Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

yok canım takmıyom pek zaten tatile gidiyorum ya gelmesin mümkünse işi garibi beklemiyorum ki hiç gelcek hissi yok :26: bir günü bile gecikmeyen reglim nasıl gecikti ona şaşıyorum.. neyyseeeee vardır bi hayır, yapcak bişe yok
benim kesin bi bat tarihim yok en gec 31 inde olman gerekiyo
hmm anladım, az kalmış o halde.. hakkında hayırlısı canım umuyorum gebişsindir

Kizlaar napiyosunuz bakiyim ne zamandir ugrayamadim tatildeyim resmen inzivaya cekildim:)
Bu ay heralde hamilelik haberi yok hadi kizlar sevindirin bizi
Bu ay olmayanlar da canini sikmasin elbet olcak sonucta cogunlukla psikolojik sebeplerden olmayabiliyor

Ben de benim bidigi cok merak ediyorum sehir disinda oldugum icin uc haftadir doktora gidemedim anca haftaya gidebilcem insallah iyidir bebisim

inşallah canım inşallah

canım yaa senin hiç akıntın olmuşmuydu kahverengi yoksa hiç bişey olmadı mı

Son düzenleme:
bıdırık iyidirr annesii, görnce daha da rahat eder için evet stres çok önemli bi faktör bununla mücadele etmek gerek, zaten tüm hastalıkların illetlerin başıda psikolojik ve stres değil mi.. hayırlısı tatlım umuyorum ardarda güzel haberler gelir

evet canim en guzelini yapiyosun tatilini soyle misss gibi gecir insallah bizim yerimizede gez toz insalkah :))

günaydın kızlar ...kahvaltı yapıyorum bakayım dedim.niye bukadar dengesiz bu regliler mevsimden desem geçen yaz gayet normaldi...hayırlısı olsun artık sanırım hamile kalırsakda heb beraber kalıcaz...betül bende eylülde olmazsa bende biraz ara varicem sanırım sıkıldım hesap yapmaktan yumurtlama günleri illa bişey çıkıyor ama bu ay bekliycem o güne kadar nokta atışı olsun artık

canımıniçi ben de seviyom çok seni napak yeni ay yeni umut bende resmen 25.gün hastalandım. bizim düzenler sapıttı feci.hayrolsun bakalım

sor sor not al hepimizin ayrı çünkü

inşallah canım da hiç umudum yok geldi gelcek çünkü

canım belli olmaz inşallah gelmez diyelim

öyle valla kafayı takınca daha da zorlaşıyor işte.
ne güzel git gör annesi minişini..güzel haberlerle dön inşallah

ya bende birkaç ay daha deneyip ara vericem eşim de isterse kuzum 1.sınıfa başlarken birde kardeş olayını girmeyelim diyorum o yüzden ekim en geç kasım diye düşünüyorum sonra yazın yine başlarım
ayrıca bende sıkıldım çok bu durumdan canım
bende şimdiye kadar yumurtlama günlerinde tam istediğimiz gibi olmadı

nabersiniz fıstık ezmeleri,krokanlı pastalar, çilekli turtalar
yarın tatil çok mutluyummmm haber vereyim dedim varmı başka benim gibi tatili olan bakimm

bilemiyorum ki canım yaa umut aramak istemiyorum kendime öbür türlü çok üzülüyorum çünkü ama bi yandanda umutlanmak istiyorum bizim sadece aderlerin dengesi kaçmadı galiba benimde dengem kaçtı

kızlar ilk kırmızıyı peçetede gördüm ((( olmadı bu ayda ((( tam 10 ay oldu kızlar ekimin sonunda tam bi sne olcak ve ben hiç bir zaman hiç bi korunma yöntemide kullanmadım evlendğimden beri... doktorhiç bişey yok diyo ama bi seneden sonra normal değil diyolar 2 ay kaldı bir sene olmasına ne yapcam ben yaaaa ((((((

Son düzenleme:
tatlım yaa kötü düşünme lütfen.. biraz araştırma yapıyorum şu sıralar stres çok etkiliyormuş bu durumları.. kafanı rahatlatmaya çalış lütfen.. doktora gidip takip yaptırdırmı hiç.. eşin muayene oldu mu test yaptırdı mı? bak sana ne dicem.. eğer için hiç rahat değilse bi doktora git anlat bi sene beklemek istemediğini tüm testlerin ve takibin yapılmasını istediğini söyle.. hayırlısı tatlım gerçekten bunda da vardır bir hayır

selam canlarr ya niye böyleyiz biz bu aralar herkes dökülüyo ya .aeangin canım böyle karamsar başlama daha 1 sene olmamış ki olsun bi de bir sorununuz yokmuş Allah nasip edecek inşallah yola devam sen adetin boyunca biraz kafanı toparla sakinleş ve biter bitmez çokta gün hesabı yapmadan çalışmalaara başlarsınız .Ben de adertolacam gibi 6 gün sonra blirtiler başladı bn şimdiden kndimi hazırlıyoom

Oyyy sabah sabah canım nasıl pasta çekti yaaa offff hep senin yüzündenn papillaaaa
Ne zaman çıkıyosunuz yola bakimm bide yolculuk nereye
ben ben ben Ben de gidiyorum madam Kaymaklı ekmek kadayıfı, macaron, tatlı ballı kurabiye, fındikiçiiiiiiiiiiii, güllü lokummmmmm

canım yaa daha bi yyıl bile olmamış ben geçen gün sağlık ocağındaki doktora gittim bişi için lafı geçti tüp bebek yaptırıcaz dedim artık eşimle karra verdik adam güldü hem daha çok erken hemde çok gençsiniz dedi halbuki yaşım 29 ne genci :))
18 ay dan sonra anca anca dedi doktor şaştım kaldım rahat olucaksınız dedi bide gerçekten şöyle düşün rabbim hayırlısını verecekse versin ben hep öyle isterim sağlıksız hayırsız bir evlat olacaksa ben çocuksuz kalmaya razıyım o yüzden rabbine sığın ona gven o biliyor zamanını Hem senin daha oooooooooooo bir yıl bile olmamış sen düşün yani sakın kafana takmaaa

evet canım bende gittim eşimde gitti ve ikimizinde hiç bişeyi yok hatta ben içim rahat olsun diye bu ay bi kere daha gittim doktora yine muayene etti ve hiç bişey olmadığını söyledi hatta belki şuan gebe bile olabilirsin dedi ama yok işte bi test daha istedi benden kan tahlili yaptı sonuçla beraber adetin üçüncü günü gel dedi bakalım giidebilirsem gitçem inşallah

doğru canım haklısın bende çıkıyorum tatile cumartesi günü kafa dağıtayım biraz

senin bat geçmişmiydi canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…