Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Sagolun arkadaslar
Amin insallah
Bu arada hamile olan arkadaslari tebrik ediyorum
Allahim hayirlisiyla kucaginiza almayi nasip eylesin☺

kızlar kendınıze ve bebıslerınıze ıyı bakın.. fazla yorulmayın.. eger maddı sıkıntınız yoksa özel sırketse ıs yerlerınız calısmayı cok uzatmayın derım.. ama yok calısmak ıyı gelıyor fazla yorulmuyorsanız calısın tabı ama YORULMAYINNNN.. ben öğretmenım cocuklarımı yarı yolda bırakıp ayrılmak zorunda kaldım.. hepımız cok uzulduk ama bebegım ıcın mecburdum.. aman dıkkat :)))

Hoşgeldin canım.. İnşallah yakın zamanda hamile kalırsın sağlıklıca doğurursun bebeğini.. Düşüğün bir ayağı içerde derler sen biraz beklemişsin ama inş. son bekleyişlerindir artık

Sagolun arkadaslar
Amin insallah
Bu arada hamile olan arkadaslari tebrik ediyorum
Allah hayirlisiyla kucaginiza almayi nasip etsin☺

sağol canım Allah sana da en yakın zamanda göstersin

teşekkür ederiz canım o senin tatlılığın

canım ben kamu personeliyim çok şükür çok ağır işim yok ama iş ve ev arası baya yol o yoruyor çok beni.

kızlar bnde birgün bu hamileler listesinde yar alırmıyım=((((

asma suratını.. rabbım neden senı ve senın durumunda olan dıger anne adaylarını bu muhtesem duygudan yoksun bıraksıkı.. yuce rabbım bıraz zaman vererek bızlerı sınıyorsa ve sonunda ınanıyoruz kı verecekse ne mutlu bıze... uzme tatlı canını

canlarım şimdi ilk sayfayı düzenlenyeceğim talep topluyorum :))
nasıl bir şey istersiniz listeleri kaldırayımmı? zaten 7-8 kişiyiz en fazla

evet cnm gitmediğim doktor kalmadı hepside sendede eşindede bi sorun yok çocuğunuz olur dedi
ama inan bu 1.5 yıl nasıl geçti anlatamam ya bu psikolojiyi atamıyorum sanıyorumki hiç olmicak ben hiço duyguları yaşıyamıcam sanıyorum ve çok korkuyorum=(

kızlar bu konuda pek bılgım yok ama sanırım ılk 2.5-3 yıl gıbı bekleme suresı doktorlarca normal mı karsılanıyor acaba. sankı oyle bırsey okumustum.. cunku cevremde cok arkadasımda 2 yada 3 yıl sonra hamıle kaldıklarını ogrenıyorum.. durumunuzu anlıyorum bende beklemıs olsam uzulurdum panıklerdım tabı ama doktorlar ne dıyor bu duruma?

ya klasik dahaçok küçüksün çok erken gibişeyler söylüyorlar.

demiştim normal karsılıyorlar.. nasip dıyelım cnm benım en azından ne mutlu kı bı sorun yok..tedavılık bırsey yok..bıraz zaman gecınce guzel haberler alırsın ıns

saol cnm ya desteğiniz için çok saolun kızlar umarım rabbim benimde yüzümü güldürür...
şimdilik çıkıyorum snra dvm ederiz olurmu.

kızlar bir bakın bakalım listeleri kaldırmadım ama uğramayan arkadaşları çıkardım.listeleri epey küçülttüm .

Canım tahmin edebiliyorum, gerçekten bir yıkım. Ancak Allahtan hayırlısını istiyoruz demekki zamanı o zaman gelmemişti daha, demekki bunları da yaşaman gerekiyormuş.. Dualarla inşallah bu sefer tutacak.. ne güzel hızlı gelişmiş test günün ne zaman?[/QUOTE]

evet yaa canım aynen öyle..herzaman hayırlısını diliyorum ben de ama nasip kısmet artık...inşallah tutsun Allahım hayırlısıyla inşallah canım yaaaa...... evet hızlı gelişşti doğrusu :) test günüm 11 aralık... işte daha 3.günüm aslında :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…