Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

günaydınlar canlarımmm,

küçükpisi canım baban için çok geçmiş olsun yaşadıkların hissettiklerin çok normal ama eminim Allahın ,izniyle baban iyi olacak.

canım inşallah seninde güzel haberini alıcaz bu ay..

slam kızlar ben geldim burda olan var mıııı

tatlım öğlenleri gel akşamları ıssız olur buralar

beni hatırlayan oldu mu acaba :44:

hatırlıyoruz tabi sende büyütmüşsün bebeğini maşallah

öyle deme tatlım olacak inşallah ya

bu arada papillim edlin clore

kızlar napıyorsunuzz..buaralar işden dolayı çok yogunum giremiyorum ama güzel haberlerinizi aldım yaaa betüş hayırlı olsun tatlım yaa çok şaşırdım valla rabbim kısa sürede mutlu etti seni inş. en kısa zamanda bizleride mutlu eder..benim bugün 13.günüm tam verimli olma günleri bakalım çalışmalar gene devamm yumurtalama testi alacaktım yaa alamadım kızlar kaldı öyleee bakalım kısmet işde yaa...ev son hız devam ediyor mart başı gibi inş. taşınıcazz ozamana kadar kendi haline bıraktım..sonra güzel bir doktora gideceimm:S:44:

niye şaşırdınki:26: bebeğimi kaybettikten sonra başlamıştık denemelere çok şükür çok beklemedik ama önemli olan inşallah bu sefer sağlıklı bir gebelik olur diye dua ediyoruz
inşallah en yakın zamanda sizlerinde sağlıkla gelir bebekleriniz

hatırlıyoruz tabi sende büyütmüşsün bebeğini maşallah

ayyy çok sevindim beni hatırlamanızaaa

günayddddııııınnnnn canlaaarrrrrr

bugun hepimiz için güpgüzel bi gün olsunnn inşallllaaahhhhh

mide bulantısıyla uyandım ama kocişim kahvaltı hazırlamış hiç yapasım yoktu ama sırf hazırladı dıe zorla yedim şimdi midem agzımda zor duruyorum ama çok enerjigim sizler nasılsınız bugn bakem

Son düzenleme:

günaydın canım
bende değişken mide bulantısı ara ara oluyor ama çok zorlayıcı değil.göğüslerim hala sızım sızm feci yani.uykudan gözleri açamıyorum birde.
bugün drmuz var güzel haberlerle gelirim inşallah.

ben internette gezinirken bir sayfaya denk geldim hamilelik formülü adlı bir e kitap 47 tl fiyatı varmış internette ne kadar doğru acaba duydunuz mu hiç

ben internette gezinirken bir sayfaya denk geldim hamilelik formülü adlı bir e kitap 47 tl fiyatı varmış internette ne kadar doğru acaba duydunuz mu hiç

evet bende araştırma yaparken rastladım o kitaba yorumlar hoşuma gitti herkes hamile kalmış tam niyetlendim eşim caydırdı kandırmacadır dedi ama yararlı bilgiler olacagına eminim okumak isterdim açıkcası :S

iyiki almamışsın kadınlar kulübünde yazmış kızcağızın biri kandırıldım diye yaz bak google hamilelik formülü kitabı şikayet var diye çıkıyor

günaydınlar
hepimize iyi haftalar güzel çook güzel bir hafta olsun inşallah
cuma gittim dra Rabbime çok şükür gördük keseyi bakalım darısı kalp atışına:)
yalnız drum progestan vermedi ben düşük yaptığımdan kesin verir diye düşünüyordum ama gerek yok dedi tabi aklım karıştı biraz.

günaydınn olsunn güzelll anne adaylarına kızlarrr benim bugün 17.günüm 20.günümde sogan suyuna aşlasam mı başlamasammı diye düşünüyorum..biliyorsunuz bu ay 5 gün gecikme yaşadım sogan suyundan :S bu arada çarşamba günü ablamı sezeryana alacaklar normal doguramıcakmış..kadın çatı muayenesi yapmışş çok canı yanmış kızlar öldüm bian diyor ve kanama olmuş biraz..bakalım izin alıcam bende gidicem doguma

tatlım hadi inşallah kalp atışlarınıda duyarsınn ama çok dikkat et kendine tatlımmm....bizde bir mutlu haber verebilsek keşkem yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…