Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

yok kuzum öyle düşünme.. öyle bi soru sorup çıkan da oluyo, uzun uzun konuşup bi daha uğramayan da ama bence genel kadro belli açıkçası :KK6: benim merak ettiğim de bu kadrodaki insanlar zaten, hep konuştuğum dertleştiğim insanlar yani sizler :KK16: gerçi mesela laleyi çok merak ediyorum uzun süredir girmedi, başında bi dert mi var yoksa neti mi yok bilmiyorum hamileleği nasıl gidiyor felannn... ya da ben mi görmedim acaba onu..

gerçektende öle... lale iyi başta hep giriyordu nete... ama gelmiyor bende görmedim...

gidin kuzum tabi... bakam fırsat olursa bende gideceğim inş... bizde, şöle güzel bi tatil yapsak iyi olacak.

bu yıl hep telaşeli oldu... babamların taşınması sonra babamın ameliyatı... kemoterapisi.. benim astımım. ev bul.. alcaktın alamıyacaktın derken eylüldeyiz:KK9:. şimdide borçlar bitsin diye kısıyoruz.. artık nasip...

tüm hastalara ve özellikle kanser hastalarına Allah şifa versin...

inş.cnm benim Allah ım herşeyin hayırlısını versin Allah ım şifanı versin sen iyi ol yeterki tatile her zaman gidilir Aminn cnmmm

gerçektende öle... lale iyi başta hep giriyordu nete... ama gelmiyor bende görmedim...
evet canım iyi olsun nasıl isterse yani.. bi de hamile kalaydık güzel olcekti :KK9: benim daa regl bile yok piyasaadaa off anamm offff ben nerelere gidem kafamı nerelere vuram acaba.. powerplattee tep tep tepiniyom banamısın demiyo küstü bana kırmızılar :KK19:

evet canım iyi olsun nasıl isterse yani.. bi de hamile kalaydık güzel olcekti :KK9: benim daa regl bile yok piyasaadaa off anamm offff ben nerelere gidem kafamı nerelere vuram acaba.. powerplattee tep tep tepiniyom banamısın demiyo küstü bana kırmızılar :KK19:

evet gercekten oyle canim kendimi 4 gun boyunca hamile ilan ettim cok uzuldum kirmizilari gorunce :KK43:( napalim kismet degilmis dedim 1 gun agladim gecti simdi iyiyim cok sukur :) kocisimde cok uzuldu ne kadar cok istedigini cok iyi anladim :KK43:

allah en kısa zamanda bızede bu duyguyu tattırrır ınsallah :KK43:

canım çok sıkıldı... eşim aradı teyzem akşam geleceklermiş dedi. eşimi aramışlar, sanki o hizmet edecek. ayrıca sabahtan beri midem kötü. evde yatacaktım ben. eşim kızmıştır şimdi bana ama bende dedim, neden seni aradılar diye... rahatsız diyek artık.. ev hanımları alınmasınlarda. ya sabahtan beri işteyim. millet geziyor akşama kadar. sonra tekrar gezecek yer arıyor... k.valideler gelse hiç sorun etmem.

biliyorsunuz temizlikte yapamıyorum. evim pırıl pırıl değil. bu saatten sonra temizletemezdim de.. uff kırıldı kesin eşim bana.... aman aman tüm vitrinide indirdim. taşınacağız diye... inş. gelmeseler bali....

canım çok sıkıldı... eşim aradı teyzem akşam geleceklermiş dedi. eşimi aramışlar, sanki o hizmet edecek. ayrıca sabahtan beri midem kötü. evde yatacaktım ben. eşim kızmıştır şimdi bana ama bende dedim, neden seni aradılar diye... rahatsız diyek artık.. ev hanımları alınmasınlarda. ya sabahtan beri işteyim. millet geziyor akşama kadar. sonra tekrar gezecek yer arıyor... k.valideler gelse hiç sorun etmem.
ah ah millet o kadar anlayışsız ki, sabahtan akşama kadar yatıyolar boşboş sonra da niye görüşmüyoruz niye buluşmuyoruz :KK22: hal mi kalıyor insanda.. ben de çok isterim misafir ağırlamak yemekler yapmak ama ne zaman var ne fırsat.. sonra da bi sana gelemedik diye laf sokarlar..

ah ah millet o kadar anlayışsız ki, sabahtan akşama kadar yatıyolar boşboş sonra da niye görüşmüyoruz niye buluşmuyoruz :KK22: hal mi kalıyor insanda.. ben de çok isterim misafir ağırlamak yemekler yapmak ama ne zaman var ne fırsat.. sonra da bi sana gelemedik diye laf sokarlar..

evim temiz toplu olsa. iyi olsam. başımın üstüne.. işimde çoktu bugün. aman taşınacağız diye ortalık ayakta zaten. salonumda kutualr var... canım sıkıldı.

eşimdende istediğim anne bana değilde kucukpisiye sorundu.

bana sorsalar bu kadar sinirlenmem. kibarca biraz rahatsızım derdim.. tamam çok birşey beklemiyorlarmış bendende... teyze lafçı. ortalık temiz değil diye dedikodu yapacak biri...

nasıl sakinleşeceğim ben. elim ayağım titriyor...

amaaaaannn sende ne takiyosun kafana bu kadar onlar cok mu temiz sanki sana kusur bulcaklar allah allah yaa valla gelirim yolarim onlari uzmesinler bizim kuzucumuzu :KK43:( hicte bile soyle valla kusura bakmayin esim gec soyledi falan malum calisiyorum de tasincaz daginigim toparlaniyoruz de pat pat soyle yuzlerine ev hnmlari diye genelleme kiz bende ev hanimiyim :)) ama esimin tarafi 40 kez gelir ama artik bende istemiyorum valla :/

evim temiz toplu olsa. iyi olsam. başımın üstüne.. işimde çoktu bugün. aman taşınacağız diye ortalık ayakta zaten. salonumda kutualr var... canım sıkıldı.eşimdende istediğim anne bana değilde kucukpisiye sorundu. bana sorsalar bu kadar sinirlenmem. kibarca biraz rahatsızım derdim.. tamam çok birşey beklemiyorlarmış bendende... teyze lafçı. ortalık temiz değil diye dedikodu yapacak biri...
boşver canım ya hiç toplama, üzme de kendini.. rahatsız olmasan elbette yaparsın.. olduğu kadar.. belki kendileri böyle çat kapı aynı gün misafirliğe gittikleri için utanırlar.. bi kere benim de başıma böyle gelmişti kusura bakmayın ama sabah çıktığım eve akşam 10 kişi misafir geleceğini bilmiyordum ben den5 dk sonra girdiniz yani sizde diyiverdim oh iyi yaptım.. normalde söleyemem böle şeyler ama cadılığımda cadıdır :KK22: çünkü normalde misafirlerimi el üstünde tutmak ve tam hazırlık yapmak isterim kendim becerikli olmasamda 4 4 lük hazır ederim herşeyi.. ve böle emrivakiler olunca hoşuma gitmiyo eksik yapıyomuşum gibime geliyo.. ay seni de gaza getirmiyim canım.. olduğu kadar olsun boşver.. bi çay demle bi pasta aldır eşine bitti gitti..

sende baya azalttın herhalde giremeyi.. yada ben denk gelmiyorum bu aralar:KK9:.. işler oluyor kaçıyoruz....

iş oldukça kaçmak durumunda kalıyorum yoksa ben azaltırmıyım girmeyi aşkolsun kuzum tatilde bile hepfırsatları kolladım nete girmek için

ya hepimizin başında var aynı dert erkekler ince düşünemiyor bu konuda üzme kendini canım

Ya kizlar benim birazcik kahve rengi akintim gelmis bu demek oluyo ki yarin da kirmizilar gelcek doktorun dedigide fis cikti anliyacaginiz :KK43:((

amaaaaannn sende ne takiyosun kafana bu kadar onlar cok mu temiz sanki sana kusur bulcaklar allah allah yaa valla gelirim yolarim onlari uzmesinler bizim kuzucumuzu :KK43:( hicte bile soyle valla kusura bakmayin esim gec soyledi falan malum calisiyorum de tasincaz daginigim toparlaniyoruz de pat pat soyle yuzlerine ev hnmlari diye genelleme kiz bende ev hanimiyim :)) ama esimin tarafi 40 kez gelir ama artik bende istemiyorum valla :/
:KK60: senin ben de ev hanımıyım diyceğini tahmin etmiştim :KK60: canım sözümüz sana değil bizim.. sabah akşam fink fink gezipte ah çok yoruldum çok bittim ay ben ve mükemmel hayatım diye gezinenlere :KK23: sen bu kategoriye dahil değilsin beebemmmm, gel sarılak :KK19:

:KK60: senin ben de ev hanımıyım diyceğini tahmin etmiştim :KK60: canım sözümüz sana değil bizim.. sabah akşam fink fink gezipte ah çok yoruldum çok bittim ay ben ve mükemmel hayatım diye gezinenlere :KK23: sen bu kategoriye dahil değilsin beebemmmm, gel sarılak :KK19:

ummmmaaahhhh bebeemm biliyorum siz beni oyle pis kaka kadinlarla ayni kategoriye koymazsiniz :KK1: ben valla gezsem iyi evde oturmaktan bunalima giriyorum bu seferde ev isine veriyorum kendimi :)) kizz benimde calisan birsuru akrabam arkadasim var ben onlari cagiriyorum gelin diye haftaici yorgun olurlar biliyorum bende calistim cunku haftasonlari gidiyoruz bizde onuda israrlara karsi yani oyle olurmu yaa dusuncesiz insanlar gider iste boyle amaaann nese ben ustume alinmadm kuzucuum sarilak hadi gel bacim oooohhhh sımsıkı sarildim canlarima :)))

X