlardan birkaç kişiyiz işte annemlerin zamanında patır patır doğururlarmış şimdi herşey hormonlu yesek bir türlü yemesek bir türlü anlamadım hiç birşey bundan 2 yıl oldu cnm korunmayalı ama şuan için düşünmüyorum tup bebeği hazır değilim buna hem maddi hem manevi ama seneye umre niyetimiz var geldikten sonra istiyorum hayırlısıyla Allah ım hayırlısını versin

hmmm bence olabilir, duyuyorum öyle durumlar, regl biter bitmez ilişki ile hamile kalan. ovülasyon testin varmı varsa bi yap istersen? yoksa da bence değerlendirin bu günleri de günaşırı ilişki hadi bu döngün sana bebişini getirsin inşallah tatlım

ovülasyon testi hiç yapmadım....ama bakalım ne olacakkk :=) saol tatlım inşallahh hepimizeee:))
bugün değişik bi enerji var içimde yahu.... hava günüşli ondan galibaa...:=)
allah hepimizin murdını versin rabbimmm:))

inşallah canımmmm inşallahhhhhhhhhhh, hayırlısı hakkımzda. ben kaçıyorum şimdilik öptüm hepinizi deee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…