Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

ben geldimmmm ve gidiyorummm :KK1: bugün de pek sessizmiş topiğimiz :KK43: ebrum bi ayarlama düşünüyorum ama adam sürekli kamerayı izliyo ve benim ekran tabak gibi. ne yapıcam bilemedim:KK43: neyse bakıcaz.

tekdilekim arkadaşım hatırlamazmıyız öncelikle kaybın için çok üzüldüm inşallah bu bebeğini kucağına alırsın. yanlış hatırmamıyorsam efsunla aynı zamanlarda hamile kalmıştın ve şimdi ikiniz hamilesiniz yakın birbirine :) inşallah bu kuzuları sağlıkla kucağınıza alacaksınız :)

şentürk canım ebrunun dediği gibi, o randevu verdiği gün bakıcak yumoşlara doktorun ona göre sana gün verecek. ama siz bu arada gün aşırı devam eden tabi. çok kasmadan denemelere devam edin. ne olur ne olmaz, erken çatlayan yumoşun olursa diye.

kızlar kızlar hepinizi öpüyorum. görüşürüzzzzzzz :KK16:

günaydınlar canlarımmm

hayırlı olsun Alalh sağlıkla kavuştursun bebeğine.seninle aynı zamanlarda hamile kalıp düşük yapmışız.bende 4+6 yım şuan ama ne keseyi gördüm henüz ne kalp atışı bakalım Allah sağlıklı hamilelikler nasip etsin

Ben 5+4 te keseyi gördüm 6+4 te kalp atışlarını duydum canım inş sanada bu güzel pıt pıtları duymayı nasip etsin rabbim tüm isteyenlerede:KK16: doktorum 2 tane düşük oldugu için 2 hafta sonraya tekrar kontrole çagırdı bişey kullanmana gerek yok çok saglıklı ilerliyo dedi:nazar::nazar: çok dikkat ediyorum inş bebişlerimiz Rabbime emanet :nazar:

canım benim arada uğra olurmu ben dun itibariyle kırmızıları gördum hayırlısı böyleymiş erken geldi ağrım yok yine çok şükür bu ay macuna devam edicem öpüyorum çok senii :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

Cnm ultrasonla yumurtanın boyutunu göremez o yuzden alttan bakması şart yani bayan doktor araştır sen bence çünkü bir kaç kontrolde hep alttan bakıyor :KK34::KK34:

offf o zaman randevuya gitmeyeceğim klomenin bugün sonuncu günü kendi kendime yumurta takibi yapayım bari gün aşırı ilişkiye girerek napim bakarsın olur kadın dr bulana kadar erkek doktorum çünkü bide ben vajinal muayeneden çok korkuyorum yaaa :KK43:

kıslar ben geldim nasılsınız bakalım?benim kırmızılar gitti çok şükür bu ay serbestim kafama göre takılacağım.fakat tüp bebek için nasıl zaman ayıracağım bilemiyorum.malum çalışıyoruz ufak tefek araştırma yaptım hastahaneye ve doktora karar verdim ama ne zaman gitmeliyim ona karar veremedim.birde tüb bebek yaptırdığımı herkez anlıcak:KK5:malum 1 hafta 10 gün yatcan dinlencen diyorlar.rabbim yardımcımız olsun inşallah.
abru canım bu arada kırmızılar gelmiş biraz acele etmişler ama olsun inşallah bu ay denemelerin fayda verir.sen tadavi için ne kadar ara vereceksin canım?yani doktora tekrar ne zaman gideceksin?kıslar bazen acelemi ediyorum diyorum ama evleneli 6 yıla doğru gidicek yani.birde doktora git gel daha bir sitres oluyorum:18:

offf o zaman randevuya gitmeyeceğim klomenin bugün sonuncu günü kendi kendime yumurta takibi yapayım bari gün aşırı ilişkiye girerek napim bakarsın olur kadın dr bulana kadar erkek doktorum çünkü bide ben vajinal muayeneden çok korkuyorum yaaa :KK43:
canım korkulacak birşey yok inan canın hiç acımıyor tabiki kadın doktor en makul olanı sen gun aşırı ilişkiyi dene olmazsa o sıradada kadın doktor bulursun
kıslar ben geldim nasılsınız bakalım?benim kırmızılar gitti çok şükür bu ay serbestim kafama göre takılacağım.fakat tüp bebek için nasıl zaman ayıracağım bilemiyorum.malum çalışıyoruz ufak tefek araştırma yaptım hastahaneye ve doktora karar verdim ama ne zaman gitmeliyim ona karar veremedim.birde tüb bebek yaptırdığımı herkez anlıcak:KK5:malum 1 hafta 10 gün yatcan dinlencen diyorlar.rabbim yardımcımız olsun inşallah.
abru canım bu arada kırmızılar gelmiş biraz acele etmişler ama olsun inşallah bu ay denemelerin fayda verir.sen tadavi için ne kadar ara vereceksin canım?yani doktora tekrar ne zaman gideceksin?kıslar bazen acelemi ediyorum diyorum ama evleneli 6 yıla doğru gidicek yani.birde doktora git gel daha bir sitres oluyorum:18:

hoş geldin cnm çok şükür iyiyim yeni döngun hayırlı uğurlu olsun balım takıl kafana göre inşallah bu süreçte tutar bebeğin..benim kırmızılar 6 gun önce teşrif ettiler canı sağolsun ne diyeyim artık ben beklemedeyim cnm doktora gitmeyi düşünmyorum şu sıralar kısmet artık hayırlısı allah tan biraz ouruna bırak asyam sende vucut dinlensin malum çok hormon yuklendi tabiki sen bilirsin doktor işini ben tedavini bırakma derim hayırlısı olsun hakkımızda canımm :KK49::KK49::KK49:

kızlar selammmmmmmmmmmmmmmm :) ben geldim giriverdim hemencik öğle arası kimseler yokken :)

şentürk canım, benim fikrimi sorarsan doktoruna takip için git. bak klomen kullandın o kadar emek çektin, doktorunun yumurtlamayı izlemesi önemli. belki bir sonraki ay başka tedavi uygulayacak, belki onun dediği günlerde ilişki ile bebeğin gelecek. Bunda rahatsız olacak bir şey yok. bende çok hoşlanmıyorum erkek doktora gitmekten ama inan bana o kadar korkunç değil. Zaten spekulum denen o cihazı doktor takmıyor hemşire hallediyor, üzerinde örtülü oluyor. yine de sen bilirsin ama gitmelisin diye düşünüyorum.

ebrum hayırlısı olsun canım benim, Yeni döngün bebiş getirir inşallahhhhhhhhhhhhhh. soğana devam edecekmisin?

asyam senin yaşadıklarını ve yaşamaktan korktuğun şeyleri çok iyi anlıyorum bitanem. bence kimseye söyleme bir açıklama yapma. vertigodan rapor alabileceğin bir doktor tanıdık var mı? yada başka hastalıkta olur ama vertigo çok mantıklı geliyor bana, rapor süresini arttırabiliyosun çünkü baş dönmem devam ediyor diye. eğer yoksa doktor, tüp bebek doktorunuza bir sorarsınız o da yönlendirebilir. Senin şu en sıkıntısız olman gereken süreçte yardımıcı olacaklardır diye düşünüyorum. ne zaman gideyim demişsin, doktora karar verdiysen bekleme hemen al randevunu. zaten ön görüşme gibi olur. birlikte bir takvim çizersiniz. beklemen gerekiyorsa da buna doktor karar verir. hayırlı haberlerini bekliyorum arkadaşım inşallah çok güzel olacak herşey.

edlincim nerdesin canım benim iyisin inşallah. küçükpisi, clore, karbeyza, taliha kızlar nerelerdesiniz. taze hamişler efsun ve tekdilekimi de öperekten (yeni ismine alışamadım :)) yazımı bitiriyorum. hepinizi özlüyorummmmm.. görüşmek üzereeeeee muckkkkkkkkkkkk

ebrum sağlık olsun cnm..nasipten öteye gitmiyor..:KK31:

papilim sensiz bir topik düşünemiyorum kuzum:KK16:

bu arada bugün saat 15.00 de kontrolüm var..dua edin canlar hayırlı haberler alayım:nazar::emir_bebek:

bu arada bugün saat 15.00 de kontrolüm var..dua edin canlar hayırlı haberler alayım:nazar::emir_bebek:

dualarım seninle kuzummmmmmmmmm :KK16: inşallah hayırlı haberlerle döneceksin :nazar: gelince yaz ben çatlarım bilirsin :KK1:

kızlar selammmmmmmmmmmmmmmm :) ben geldim giriverdim hemencik öğle arası kimseler yokken :)

şentürk canım, benim fikrimi sorarsan doktoruna takip için git. bak klomen kullandın o kadar emek çektin, doktorunun yumurtlamayı izlemesi önemli. belki bir sonraki ay başka tedavi uygulayacak, belki onun dediği günlerde ilişki ile bebeğin gelecek. Bunda rahatsız olacak bir şey yok. bende çok hoşlanmıyorum erkek doktora gitmekten ama inan bana o kadar korkunç değil. Zaten spekulum denen o cihazı doktor takmıyor hemşire hallediyor, üzerinde örtülü oluyor. yine de sen bilirsin ama gitmelisin diye düşünüyorum.

ebrum hayırlısı olsun canım benim, Yeni döngün bebiş getirir inşallahhhhhhhhhhhhhh. soğana devam edecekmisin?

asyam senin yaşadıklarını ve yaşamaktan korktuğun şeyleri çok iyi anlıyorum bitanem. bence kimseye söyleme bir açıklama yapma. vertigodan rapor alabileceğin bir doktor tanıdık var mı? yada başka hastalıkta olur ama vertigo çok mantıklı geliyor bana, rapor süresini arttırabiliyosun çünkü baş dönmem devam ediyor diye. eğer yoksa doktor, tüp bebek doktorunuza bir sorarsınız o da yönlendirebilir. Senin şu en sıkıntısız olman gereken süreçte yardımıcı olacaklardır diye düşünüyorum. ne zaman gideyim demişsin, doktora karar verdiysen bekleme hemen al randevunu. zaten ön görüşme gibi olur. birlikte bir takvim çizersiniz. beklemen gerekiyorsa da buna doktor karar verir. hayırlı haberlerini bekliyorum arkadaşım inşallah çok güzel olacak herşey.

edlincim nerdesin canım benim iyisin inşallah. küçükpisi, clore, karbeyza, taliha kızlar nerelerdesiniz. taze hamişler efsun ve tekdilekimi de öperekten (yeni ismine alışamadım :)) yazımı bitiriyorum. hepinizi özlüyorummmmm.. görüşmek üzereeeeee muckkkkkkkkkkkk
kuşummmm hoşgeldin kaçak kaçak yazmakta zor yahuu :KK53::KK53:neyse inşallah halledeceksin..cnm benim inşallah soğan suyu son 10 gun kala içicem bu sırada macuna devam kuzummm hayırlısı diyelim artıkın :KK49::KK49::KK49:

tatlımm öyle nasip kısmet sağlığımız yerinde çok şükür artık takmıyorum fazla allah ım ol derse olur sabır ve duayla beklemeye davem edicemm:KK49::KK49::KK49:duam seninle kuzummmmmm inşallah herşey guzel olucak aklına kötü şey getirme sakin ol paşamızda sağlıklıdır merak etme öpüyorum çokkkk gelince yazarsın cnm Allah a emanet ol :KK16::KK16::KK16::KK16:

kuşummmm hoşgeldin kaçak kaçak yazmakta zor yahuu :KK53::KK53:neyse inşallah halledeceksin..cnm benim inşallah soğan suyu son 10 gun kala içicem bu sırada macuna devam kuzummm hayırlısı diyelim artıkın :KK49::KK49::KK49:

tatlımm öyle nasip kısmet sağlığımız yerinde çok şükür artık takmıyorum fazla allah ım ol derse olur sabır ve duayla beklemeye davem edicemm:KK49::KK49::KK49:duam seninle kuzummmmmm inşallah herşey guzel olucak aklına kötü şey getirme sakin ol paşamızda sağlıklıdır merak etme öpüyorum çokkkk gelince yazarsın cnm Allah a emanet ol :KK16::KK16::KK16::KK16:

valla bende papi olmadan topik düşünemiyorum aynen he

bende katılıyorumm kızlar sizee papilim olmadan topiğin tadi olmaz,çünkü o buranın neşesiiiiiii, o kadar iyiki herkese yardımcı olmaya çalışıyorrr, tabi sizlerde ölesinizz :):) papim özletme kendiniii,, SENİ çokk seviyorummm....

edlin dualaarımızz seninlleeee, İNŞALLAHHH hayırlı haberlerle dönersinnn...

merhaba arkadaşlar...

yeni kırmızılarım gittiler... bakalım döngüm başladı. hayırlısı olsun...

işlerim yoğun gidiyor. yeni sisteme geçiyoruz. biraz uğraşacak gibiyim... fırsat buldukça yazarım inş..

efsun hamişmiş çok sevindim. Allah sağlıklıca kucağına almayı nasip etsin... tekdilekimde düşük yapmış ama hamişmiş, inş. sağlıklıca alırsın sende kucağına....

----------------------------------
bu aralar çok olumsuzum. babamın psikolojisi bozuk. hep olumsuz şeylerden söz ediyor. bende etkilendim. bebek düşündüğümü bile unuttum desem yeridir. Allah'ım inş. babama şifa verir... bizede bebek...

gelip burada birşeyler yazsam bebekten çok ölüm korkusu olacak. bende her iki duygudanda kurtulup işe vermeye çalışıyorum kendimi... içimdeki garip duyguları yenemezsem psikolağada gidebilirim. şimdi dualarla atlatmaya çalışacağım hayırlısıyla....

kızlar dombrabre yi hatırlıyor musunuz? onunla konuştum geçen gun herkeze selamı var dualarımdasınız dedi hepimize...2 haftadan az kalmış ve her an gelebilirmiş kızçesi zaman ne kadar çabuk geçiyor ya dimi Allah ım hayırlı ve sağlıklı doğumlar nasip etsin arkadaşımıza ve bizlerede nasip etsin inşallah :KK16::KK16::KK16:

aa ne çabuk geçmiş zaman ya... maş... maş... sağlıkla alsın eline... ama şaşırdım sanki yenilerde hamiş kalmıştı.

ebrummmm nasılsınnnn canımm? keyfin nasılll
kuzummm çok şükür iyiyim sen nasılsın adet oldum ya azcık ağrım var böyle durumda çalışmak istemiyor cnm sen e alemdesin napıyorsun
merhaba arkadaşlar...

yeni kırmızılarım gittiler... bakalım döngüm başladı. hayırlısı olsun...

işlerim yoğun gidiyor. yeni sisteme geçiyoruz. biraz uğraşacak gibiyim... fırsat buldukça yazarım inş..

efsun hamişmiş çok sevindim. Allah sağlıklıca kucağına almayı nasip etsin... tekdilekimde düşük yapmış ama hamişmiş, inş. sağlıklıca alırsın sende kucağına....

----------------------------------
bu aralar çok olumsuzum. babamın psikolojisi bozuk. hep olumsuz şeylerden söz ediyor. bende etkilendim. bebek düşündüğümü bile unuttum desem yeridir. Allah'ım inş. babama şifa verir... bizede bebek...

gelip burada birşeyler yazsam bebekten çok ölüm korkusu olacak. bende her iki duygudanda kurtulup işe vermeye çalışıyorum kendimi... içimdeki garip duyguları yenemezsem psikolağada gidebilirim. şimdi dualarla atlatmaya çalışacağım hayırlısıyla....

hoş geldin cnm benim yeni döngun hayırlı olsun inşallah bu ay olur balımm
Allah ım babacıına şifa versin senin tek yapman gereken dua Allah ım sevdiklerimizi korusun acil şifalar diliyorum sen de dikkat et kendine bebem öpüyorum seni :KK16::KK16::KK16:

kuzummm çok şükür iyiyim sen nasılsın adet oldum ya azcık ağrım var böyle durumda çalışmak istemiyor cnm sen e alemdesin napıyorsun

hoş geldin cnm benim yeni döngun hayırlı olsun inşallah bu ay olur balımm
Allah ım babacıına şifa versin senin tek yapman gereken dua Allah ım sevdiklerimizi korusun acil şifalar diliyorum sen de dikkat et kendine bebem öpüyorum seni :KK16::KK16::KK16:

sevdiklerim içinde korkuyorumda, daha çok kendim için ölümden korkuyorum. öle bir korku geldi bana... özellikle geceleri çok kuruyorum... saatlerce uyuyamıyorum. öle işte...

ben geldim kızlar.. bugun 35+2 günlüğüz..kılomuz 2700gr mış..suyumuz plesentamız iyiymiş.dr 10 gün sonra rahimdeki aleti çıkarıcam ee artik gelsin dedi.. doğumu konuşmadık henüz erken dedi..nst ye almadı 1 hafta sonra gel alayım dedi..

tek birşeye cnm sıkıldı.normalde yavrum hep bir hafta önden giderdi..bu sefer haftasıyla uyumlu çıktı..önde fılan degıl yani..hani annemden bahsetmiştim bu sol tarafa yatma muhabbetii.bu 10gun hiç sola yatmadım nerdeyse sırf annem oyle dedı dıye..bu yüzden hemen gerilemiş..anlatamadım anneme bebegın soldan beslendıgını..tek cnmın sıkıldıgı nokta bu..

neyse saglık olsun artık..eli ayağı sağlığı iyi olsunda varsın kılosu düşük olsun..

X