Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

iyidir dadlumm senn nasilsin
bende iyiyim bitanemm
günaydın kuzum nasıl olalım iç güveysinden hallice
ohhh maşallah
haklısın burcum sağol varol

iyiyiz canım sen nasılsın
bende çok şükür kuzummm
anammm ne bu ya bende olmadım daha ilaç geciktirdi herhalde neyse tatilden sonra olak dimi
nabersiniz fıstık ezmeleri,krokanlı pastalar, çilekli turtalar
yarın tatil çok mutluyummmm haber vereyim dedim varmı başka benim gibi tatili olan bakimm

offff offff olsada yesek kızzzz olmamı bende tatile gidiyorum 10 eylülde burdayım kısmetse

off canım ya hemen kötüyü düşünme olur inşallah bak sen gitmiştin dr a bişey yok demişti dr birde adetin 3.günü git bakalım

nabersiniz fıstık ezmeleri,krokanlı pastalar, çilekli turtalar
yarın tatil çok mutluyummmm haber vereyim dedim varmı başka benim gibi tatili olan bakimm

sadece yarın tatil.cuma mesai yine

canım sen bize bakıp da olumsuzu düşünme inşallah olumlu güzel sonucu sende alırız

Selam kızlar, benim de 31 ine kadar beklemem gerekiyordu dün başlayan kahvelerden sonra bugün hoşgeldin kırmızılar

haydaa sende mi neyse topluca eylüle kaldık desenize

kuzummm ( canini sikma tatlim napalim rabbim hayirlisini versin insallah :) benim 1 sene oldu ne yani normal degilmi bu ((

hehehe sen başlattın sen başlattın tatlı konusunda hayal gücüm çok geniş bebeyimmmmm ççok üretken olabiliyorumm rotaaaa ;çeşme bodrum izmir marmariss gidebildiğimiz kadar gitmekkk sen cuma günü çalışıyomusun 10 eylülde dönücem ben tatlım yaa takma kafana bak yolundaymış herşey lütfen stes yapma, inan bana olcağı varsada oldurmuyoruz bu şekilde.. inşallah daha çok beklemeden gelıcek meleğin
noluyoo yaaaa kiskandim hih
kıskanma bebeyimm kaymaklı dondurmalı profiterol, nutellalı waffle, tahin cevizli kurabiyeeemmmm

mmmmmmmmmm sizde benim heyyseyimsiniz yidim yuttum hammm yaptim hepicinizi

Evet malesef bende cumayı nasıl hüplesem diye düşünüyorum valla

Son düzenleme:
Valla yesekk yani süper bencede:))
ohh herkes tatile bende 8 i akşamı atlarıs arabaya yihuuuu nerde akşam başka yerde sabah bakalım bu sene neler bekliyor bizi tatilde biz eşimle çok acaip tatil anlayışımız var kafamız uyuşuyo gece yarısı uyanıp atlıyos arabaya hooooppppp enfes bi koydayız mesela ay yüzümüze vuruyoo yakamoz mis gibi deniz şırıl şırıl sabah güneşiyle hop denize bu sene çadır kurcaz inşallah ama bakalımm
ooo baya gezilecek desene biizim gibi bizde muğladan başlarız artık nereye giderse yol sen gelcen biz gitçez bebiş yaa
yalnız mııı asıl yalnız benim bak bi başımayımm yazıyom ha bire
anaaaammm yalniz godunuz beni buralarda nerelere gidem ben oyyyy anam oyyyyy

inşallah tekrar izin alabilirsem gitcem canım aksatmak istemiyorum artık eşimlede konuştum olmazsa artık aşılama yaptırcam kızlar

heee yalnizdim valla kimseler gelmeyincede baska topicleri okudum :))

inşallah bekletmez tatlım inşallah dediğim gibi eşimle konuştum olmazsa aşılama yaptırcam

Evet canim herseyin basi stres dedigin gibi.. İyi dusunelim iyi olsun derler ya valla dogru

eylülde iyi haber vermek için sıraya gireriz inşallah :) Ben bu akşam klomene başlıyorum, hayırlı uğurlu olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…