Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Canım benim çok sevindim Hayırlısıyla duyacaksın inşallah.. maşallahhhh 41 kere

gözunaydın kuzummmm çok sevindim allah ım saglıklı sıhhatli doğum nasip eder inş.saglıcaklada kucagınıza alırsınız çok mutlu oldum Allah ım bizlerede tattırır inş.bu duyguyu çok dikkat et kendine pıt pıtlarıda duyarsın inşallah bebemmm

Ben çıkıyorum kızlarrrrr.. ı hope see all of you tomorrow, take care hehehehe............ muahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

ooo süper süper süper :) 2 hafta sonra tık tık sesini duymak ümidiyle

Günaydın şekerler,

Haftanın ve ayın son iş günü, yılın son ayına girişinimize ise bir gün kaldı.. Zaman ne kadar da kendi başanı buyruk takılıyor dimi? Hepinize hayırlı cumalar

günaydınlar güzeller
hastasonu geldi ne güzel

canım inşallah geçmiştir enfeksiyonun.
Canım benim çok sevindim Hayırlısıyla duyacaksın inşallah.. maşallahhhh 41 kere

sağolun canlarım rabbim en yakın zamanda sizlere de göstersin inşalalh

ooo süper süper süper :) 2 hafta sonra tık tık sesini duymak ümidiyle

tık tık ne ya pıt pıt olacaktı dimi DDDDDDD

olsun tık tık pıt pıt farketmez ikiside kabulum

çok sevindim canım benim allah kendisinide görmeyi nasip etsin

Mutlu gunler arkadaslar
Bende araniza katilmak istiyorum
Ben 2 bucuk yildir evliyim,gecen yil ekim ayinda hamileydim ama maalesef 4.haftada kalp atislarinin durmasi nedeni ile bebegimi kaybettim ve tekrar hamile kalamadim.Her ay husran,cok yiprandigimi hissediyorum.Umarim bir gun bizde annelik duygusunu tadariz.

Günaydın şekerler,

Haftanın ve ayın son iş günü, yılın son ayına girişinimize ise bir gün kaldı.. Zaman ne kadar da kendi başanı buyruk takılıyor dimi? Hepinize hayırlı cumalar
günaydın cnm evet tek tek gunler haftalat hatta yıllar bitiyor farkında bile değiliz..hayırlı cumalat tatlımmm

kızlar selammmm... bugün 2 ye dogru yumurtlama testimin sonucunu öğrencemm heycan yaptım
Allah ım yardımcın olsun taliham inşallah iyi haberler alacaksın

hoşgeldin cnm kayıbın için üzüldüm allah ım hakkında hayırlısını versin inşallah en kısa zamanda hepimiz annelik duygusunu yaşarız bol bol dua edelim rabbim buyuk

hoşgeldin canım aramıza.inşallah en yakın zamanda hamile kalıp sağlıkla bebeğini kucağına alırsın
çok şükür çok iyiyiz benimde hiç bişeyim yok ne miğde bulantısı ne baş dönmesi hiç üzmüyo beni :)) senin nasıl gidiyo

ben akşamları iş çıkışıları çok yorgun oluyorum eve giderken yokda başdönmesi yaşıyorum yol tutuyor artık.onun dışında iyiyim çok şükür

Sagolun arkadaslar
Amin insallah
Bu arada hamile olan arkadaslari tebrik ediyorum
Allah hayirlisiyla kucaginiza almayi nasip etsin☺

tuubacım hos geldın..burdakı kızlardan cok sey ogreneceksın cok tatlılar..bende yenı sayılırım.. ılk hamıleleıgın tedavısız dogal yolla oldu ıse ıkıncısıde olacaktır dıye dusunuyorum..ve ılk gebelıgındusuk olmasını her doktor normal karsılayıp arastırma ıhtıyacı bıle duymaz.. bende ılkını erken dogumla kaybettım..sımdı ıkıncıye hamıleyım.. hersey gonlunce olsun tatlım..

Sagolun arkadaslar
Amin insallah
Bu arada hamile olan arkadaslari tebrik ediyorum
Allah hayirlisiyla kucaginiza almayi nasip etsin☺

tuubacım hos geldın..burdakı kızlardan cok sey ogreneceksın cok tatlılar..bende yenı sayılırım.. ılk hamıleleıgın tedavısız dogal yolla oldu ıse ıkıncısıde olacaktır dıye dusunuyorum..ve ılk gebelıgındusuk olmasını her doktor normal karsılayıp arastırma ıhtıyacı bıle duymaz.. bende ılkını erken dogumla kaybettım..sımdı ıkıncıye hamıleyım.. hersey gonlunce olsun tatlım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…