Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kızlar günaydın

Ben cumartesi doktora gittim bu ay yumurta takibi yapacakmışız ama ilaçsız yapmak istemiyorum olsa bu zamana kadar olurdu dedi ve klomen verdi. Bugünden itibaren 5 gün kullanıp cumartesi tekrar gidicem. Hayırlısı bakalım.. Sizler nasılsınız her şey yolundadır inşallah. Efsunum da bu hafta raporlu, evde dinlenecek..

Dentur sonucun nasıl çıktı, umarım iyisinizdir bebiş ve sen..

evet canım daha küçük görünmemesi normal, beklemek nasıl zordur ama beklediğine değecek ne güzel Allah nazarlardan korusun, kucağına almayı nasip etsin..

günaydın arkadaşlar...

iyi hadi takibin yapılsın. inş. iyi olur sonucun. konunun başında 6 ay yazıyor doğrumu 6. aydamısın cnm. bende aslında doktoru değiştirsem iyi oalcak ama hiç gidesim yok bu ay doktora.

efsun nasıl, özellikle morali nasıl. tekrar görüşürsen selam söyle....

inş. güzel haberlerle gelirsin... bebeğin ve sen iyi olursunuz inş...

yok canım 9 ay oldu 1 ayı korunduk 8 diyelim geçen ay hsg çektirdim eşimin sonucu da o da iyi çıktı çok şükür. işte benim şu tiroid muhabbeti var biliyosun doktorumda diyorki girdik bu yola artık sende panik bi kızsın daha çabuk çözüm almaya çalışalım. e bu zaten benim arayıpta bulamadığım bişey. bir şey yapmadan duramıyorum ya şu böğartlen kökünü çok araştırdım yumurtanın çatlamasına yardım ediyormuş klomen acaba bendede kist yaparmı diye ondan içeyimmi diye sordum eşime. bir kızdı :18: madem doktora gidiyosun bi kerede o kadını dinlesene. çok biliyosun sen diye baya terslendi bana. ama yine de kararsızım ya. o nederse desin bu tarz şeylerle çözüm bulanlar var yani. olmassa gizli gizli içicem bilmiyorum daha karar veremedim. keşke bi kullanan olsaydı referans alırdım

canım sen de bence doktorunu değiştir ve git bu ay mutlaka git.. bir yerlerden başlamamız lazım ve ben daha rahat hissediyorum kendimi. sen de rahatsızlığını da anlat, kısa süredoe çözüm bulmak istiyorum de.. efsun iyi yani morali kötü tabii, canı yanıyor ruhu acıyor batmaları oluyormuş kasık ağrıları, işte dinlenmesi lazım.. Ben 1 2 aya tekrar hamile kalacağını düşünüyorum, hissediyorum.. inşallahhhh sağlıkla..

böğürtlen kökü ilginç. doktora gitsem iyi olacak tabi. aslında eşimede desem onun testleride yaptırsak dahada iyi oalcak ta o gitmek istemiyor. bir doktor önermişlerdi özelde. ona mı gitsem diye düşünüyorum. akşam randevu alayım bali hafta sonuna. benim ya 4 yada 5. ayım olacak. unuttum nezamandır düşünmüyoruz. sanki düşününce hemen geliyormuş gibi

inş. efsun atlatır bu süreci. bencede hemen gelecek bebişi... inş. sonuna kadar gider... iyi olur...

Son düzenleme:

Ben eşimle ne mücadeleler vermiştim, ne kavgalar etmiştim söz verip söz verip gitmedi.. doktor beni sıkıştırır ben onu. bir süre böyle geçti beni çok üzdü.. sonra ben bu rahim filmini çektirmeden önce doktor dediki sen bu kadar acı çekeceksin ama eşinin bu testi muhakak yaptırması lazım sana yazık değil mi dedi. aynen söyledim eşime. sen filmi çektirme ben testi yaptırayım önce dedi olmaz ikisinide yaptıralım biran evvel dedim. ben işe gittim o da gitmiş bana mesaj attı sonucu 3 te arayıp öğrenebilirmişsin diye. o ana kadar inanamamıştım :) düşün yani o kadar ümitsiz vakaydı :) bence bu ay eşinde gitsin bak bunları anlat, herkesin zorlandığını ama gerekli olduğunu.. benim dilimde tüy bitmişti gerçekten.. sen de özeldeki doktora git düşünme hemen al randevunu.. inşallah hayırlısıyla hamile kalırız ya hepimiz

eşime de diyeyim. gerekli olduğunu anlatayım. daha erken, olur boşver felan diyor. nasıl erkense, 3 yıl sonra 40 yaşında olacak. dede diyecek bebiş ona.

ayrıca eş için hangi branşta test yapılıyor. bir arkadaş yazmıştı da unuttum

canım erkekler üroloğa gidiyor.. benim gittiğim bir jinekoloji merkezi. doktorum eşimin testini orda yaptırmamızı istedi. test sonucu iyi çıktı çok şükür. ben doktora şunu sordum sadece test sonucu yeterlimidir ürolağa muayene olması gerekirmi varokisel veya başka bir hastalık olup olmadğını gerçi ben bin kere sordum ağrı varmı şu varmı bu varmı diye dedim.. kadın bi kahkaha attı önce :) bu kadar didiklemeyi nasıl başarıyorsun dedi :) hareketlilik, sayı falan iyiymiş bu durumda o gibi bir sorun olsa bile gebeliği engellemiyor anlamına gelir zaten olduğunu da hiç sanmıyorum artık bunlara takılma dedi.. ben kendimi hiç sevmiyorum ya ne olur biraz takılmasam rahat olsamm ama nerdeeeee

gerçi eşim yatak döşek hasta olsada gitmezde doktora. inş. ikna ederim. bir keresinde baya ağır grip, hadi gidelim dedim gitmedi.. en son kendim gittim aile hekimine durumunu anlattım iğne vermişti. uzaktan doktor hizmeti

zaten takıntılı olmasak pat diye gelirdi bebişler... rahat olanların hemen oluveriyor bebişi

evet ya aynen öyle ama işte değişemeyizki yapı meselesi yaradılış meselesi düzelmezki bu yaştan sonra. bu halimizle oluverse bebişler benim evde köpeğim var o kadar pimpirikliyimki o kadar üstüne düşüyorumki eşim deliriyor "o bir hayvan o bir hayvan" diye 40 kere tekrar ediyor ama napiyim o benim himayemde ve kontrolümde bir canlı asla kıyamam.. bizim bebeğimiz olunca eşimle fena papaz olacağımız kesin yetiştirme konusunda

çok şükür iyiyim cnm istanbulda çok yağmur var hava karanlık çalışasım yok hiç keşke evde olsaydım tam uyku havası

ay burası açık yada kapalı. bir güneş çıkıyor sonra geri kaçıyor . ama uykum var. pijamaları giyip sıcacık uyumak var...

köpeğin senin himayende, sana emanet.... dikkat edersin tabi... ayrıca çok severim köpekleri...

bebişin olnca nolur Allah bilir...

eşime diyorum. tvde şunalrı seyretmeyiz artık felan die... sanki bebek var hesap kitap peşindeyim. kendimi beşiği şuraya koyarım derken yakaladım. iyide bebek yok ki daha .. yada bebek mağazasının önünden geçerken birşeyler beyeniyorum. sıyırdım galiba ben

ben de artık kendime beğendiğim şeyleri başkalarına almaktan gına geldi kuzenlerimin eşimin kuzenleri teker teker doğurdu ben de o vesileyle sürekli bebe mağazalarında fink atıyorum inşallah kendi bebeklerimiz için alışveriş yapacağımız günler gelir ve yakındır

mrb hanımlar..

papılım hadı hayırlısı..kullan bakalım ılacını guzel sonuclar alırız umarım..bogurtlenıde bı taraftan ıc..zararı olacagını sanmıyorum ya..

benımde bugun kontrolum vardı..ıkımızde ıyıyız..oglusumun gelısımı 1 hafta ılerıymıs mutlu oldum..dr. 28i atlatalım sonrasından korkma dedi..hadı hayırlısı bakalım..

ayy canımmm çok sevindim hadi gözün aydın sağlıkla kucağına alırsın inşallah.. valla alıcam böğürtleni tatlım bende zararı olacağını sanmıyorum artık hakkımızda hayırlısı. sen doğumu normal mi düşünüyosun sezeryanmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…