Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Tesekkurler canim

1 yildir deniyoruz
ilk gebeligim dusukle sonuclandi

ekledim canım

şekerim ne yaptın, aldınmı sonucu?

alamamış canım yarına kalmış

korkma canım iyi gelir inşallah

slm kızlar ...efsuncum kızına söyledinmi kerdeşi olacağını .benim kızda dua edip duruyor allehım bize bebek ver diye bazende daha bebek gelmedimi diye soruyor

selam kızlarr nasılsınız..gene hamiş haberimiz var demekki :) efsuncum hayırlı uğurlu olsun allah sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin inşalahh çok sevindim :))) bende bildiğiniz gibi hala aynı bu ayda tam deneme olmadı bizim için yumurtlama günlerini kaçırdık ama kızlar çok akıntım var benim neden böyle oluyor anlamadım

cnm akıntının durumu önemli..koyu renklı kokulu kasıntılı ıse enfeksıyon belırtısı..mutlaka arastır cnm.

mrb kızlar hafta sonu herkes evınde eşiyle demek kı kımse ugramıyor :) bızde hafta sonu muhabbetı olmadıgından buralardayız :) yarın saat 10 da seker yuklemem var onu gectım daha da onemlısı enfeksıyon arastırılacak ne olu dua edın..

günaydınlar canlarımmmm

güzel bir hafta olsun inşallah hepimize

güzel haberlerle gel inşallah

günaydın arkadaşlar az önce doktordan geldim 3 tane yumurtam olmuş 15 mm 17 mm 23 mm çatlatma iğnesi yazdı pergnyl 5000 2 tane inş. çatlar hemen hamile kalabilirim dualarınız eksik etmeyin ltfn müminin mümine duası kabul olurmuş... ((

slm kızlar ...efsuncum kızına söyledinmi kerdeşi olacağını .benim kızda dua edip duruyor allehım bize bebek ver diye bazende daha bebek gelmedimi diye soruyor

canım kıyamam bizim kız da ne çok dua ediyordu.söyledik çok sevindi.arada bir dokunuyor karnıma :)
Rabbim en yakın zamanda kızına da sağlıklı bir kardeş nasip etsin canım.

bu arada ben neden listede yokum

listeyi güncelledik şöyleki uzun süredir uğramayan arkadaşları çıkarttık.sen nerelerdesin canım bayadır görünmüyrosun?
betüş bu kızlar nerde yahu :44:

valla nerdeler acep

inşallah hamile kalırsın bu ay gönlüne göre olsun

Betüş bebişinin için takviminde yazana bak; "Bebeğiniz artık kurşun kalemin arkasındaki silgi içine rahatca sığabilir." Kuzucum benim minicik güzel hediye, böyle bir mucize var mı ya.. Allahın varlığını sorgulayanlar bu mucizeyi nasıl görmezden gelirler anlayamıyorum..

günaydın arkadaşlar nasılsınız?... kızlar benim kırmızılarım gelmedi daha... bu ay her hafta nerdeyse serum yedim. en sonda perşembe kortizon içeren serum yedim... en son kırmızılarım ekim 13de gelmişti. baya bi geçmiş. kortizonun yaptığına eminim. bebişi birkaç aydır düşünmüyoruz. doktora gidesimde yok. ama kırmızının geleside yok.

aslında canım sıkkın. güya evi değiştirince düzelecektim. taşındık ama ben yine rahatsızlanıyorum. bebek isteyemiyorum. annemde bilmem kimin kızı astımmış hamileymiş vs. diyor. astım olabilirim ama sürekli kriz geçirip kortizon yersem nasıl olacak o iş... birsürü yan etkisi var...

:)) bende farketim onu .öyle tabi en büyük mucize bu bencede.

canım geçmiş olsun .. peki hafiflediği aylar oluyormu astımının birde drlar ne diyor evde halı falan varmı onlarda çok dokunuyor çünkü

canım anneler öyle ya, hepsi istisnasız aynı sanırım onu düşünme boşver.. şu atakları biraz azaltabilseydiniz sen de rahatlayacaksın bi devası olsa keşke, bu ilaçlar geciktirir reglini ben de öyle biliyorum. şu iş olayını bi çözseler senin keşke bir an evvel. Benim fikrimi sorarsan hem astım için hem kadın doğum doktorunu ihmal etme, ikisine de git görün.. Gebelik istediğini söylesen acaba daha hafif ilaçları yokmudur bu hastalığın?

:)) bende farketim onu .öyle tabi en büyük mucize bu bencede.

canım geçmiş olsun .. peki hafiflediği aylar oluyormu astımının birde drlar ne diyor evde halı falan varmı onlarda çok dokunuyor çünkü

bu yıl hafiflediği dönem olmadı. eve hiç halı sermedik. kimyasallar dokunuyor. geçen hafta iş yerine fanyans parlatıcı dökmüşler o dokundu. genelde iş yerinde hasta oluyorum. çaresinide bulamadım. doktorlar ilaçlarını aksatma ve kimyasallardan uzak dur diyor sadece.

sürekli kullandığım ilaçlar var zaten. onları bebek olsa dahi kullanmaya devam edecekmişim. ama astım krizlerini atlatamıyorum ve acillik oluyorum. ozmnda ilaçlı buhar oksijen ve kortizonlu serum takıyorlar.astım için doktorun dediği bu zamanlarda bebek düşünme olacak. en son gittiğimde öle dedi... zaten şimdi düşünmüyorum.

genelde iş yerinden kaynaklanıyor. stres, kimyasallar derken işte astım artıyor... bu arada bunları biliyorsun zaten. ezberlettim.. sizinde kafanızı ağrıtıyorum. inş. en yakın zamanda sende bebiş haberi alırsında sevinirim cnm...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…