Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kıslar ben geldim nasılsınız bakalım?benim bu adet dönemim çok sancılı ve çok kanamam oldu sanırım yumurta sayısı çok olduğu için yoğun oldu parçalı bulutluyarın sabah gitcem doktora çarşamba akşamı hasta olmuştum cumartesi 4.gün oluyo sanırım ama daha işten izin alamam bugün.yarın sabah erkenden giderim.bakalım ne yapcaz.ama kistten bende şüphe ediyorum sancım çok oldu

selam kizlar nasilsinizben geldim.... atik bebisimin cinsiyeti belli oldu kucuk bi erkek geliyo cok mutluyum kizlar yyaaa allah herkeze ama herkeze nasip etsinnn....

Nerdesiniz kızlar yaaa..ben çok yogunum pek fazla giremiyorum yaaa :) benden durumlarr.bugün 7.günüm damla damla kanamam var sadece:) bakalım cumartesi yumurtlama testi alıcam bu ay onu denicez hayırlısı olsun bakalım

asyamm aşılama tutmamış hastalanmışsınn..ama ilkinde zaten tutma şansı azmışş üzülme inş. gerek kalmadan kalırsın hamile rabbim hayırlısını versin hepimize

bende hamile kaldığım ay yumurtlama testi kullanmıştım.inş. sende de faydası olur.

selam kizlar nasilsinizben geldim.... atik bebisimin cinsiyeti belli oldu kucuk bi erkek geliyo cok mutluyum kizlar yyaaa allah herkeze ama herkeze nasip etsinnn....

ay maş. oğluşun hayırlı olsun. sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş...

bende hamile kaldığım ay yumurtlama testi kullanmıştım.inş. sende de faydası olur.

senin bebişinin cinsiyetide istediğin gibi olsun....

kızlar merhaba... işler yoğundu. anca bakabiliyorum... şöyle ben hamişim diyecek yok mu aramızda... sevinsek biraz...

Herkese günaydın kızlar hafta sonu doktora gittim jinekolog operatör dr hemde adetimin 3. Günüydü siz öyle demiştiniz o gün gittim kan tahlilleri aldı hormonlara baktı sonra ultrasondan baktı hormonlarda sorun yok dedi kist de yok dedi ur da yok dedi bide tüplere bakacağız dedi ama bu zahmetli bir yöntem çok da ağrılı dedi rahim filminden önce bir klomenle başlayacağız dedi 3 ay yumurta takibi yapıcam sana dedi öyle de kalamazsan rahim filmi çekicem dedi eşimden spermiyogrami istedi klomenin 50 mg veriyorum en düşükten başlayalım 5 gün tok karnına iç adetin 13. Günü bana gel yumurtayı ölçücem dedi siz ne düşünüyorsunuz bu konuda

günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

şenkürk canım çok sevindim bir sıkıntı olmamasına ve de tedaviye başlamana. inşallah bu yolun başında bebişin gelir. klomeni ben de 1 ay kullanmıştım sonra doktorum iğne verdi bana. hayırlısı olsun canım hakkında

asya tatlım ne yaptın gittinmi doktora?? cuma öğleden sonra giremedim çok yoğundum off korkunçtu inşallah bugün sakin geçer :44:

papicim beni korkuttular yaa rahim filmine gerek kalmaz inşallah tüm gece dualar ettim dr erken gelmen iyi oldu dedi klomen ne işe yarıyor peki bilgin var mı prospektüsü okudum çoğul gebeliğe yol açtığıda oluyormuş sence bana neden verdi o ilacı

canım klomen yumurta geliştirici bir ilaç. normalinde ilaçsız bir şekilde 1-2 tane yumurtan oluyorsa klomenle bu sayı çoğalıyor. Bu da çoğul gebelik ihtimalini arttırıyor. Doktorun 13. gün gittiğinde yumurtaların boyutunu ölçecek, istenilen boyuta geldiğinde size ilişki günleri önerecek. doktorun şansı arttırmak için vermiştir o ilacı. rahim filmini ben çıktirdim canım. inan bana hiç korkulacak bir şey yok. anestezili çektirdim ve sonrasında da hiç ağrı hissetmedim.

papimmm yaa çok tatlısın bol bol yumurtalarım olsun tamam mı

kıslar günaydın ben geldim.cumartesi doktora gittim biliyorsunuz muayene oldum dediki tam zamanındamı hasta oldun dedi bende evet dedim sana verdiğim hapı sabah akşam aksatmadan içtin dimi dedi bende evet dedimolamaz dedi eğer sana verdiğim hapı içmiş olsan hasta olamazdın dedi bende sadece 1 gün içmedim saten 2 gün sonra hasta oldum dedim.yanlış yapmışsın dedi neyse kıslar demem o ki doktorun dediğine harfi harfine uyun benim gibi bilmişlik yapmayınsen o hapı bıraktığın anda hormonlar kendini salıveriyo dedi.neyse geçti artık 14 mm yumurtam kalmış geçen aydan önemli bişi değil sen bu ay dinlen dedi.bende dedim önümüzdeki ay ne yapcaz?ben aşılama tavsiye etmem dedi sanuçta şu tedavilere verdiğin parayı tüp bebeğe verseydin şansın daha fazlaydı dedi.yani bende bir karar aldım 2.aşılamayı yaptırmıcam üzerine biraz daha ekleyip allah nasip ederse tüp bebek yaptırcam.ama acıbademde şahin bey diye iyi bir doktor var ona yaptırcam.böyle işte kıslar.yani aşılama tedavi derken piskolojim bozulcak.

gunaydın cnm çok şükür birşey olmadığına sevindim tatlım evet doktorların dediklerini yapmak gerekiyor kısmet artık napalım dinlen biraz kafanı dağıt en guzeli tup bebek inşallah tek seferde tutar kuzummm Allah ım şifa versin

gunaydın kızçelerim nasılsınız son 7 gunum kaldı 2-3 gun önce olurum hep inşallah bu ay olmam hayırlısı allah tan artık 2 gundur karnım ağrıyor üşüttüm sanırım

hoşgeldin canımmm ah ben de demiştim sana, bırakma diye. neyse napalım, bu ay beraber dinleneceuk yapcak bişi yok artık. asyam sanırım doktorunla aynı fikirdeyim, çünkü başta da istersen direk tüp deneyelim demişti öyle hatırlıyorum. gerçi işte biz hemen cesaret edemiyoruz bişiylere. doktorun demek istediği şu belki de, ilk tüp denemesinde Allah korusun tutmasa bile dondurulmuşlar oluyor, aşılamada zaman ve para harcamanı istemiyor olabilir. heyecan yaptım kızım resmennnnn hadi inşallah olacak ya. peki bu şahin beye ne zaman gideceksin karar verdinmi? önümüzdeki ay düşünüyormusun? eğer öyle ise bu aydan gitmen gerekebilir kontrole..

tatlım nasılsın? hastamı oldun geçmiş olsun sıcak tut ayaklarını. az kalmış bitanem seninde. umuyorum diliyorum vakti gelmiştir ebrum senin için. canı gönülden dileğim bu

günaydınlar canlarımm
şimcik size bir haberim var ben kan tahlili yaptırdım sonuç pozitif :)) Rabbim bu sefer sağlıklı bir gebelik nasip etsin inşallah.darısı en yakın zamanda sizlerin başına en içten duam bu inanın.
bu arada bazı nedenlerden ötürü tanıdık alarmı var canlar rica etsem nickimle yazarsanız çook mutlu olurum .bu
arada sadece eşim ve ben birde sizler tabi biliyorsunuz :))

iyiyim cnm çok şükürr inşallah bu ay bebeğim benimledir kuzummm seviyorum seni
gunaydın efsunummm hadi hayırlısı olsun balım çok sevindim Allah ım sağlıklı sıhhatli gebelik nasip etsin inşallah dikkat et kendine iş falan yapma fırsat buldukça dinlen Allah ım bizlerede nasip etsin inşallah

:119: :119: :119: :119: :119: :119: :119: :119: :119: :119: :119: :119: :119: :119: :119: :119:

:124: :124: :124: :124: :124: :124: :124: :124: :124: :124: :124: :124: :124: :124: :124: :124:

sağlıkla kucağına al inşallah bitanemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :118:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…