Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

bugün kahverengi akiıntı günü herhalde benimde geldi çünkü devamı da gelecektir benimkinin

o kahverengi akintilardan nefret ediyorum sikmayin caninizi hic umit vermiyorum gelmez diye bende oyle oldum cunku once kahverengiyi gordum sonra o igrenc kirmizilari kendinizi kotuye hazirlayin canlarim sonra benim gibi yikilmayin ( sanirim havalardan hepicimiz boyle dengesizlestik ( ondandir dimi kizlar ( onumuzdeki ayy gelsin artik bebeklerimiz yaaa duaaa edicez bol bol dua :)

merhaba kızlar

bu ay ilk defa denedik ve hamile kalmazsam iş durumu ile eşimle en az 1yıl ayrı kalacağız

ilk adet günüm 11 ağustos akşam. sitelerde baktım bazısında 20 ağustos ile 30 ağustos arası riskli dönem diyor ovulasyon 25 ağustos diyor.bazı sitede de 20 ile 25 i arası riskli diyor.

ben 20 ağustos akşam, 22 ağustos sabah , 23 ağustos akşam 26 ağustos sabah ve 27 ağustos akşam deneme yaptım.

25 ağustosu kaçırdım galiba.psikolojik galiba hafif karnım ve göğsüm şiş.2 gündürde halsizlik hissettim ve dünde hafif mide bulantısı .bugün iyiyim ama . iyice hurafelerle doldu kafam ya. 25ini kaçırmam hamile kalmama engel mi sizce

bende iğneyle hamile kalanlardanım 2 yıl uğraştım sonunda 1 iğneyle oldu şimdi 9 aftalık rabbim silerede nasip etsin inş.

bugün kahverengi akiıntı günü herhalde Benimde geldi çünkü devamı da gelecektir benimkinin

ama işin garip tarafı şuan hiç bi adet belirtimde yok göğüs ağrısı dışında normalde adetten bi gün önce oluyo böyle ertesi gün adet oluyorum ama ağrımda oluyo normalde şuan bişeyim yok. Bide şöyle bişey var ben bugün iş yerindeki bütün rafları tek başıma sildim ve bütün raflar yüksekte sürekli in çık yaptım sandalye tepesindeydim... Kötü bişey olmamıştır demi kızlar (

Son düzenleme:
ebrrruuum önemli birşey olmadığına sevindim canım çok şükür suyu ihmal etme cnm bn de enfeksiyon sayesinde suyu iyice abarttım

yaa kızlar böyle kahverengi akıntıdır gidiyo gibi ya ne oldu sizee ya nolu hepimiz hamile olalım ve her anımızı yine bu topikte paylaşalım ne güzel olur yaa çok heves ettim şimdi nolacak:84::84::84::84::84::84:

günayyydıııiiiiiiiiiiinnnnnnn hepimize hayirli sabahlar :) bugun guzel haberlerle gelsin herkesler insallah :))

günaydınlar

ben sabah hastalandım niye böyle oluyor ya hamile kalmaya çalıştığımdan beri her ay değişik değişik şeyler başıma geliyor.dün akşam bir akıntı ben hastalanmayı beklerken .dedim noluyor acaba gerçekten yerleşme kanamasımı . sabah bir karın ağrısı ile uyandım yıllardır böyle ağrı çekmedim birde gelen kanama nerdeyse siyaha yakın.he ay umutlanmayacağım diyorum sonra farklı birşeyler olluoyr yine bende umutlar başlıyor sonra da elimde patlıyor teker teker o umutlar
2.çocuk fikrinden vazgeçesim geldi valla eşim destek olsa vazgeçeecek gibi hissediyorum ya da sıkıldım aylardır bu şekilde olmaktan

inşallah kalırsın bu ay .aslında engel değil canım tabiki olacak olduktan sonra yumurtlama gününde olmaasanda oluyor

bende iğneyle hamile kalanlardanım 2 yıl uğraştım sonunda 1 iğneyle oldu şimdi 9 aftalık rabbim silerede nasip etsin inş.

ne güzelAllah sağlıkla kavuştursun yavruna darısı başımıza

keşke canım keşke.bu ay enabe dışında hamile çıkaramadık önümüzdeki haftalar düzeliriz inşallah

(( canimm benimm kiyamam ki ben sana (( sıkma canini tatlim yaaa benimde ayni oyle oldu ilk kahverengi geldi 1 gun boyunca normalde hic o sekilde regl olmam agriyla gelir sabaha karsi bel ve karin agrisyla uyandirdi resmen beni ( acaba mevsimlerden mi boyle oluyoruz yaa hepimiz baksana ayni seyleri yasiyoryz ( canimm vazgecme nolur sukretmelisin ki cocugun oluyo 1 tane var allaha sukur rabbim ona omur versin olumsuz dusunme ( ben nasil uzuldum regl olunca artik ne yapalim biliyo musunuz hicc ayy su belirtim var yok su belirtim var falan demeyelim en azz 10 gun gecsin ondan sonra test yapip belirtilerimizi paylasalim bide hic umut vermeyelim birbirimize boyle olursa kirmizilari gorunce bukadar uzulup yiprannayiz olarmi ?? sende uzulme tamam mi bebegim :)

Günaydın kızlar nasılsınız benim hala akıntı şeklinde devam ediyo gelmedi hala kırmızılar ama bekliyorum sanki gün içinde gelcekmiş gibi

Son düzenleme:

haklısın burcum sağol varol

slm kızçelerim nasılsınızz

iyiyiz canım sen nasılsın

tatlım bence gayet iyi zamanlarda denemişsin umuyorum hayırlısı olur ve ilk seferden tutturursunuz.. bize de haber ver tamammı?
günayyydıııiiiiiiiiiiinnnnnnn hepimize hayirli sabahlar :) bugun guzel haberlerle gelsin herkesler insallah :))
günaydın canım inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhh :) canım ne diyeceğimi bilmiyorum inan.. sana ne desem, kendim uygulayamadığım kendime anlatamadığım şeyler olacak.. o yüzden susuyorum.. seni seviyorum yeni ay yeni umut olsun kuzucuğummmmmmmmmmmm
slm kızçelerim nasılsınızz
canım benim iyiyiz sen nassın? benm hala regl olamadım 9. gün.. bu nee yaaaaaa isyandayımmmmm

tatlim yaa 9 gun bide ayyy bu ne yaaa valla doktora gitcem yaa benn hepimizinkini sorayim bari saka gibi :) kan testi de yaptirmistin sen hay allah hayirlisi bakalim insan boyle gelmeyincede kafayi siyircakmis gibi oluyo kafana fazla takmamaya calis tamammi hayatim yoksa gunler gecmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…