Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

iyiyim cnm çok şükürr inşallah bu ay bebeğim benimledir kuzummm seviyorum seni :KK49::KK49:

gunaydın efsunummm hadi hayırlısı olsun balım çok sevindim Allah ım sağlıklı sıhhatli gebelik nasip etsin inşallah dikkat et kendine iş falan yapma fırsat buldukça dinlen Allah ım bizlerede nasip etsin inşallah :KK54::KK54:

canım benim sağol Allah razı olsun en yakın zamanda sende sağlıkla hamile kal inşallah

:119: :119: :119: :119: :119: :119: :119: :119: :119: :119: :119: :119: :119: :119: :119: :119:

:KK66: :KK66: :KK66: :KK66: :KK66: :KK66: :KK66: :KK66: :KK66: :KK66: :KK66: :KK66: :KK66: :KK66: :KK66: :KK66: :KK66: :KK66: :KK66: :KK66:

:124: :124: :124: :124: :124: :124: :124: :124: :124: :124: :124: :124: :124: :124: :124: :124:

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

sağlıkla kucağına al inşallah bitanemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :KK76: :KK16: :118:

:KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64:

ah kuzumm benim sağol tatlım darısı en yakın zamanda başına sağlıkla

hepinizden Allah razı olsun kızlar

ayyy gunaydınnn kızlar gorur gormez havalara uctum valla cok cok tebrık ederım Allah bıze de nasıp etsın ınsallah 9 ay boyunca sorunsuz rahat saglıklı bır gebelık gecırırsın ınsallah canım benım cok cok opuyorum senı:KK8::KK8::KK12::KK24::KK76::KK76::KK19::KK9::KK9::KK9::KK71:

Amin cnm benim dua et bol bol oldumu öpüyorum çok:KK54::KK54::KK54::KK54:
hep dualarımdasınız canım benim bende öpüyorum çok

ayyy gunaydınnn kızlar gorur gormez havalara uctum valla cok cok tebrık ederım Allah bıze de nasıp etsın ınsallah 9 ay boyunca sorunsuz rahat saglıklı bır gebelık gecırırsın ınsallah canım benım cok cok opuyorum senı:KK8::KK8::KK12::KK24::KK76::KK76::KK19::KK9::KK9::KK9::KK71:
canım benim sağol Rabbim sizlere de göstersin en yakın zamanda sağlıkla.bende çok öpüyorum seni tatlım

günaydınlar canlarımm
şimcik size bir haberim var ben kan tahlili yaptırdım sonuç pozitif :)) Rabbim bu sefer sağlıklı bir gebelik nasip etsin inşallah.darısı en yakın zamanda sizlerin başına en içten duam bu inanın.
bu arada bazı nedenlerden ötürü tanıdık alarmı var canlar rica etsem nickimle yazarsanız çook mutlu olurum .bu
arada sadece eşim ve ben birde sizler tabi biliyorsunuz :))

hayırlı olsun canım, çok sevindim senin adına ALLAH tamamını erdirsin İNŞLLAAAHHHHHHH darısı başımızaaa kızlarrrrrr.....

nasılsınızzzz canlarrrr? ben bu pazartesi günlerini hiç sevmiyorumm yaff çok yoğun oluyorumm içime sıkıntılar basıyorr vallaaa ama buraya gelince rahatlıyorumm..:):) papilimmm senden naberrr var mıı herhangi bi gelişmeee ...

nasılsınızzzz canlarrrr? ben bu pazartesi günlerini hiç sevmiyorumm yaff çok yoğun oluyorumm içime sıkıntılar basıyorr vallaaa ama buraya gelince rahatlıyorumm..:):) papilimmm senden naberrr var mıı herhangi bi gelişmeee ...

aynen balım ben de hiç sevmiyorum ama böyle güzel haber alınca unuttum sendromu falan, hehehe :KK1: :KK1: iyiyim ben de ne olsun kuzum, öyle takılıyorum rahatım şu sıralar inşallah böyle devam eder..

aynen balım ben de hiç sevmiyorum ama böyle güzel haber alınca unuttum sendromu falan, hehehe :KK1: :KK1: Iyiyim ben de ne olsun kuzum, öyle takılıyorum rahatım şu sıralar inşallah böyle devam eder..

aman rahat ol kuzum sıkma kendini boşuna herşey olcağına varıyo zaten.....su akar yolunu bulurr...

Efsunnnumm ciddenn çokk sevindimmm yaaa,, oynuyorumm vallahi burda sevinçtennnnnn deli dicekler bana ohhhh ohhh neee güzelllll

Hoşgeldin cnm çok şükür iyiyiz sen nasılsın aynen bende sevmiyorum hiç sen ne alemdesin napıyorsun :KK16::KK16:

ay aman allahım inanamıyorum hamilesin çok çok ama çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk sevindim rabbim sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin inşallah.ay darısı başımıza inşallah.çok dikkat et canım kendine besle biraz kendini.rabbime amanetsin inşallah bu sefer mutluluğun daim olur.aminnnnnnnnnnnn

aman rahat ol kuzum sıkma kendini boşuna herşey olcağına varıyo zaten.....su akar yolunu bulurr...

Efsunnnumm ciddenn çokk sevindimmm yaaa,, oynuyorumm vallahi burda sevinçtennnnnn deli dicekler bana ohhhh ohhh neee güzelllll

aynen kuzum hakkımızda hayırlısı inşallah.. yaşayıp göreceğiz herşey güzel olsun hepimiz için :KK16: efsunuma ben de sabah baya baya coşkulu sevindim, millet tip tip bakıyo :KK53: ama napalımmmmm biz bu haberlerii beklıyoruzzz heppppp :KK24: :KK24: kaç kişiyizki şunun şuracığında hepimiz koca bebüşlü göbüş olacağız inşallahhhhhhhhhhh :KK49: :KK49: :KK49:

canım bu ay dinlencem.saten çok hormon yüklemesi oldu biraz vicudumdan atayım.adet olunca gitcem görüşmeye artık marta yetişmez sanı nisan gibi başlarım nasip olursa.o arada da sizden güzel haberler alırım inşallah.sanırım tüp bebek 5-6 bin civarı.hayırlısı ile olsa para önemli değil ama insan hertürlü yoruluyo.ve ben gerçekten diyorimki keşke tedavinin ilk aşamasında tüp bebek yapsaymışım.ama tabii herşey nasip kısmet rabbim ol der inşalah olur.

ay aman allahım inanamıyorum hamilesin çok çok ama çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk sevindim rabbim sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin inşallah.ay darısı başımıza inşallah.çok dikkat et canım kendine besle biraz kendini.rabbime amanetsin inşallah bu sefer mutluluğun daim olur.aminnnnnnnnnnnn

canım benim sağol asyam sende tüp bebeğe karar vermişsiniz heycanlandım bende senin adına inşallah kuzum en yakın zamanda güzel haberini alırız

canım sağol inşallah en yakın zmanada sizlerden gelen güzel haberlerle bende mutlu olacağım çok

canım bu ay dinlencem.saten çok hormon yüklemesi oldu biraz vicudumdan atayım.adet olunca gitcem görüşmeye artık marta yetişmez sanı nisan gibi başlarım nasip olursa.o arada da sizden güzel haberler alırım inşallah.sanırım tüp bebek 5-6 bin civarı.hayırlısı ile olsa para önemli değil ama insan hertürlü yoruluyo.ve ben gerçekten diyorimki keşke tedavinin ilk aşamasında tüp bebek yapsaymışım.ama tabii herşey nasip kısmet rabbim ol der inşalah olur.

canım benim tüm bunları yaşamak gerekiyormuş demekki, öyle düşünme.. hadi bakalım kuzum ben senin için herşeyin çok güzel olacağına inanıyorum, bebişlerinin çok kısa bi süre sonra geleceğine inanıyorum. o zaman bu ay kendini bir rahat bırak bakalım. gez toz takılmana bak. eşinle hayatın keyfini çıkarmaya çalış :) sonra güçlü bir psikolojiyle tertemiz bir sayfa ile başla. İnşallah emeklererinin karşılığını alırsın en güzel şekilde :KK49: :KK49:

aynen kuzum hakkımızda hayırlısı inşallah.. Yaşayıp göreceğiz herşey güzel olsun hepimiz için :KK16: Efsunuma ben de sabah baya baya coşkulu sevindim, millet tip tip bakıyo :KK53: Ama napalımmmmm biz bu haberlerii beklıyoruzzz heppppp :KK24: :KK24: Kaç kişiyizki şunun şuracığında hepimiz koca bebüşlü göbüş olacağız inşallahhhhhhhhhhh :KK49: :KK49: :KK49:

aynen canımmm.... Inşallaahhhh hepimiz dileğimize kavuşucazzz....bizimde meleklerimiz gelicekkkk hopppppp hopppppp :):)

Ben didiommmmmmm görüşürüzzz canlarrr sizlerii çokkkkkk seviyorummmmmmm........................

X