Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

canım teşekkür ederim Rabbim sana da sağlıklı doğumlar nasip etsin bakalım dra gidicez bugün heyecanlıyım çok.inşallah güzel haberlerle dönerim

canımmmm günaydın iyiyiz sen nasılsın bebiş nasıl zorlanıyormusun öpüyorum çokk

günaydın canımm..bende iyiyim hamdolsunişe git eve git başka bişi yaptıgım yok valla :)
zorlanmalarım geçti ama ağırlaştıkça hareketler kısıtlanıyo..Rabbim sağlıktan ayırmasın herşey düzelir..
sen nasılsın..iyimisin..tedavin bittimi?

canım teşekkür ederim Rabbim sana da sağlıklı doğumlar nasip etsin bakalım dra gidicez bugün heyecanlıyım çok.inşallah güzel haberlerle dönerim

Allah sanada hayırlı doğumlar nasip etsin..kızın hastaymıs geçmiş olsun..doktoran dönünce yaz..takipte olucam merak ederim

olsun ya allah ım bebişine ve sana sağlık versin..benim bu aydan ümidim çok fazlaydı gunum geçti ve şuanda kistlerimi atıyorum fena ağrım oluyor c.tesi tekrar doktora gidicem adetinin 3.gunu gel demişti yine klomen tedavisi olucam eğer bu ayda olmazsa aşılama yapıcaz dedi.allah ım inş.çok fazla beklettirmez dualarımızı kabul eder inşallah kendine dikkat et dinleen bol bol öpüyorum çokkk

ohhh maşallah canım kistleri atmana çok sevindim..klomen tedavinden sonuc olumsuz gelirse ilk aşılamadan hamile kalman muhtemel olur Allahın izniyle..bu kistler tüm kadınların sorunu ne yazıkki .. İnşallah canım inşallah daha fazla beklemiceksin Allahın izniyle sende hamiş olucaksın..
..Hepiniz Allaha emanet olun..Rabbim kandım diyene kadar bebek versin sizlere inşallah :) Herseyin bası sabır..Dua ile.öpüyorum hepinizi..

Efsunun yeni sayılır 6 haftalık bugün ilk kez gidicek doktora çok sevindik bizde.. İnşallah canım benim Allah hepinize sağlıklı doğumlar versin.. Darısı başımıza olsun

aa bilmiyordum efsunun hamıle oldugunu..ee daha yenı oldugum ıcın bu topıkte pek haberım yok.. cok sevındım ya :) allahım o sımdı cevız tanesı kadar masallah kuzum hayırlı olsun darısı tum ısteyenlere ayagını surursun ıns :))

inşallah tatlım amin inşallah bizimde yüzümüz gülecek biliyorum bunu sende Allaha emanet ol kendini yorma

kızlar pazartesı de benım kontrolum var.bı oncekı kontrolde ıdrar yolu enfeksıyonu cıkmıstı ılac kullandım ama gectıgınden emın degılım cok korkuyorum enfeksıyondan ne olur dua edın benım ıcın temız cıksın..

merhaba nazarboncuğu nasılsın, ilk aşılamandan sonra çok görüşemedik, herşey yolundadır umarım..inşallah bu aşılaman tutar canım dualarım seninle canım benim aşılamayla ilgili bilgim yok çok ama genelde ikincisi için şans daha yüksek olur yazıyolar topiklere ama nedendir bilmiyorum.. Sen şimdi bunları hiç düşünme. Olumlu düşün olumlu olsun canım bu ay sonucun pozitif olsun, ağustosta doğacak bir minişin olsun inşallah

papilloamour CANIM benim..iyiyim sağolasın..sen nasılsın? evet yaa görüşemedik ilk aşılamamdan sonra,çünkü bildiğin yıkıma uğradım ben.. hemde o kadar kötü oldum ki anlatamam yani Allahım herkesi inşallah dileğine kavuşturur sağlıkla..Allah razı olsun canım duaların için..çok sağol.. ya aslına bakarsan bende hep 2. daha şanslı diye biliyorum,ilkinde yumurtalıklar daha tam olarak hazır olmuyomuş falan.. bu sefer ilkine göre daha çabuk ve daha çok gelişti yumurtam..ama Allah bilir tabiki...ayyy Allah söyletmiştir inşallah seni,ağustos falan diyeee.... ayyyy

evet canım efsuncuğumuz da hamile :) inşallah amin tatlım darısı hepimizin başına olsun inşallah sen de pazartesi güzel haberlerle gelirsin.. senin bıdığın cinsiyeti bellimiydi? kuzum benim

Canım tahmin edebiliyorum, gerçekten bir yıkım. Ancak Allahtan hayırlısını istiyoruz demekki zamanı o zaman gelmemişti daha, demekki bunları da yaşaman gerekiyormuş.. Dualarla inşallah bu sefer tutacak.. ne güzel hızlı gelişmiş test günün ne zaman?

cnm benim nasıpse oğlusum olacak :) bende oyle ısım bakıyorum daha erken ama neyapalım pazartesı sonucumu paylasırım. allahtan ıns ıyı gelır..

cnm benim nasıpse oğlusum olacak :) bende oyle ısım bakıyorum daha erken ama neyapalım pazartesı sonucumu paylasırım. allahtan ıns ıyı gelır..
Maşallah, Allah bağışlasın.. benim çok yakın arkadaşım çok kararsız kalmıştı, anket hazırladık 50-60 kişi cevapladı, sonucuna göre karar verdiler deli gibi düşünüyoduk çok güzeldi o süreç, şimdi bıdığı görünce aklıma o günler geliyor, annesinin karnında uslu uslu takılıyodu o zamanlar

aa harıka bı sey aslında :) ben de allah nasıp eder 7.ayı atlatırsam oyle bısey yapalım.. zevklı ama zor bır surec D

aa harıka bı sey aslında :) ben de allah nasıp eder 7.ayı atlatırsam oyle bısey yapalım.. zevklı ama zor bır surec D
evet kesinlikle, çünkü herkes kendi istediği isim olsun istiyor, anne baba büyük anne ve babalar hala amca dayı liste uzadıkça uzuyor.. böylesi çok demokratik ve eğlenceli olmuştu atlatırsın canım tabii inşallah doğum haberini de almak nasip olur burdan

ayy ıns cnm ya.. tabıkı haberdar eder kucukte bır resım paylasırım.. ben dogum haberı verırken sızden de bebiş haberleri duyarız..o sırada efsunun cınsıyet bellı olur çifte mutluluklar yasarız.. sanırım hepımızın buna ıhtıyacı var :))

İnşallahhhhh diyorum evet hem de nasıl ihtiyacımız var Allah hayırlısıyla isteyen bekleyen herkese nasip etsin inşallah..

kızlar ben geldim çok şükür kesemizi gördük Rabbim hepinize nasip etsin inşallah en yakın zamanda.
2 hafta sonra kalp atışlarını dinlemek için çağırdı.inşallah duyarız onlarıda..
satımla uyumluymış 5+1 dedi drmuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…