Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

herşeyin hayırlısı olsun cnm benim öyle düşünme vardır bundada bir hayır sen biraz dinlen rahatla inşallah olucak rabbimin izniyle

cnmmmm çoooooook sevindimmmm...rabbim sağlıklı sıhatli kucagına versin inşallaahhhhh

CEVİZ yemeyii sakın ihmal etme..hemencikk başla cevize çook önemli.. tekrar gözün aydın....

cnmmmm çoooooook sevindimmmm...rabbim sağlıklı sıhatli kucagına versin inşallaahhhhh

CEVİZ yemeyii sakın ihmal etme..hemencikk başla cevize çook önemli.. tekrar gözün aydın....

ay canım benim çook teşekkür ederim.Rabbim sağlıkla kavuştursun seninde yavruna sağol kuzum

kızlar dombrabre yi hatırlıyor musunuz? onunla konuştum geçen gun herkeze selamı var dualarımdasınız dedi hepimize...2 haftadan az kalmış ve her an gelebilirmiş kızçesi zaman ne kadar çabuk geçiyor ya dimi Allah ım hayırlı ve sağlıklı doğumlar nasip etsin arkadaşımıza ve bizlerede nasip etsin inşallah

canım benim yaa allah kolaylık versin hepimize

gunaydın kızlar bugun gelen giden yok yapayalnızım şu koca sayfada ama özledim ben sizlere nerelere gittiniz :2::2::2:

hayırlı uğurlu bol hamişli topik olur inş.efsunum
benimde bat 9 ağustos 1,5 yıldır deniyoruz :)) yaş 26 olursa inş.ilk bebek olucak :))

canımmmm merhaba, topiğe gelmişsin görmedim seni inan, ilk sayfadaydım 1 saattir, dua okuyordum kızlara
canım benim nasılsın iyimisin, ayy çok sevindim seni gördüğüme uzun zaman oldu hiç görüşemedik ne var ne yok tatlım nasıl gidiyor durumlar

merhaba kuzummm çok şükür iyiyim bebem sen napıyorsun ne var ne yok bende seni gördüm dedim selam vereyim özledim vallahi o eski sohbetleri ne kalabalıktı topiğimiz
ben hala devam çalışmalara doktora gitmiyorum 2 aydır kist problemim vardı biliyorsun bu ay soğan suyu içtim bakalım artık bat 25 i inşallah olmam sen ne durumdasın kuşummm

Günaydın şekerler herkeslere. Ay çok fena bişi oldu kızlar. Benim yerim değişti, bu yeni yerimde de bir sürü kamera ekranımı görüyor. Bir çözüm bulmaya çalışıyorum inşallah bulabilirim L Müdürün direk gözetimi altındayım ya, şaka gibi. Neyse hepinizi kocaman öpüyorummmm ara ara girmeye çalışıcam, haber veriyim dedim merak etmeyin diye. Aceleden smiley bile yapamadım L ayyy ayyy napcam ben yaaaaaa, acil bi çözüm bulmam lazımmm L((((((((((((( koskocaman öptümmmmmmm

gunaydın kuzummmm çok fena desene bende diyorum kimse yok diye evet bir çare bulman lazım canım özlerim seni ben ay yok yok çare bulmamız lazım :18::18:neden değiştirdiler yahu offf ama cnm inşallah halledersin

ben geçen ay yumurtlama takibine gittim 2 günde bir, hem vucudum hem psikolojim herşeyim derbeder oldu, yok çatlatma iğneleri, yok yumurta geliştirici menagon iğneleri, yok ilaçlar vs vs, ama tabi sonuç alamadık. sonra birgüzel ağlama krizine girdim bağırdım çağırdım içimi döktüm, rahatladım sonrasında adetin 3. günü gittim dr a bi baktı kist oluşmuş, bu ay ara veriyoruz dedi, nasıl sevindim anlatamam, öyle rahat bir ay geçirdim ki, atladım zıpladım relax oldum yaa:) şimdi benimde bu hafta içi regl olacam bekliyorum, yine bir dr a git-gel macerası başlıyacak bakalım...

zor bir süreç cnm ya doktora gidiyoruz psikolojimiz bozuluyor Allah ım yardımcımız olsun şifamız olsun inşallah soğan suyu kistlere iyi geliyor denedinmi hiç batlarımız aynı seninle inşallah olmayız kuzumm

Kızlar merhaba klomeni bugün 4. Gün oldu kullanalı yarın sonuncuyu içiçem ayın 26 sı gel dedi dr muayene edip bakacak ilişki önerecekmiş bu muayene ultrasonla yapılıyor dimi bi de ilişki günlerini ne zaman verecek geç kalmış olmuyor muyum 10 gün sonra

merhaba cnm sana ilişki gunlerini söyleyecek evet ultrasonla yapılıyor alttan bakıyor yani yumurta takibine alacak seni istenilen boyuta geldimi çatlatma iğnesi yapacak..adettin bitince ilişki önerir cnm 10.gun falan hayır geç kalmış olmuyorsun tatlım 11.gunun oluyor doktora gittiğinde

kızlar meraba beni tanırsınız belki eski ismim tekdilekimdi :) başlarda baya bi aktiftim bu isimle sonra ekim ayında gebe oldugumu örendim sonra tekrar düşük yaşadım çok yıprandım kendimi çok zor toparladım 2. düşük olmuştu hemde daha kalp atışlarını duymadan
neyse üzücü günler geride kaldı :) çok şükür yeniden gebeyim 6+4 kalp atışlarını duydum dün çok çok çok mutluyum Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inş sizinle paylaşmak istedim belki hatırlayıp naptı bu kız falan die düşünmüşünüzdür:) işte böle çok zor bi 2 ay geçirdim ama 2013 bana ugurlu geldi

ben geldimmmm ve gidiyorummm bugün de pek sessizmiş topiğimiz ebrum bi ayarlama düşünüyorum ama adam sürekli kamerayı izliyo ve benim ekran tabak gibi. ne yapıcam bilemedim neyse bakıcaz.

tekdilekim arkadaşım hatırlamazmıyız öncelikle kaybın için çok üzüldüm inşallah bu bebeğini kucağına alırsın. yanlış hatırmamıyorsam efsunla aynı zamanlarda hamile kalmıştın ve şimdi ikiniz hamilesiniz yakın birbirine :) inşallah bu kuzuları sağlıkla kucağınıza alacaksınız :)

şentürk canım ebrunun dediği gibi, o randevu verdiği gün bakıcak yumoşlara doktorun ona göre sana gün verecek. ama siz bu arada gün aşırı devam eden tabi. çok kasmadan denemelere devam edin. ne olur ne olmaz, erken çatlayan yumoşun olursa diye.

kızlar kızlar hepinizi öpüyorum. görüşürüzzzzzzz

alttan bakılmazsa olmuyor mu ben onu istemiyorum çünkü dr erkek rahat edemem kesin mi yani alttan bkmak karından baksa olmaz mı

canım benim arada uğra olurmu ben dun itibariyle kırmızıları gördum hayırlısı böyleymiş erken geldi ağrım yok yine çok şükür bu ay macuna devam edicem öpüyorum çok senii
alttan bakılmazsa olmuyor mu ben onu istemiyorum çünkü dr erkek rahat edemem kesin mi yani alttan bkmak karından baksa olmaz mı
cnm ultrasonla yumurtanın boyutunu göremez o yuzden alttan bakması şart yani bayan doktor araştır sen bence çünkü bir kaç kontrolde hep alttan bakıyor

günaydınlar canlarımmm

hayırlı olsun Alalh sağlıkla kavuştursun bebeğine.seninle aynı zamanlarda hamile kalıp düşük yapmışız.bende 4+6 yım şuan ama ne keseyi gördüm henüz ne kalp atışı bakalım Allah sağlıklı hamilelikler nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…