Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

merhabalar... ben geldim. işlerim var arada gelip giderim artık... midem iyi değil yanma ve ağrı var... aman aman hastalık hastası oldum iyice. aile hekimi mide koruyucusu verdi. verdide benim kırmızılar gelmedi daha kullansam mı kullanmasam mı bilemedim. 3. gün bakalım bu gün, geriye 7 gün kaldı. çabucak gelse balide ilaç rahatlıkla içsem...

inşallah br sorun çıkmaz cnm da güzelhberi verrisin bizlere .Amiin inşallah bekletmez sıpacıklar
temiz çıktı cnm tahliller dahiliye uzmanına görün dedi bence susuz kalıyor böbrekler ondan ayaklarım şişiyor bol bol su içmek lazım
Naber kuzum geçmişler olsun tatlım ahh bu ayk ağrıları bendede oluyo ama romatizma var galiba bende hep yağmurdan önce ağrıyo hazırlanın yağmur geliyo diyorumm
iyiyim tatlışkom sen nasılsn sağol cnm benim su içmemekten kaynalanıyor benim sanki önümden alıyorlar da içmiyorum

hoş geldin canımmm geçmiş olsun bence içme ya inş.vardır birşeylerde olmazsın.

canım ilaç içme bekle biraz benceee

kıslar canım çok sıkılıyo zaman geçmiyo.offfffffffff birileri hamile kalsada sevinsek bari:) bizede umut olsada beklerken zaman geçse:)

bu ay pek ümitli değilim ama ne olur ne olmaz. yinede ilaç kullanmayayım...

sal gitsin. daha iyi. kafaya takılıp duruyor. aile hekimin yakınlardaysa gitde belki ilaç verir... yada telefonla sor. öle ilaç verbiliyormuymuş...

kıslar canım çok sıkılıyo zaman geçmiyo.offfffffffff birileri hamile kalsada sevinsek bari:) bizede umut olsada beklerken zaman geçse:)
valla aynı fikirdeyim canımmm yaaa ah bi olsa içimizden biriiiiii göbek atıcam böle bölee
bu ay pek ümitli değilim ama ne olur ne olmaz. yinede ilaç kullanmayayım...
canım kullanma tabi ne olur ne olmaz.. inşallah hayırlı sonucu alalım da oh iyiki kullanmadım dersinnn
sağol tatlım tatile kaldı 1 gunnn olleyyyyyyyyyyyyyyyy
ay efet fıstığım yaaa kurtuluyoruz işten güçten ohhhhhh misssssss gelsin tatillll holleyyyyyyyyy
sal gitsin. daha iyi. kafaya takılıp duruyor. aile hekimin yakınlardaysa gitde belki ilaç verir... yada telefonla sor. öle ilaç verbiliyormuymuş...
canım aile hekimime hiç gitmedim bi evlenirken gitmiştik o kadar kimdir necikçidir hiç bilmem :26: bi tanışayım olmassa kendisiyle.. ama şu aralar kafam çok atık doktor yüzü göresim yok şu tatilim bi bitsin giderim artıkkk.. ah bi kadın doğumcu kankam olsaydı ne vardı

papilloamour ve ebru tatile gidiyorsunuz, ee ben napcam.. sizde olmassanız gelen olmuyor..
hehehe kuzum benim yaaa tatlım betüş burda, sonracığıma fatmaipek, bilgemadam, burmus, asyahayat, mavihayal; huysuzmelek ve katinam hamişimlerimiz de geliyo fırsat buldukça.. (daha sayamadığım kızlar vardır alınmasınlarda ilk alkıma gelen bunlar) yanii işte bilemedim ne diyeceğimiiiii.. biz gelicezz annemmmm 10 eylülde fırtına gibi dönücez pistlere ebruş ve ben

topikte sönüklük var nedense... herkez tüm konuşacaklarını konuştu, sustuk.

gidelim cnm ya artık hakettik ama 1 yıldır iş güç yorulduk ama kalbimiz seninle merak etme kuzumm hem kızlar var yalnız komazlar seni

sağol betüşüm benimmm

gidin kuzum tabi... bakam fırsat olursa bende gideceğim inş... bizde, şöle güzel bi tatil yapsak iyi olacak.

bu yıl hep telaşeli oldu... babamların taşınması sonra babamın ameliyatı... kemoterapisi.. benim astımım. ev bul.. alcaktın alamıyacaktın derken eylüldeyiz. şimdide borçlar bitsin diye kısıyoruz.. artık nasip...

tüm hastalara ve özellikle kanser hastalarına Allah şifa versin...

topikte sönüklük var nedense... herkez tüm konuşacaklarını konuştu, sustuk.
yok kuzum öyle düşünme.. öyle bi soru sorup çıkan da oluyo, uzun uzun konuşup bi daha uğramayan da ama bence genel kadro belli açıkçası benim merak ettiğim de bu kadrodaki insanlar zaten, hep konuştuğum dertleştiğim insanlar yani sizler gerçi mesela laleyi çok merak ediyorum uzun süredir girmedi, başında bi dert mi var yoksa neti mi yok bilmiyorum hamileleği nasıl gidiyor felannn... ya da ben mi görmedim acaba onu..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…