Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

merhaba anne adayları ben fatoş
,,6'haziranda başladı 11'haziranda bitti
30'haziranda başladı 6'temmuzda
Yani regl'imin başlayışı bitişi inşallah olur bebek deneyimini yaptık regl tarihim bu gününde olmuyorum ben 19günde bir falan oluyorum hamilelik şüphelerimde var yumurtalıklarımda öyle bir hareketlenme var içimde bulantı da var uyku basıyor vücudum halsiz siz ne dersiniz kızlar

günaydın arkadaşlar...

günaydınlar
çok canım sıkıldı ya yazılar silinmiş o neyse de listede dün birsürü düzeltme ve ekleme yapmıştım o da gitmiş

ay canım ya üzüldüm gerçekten. belki düzeltirler. bencede biraz bekleyelim. kaç sayfa konuşulmuştu, çoğunu okuma fırsatım olmamıştı bugün bakacaktım. gitmiş

günaydın canlarım !!!
kıslar ya küçükpisiden haber varmı dün doktoro gtcektı nolduki giremedim ben çok youndum

merak ettiğin için sağol. aydınlatayım seni... doktora gittim dün. bebiş yokmuş. adetimin düzeni bozulmuş. birsürü hormon tahlili yaptı. sonra ultasonda baktı. maş. herşey temiz. progestana başladım. 3 ay kullanacakmışım. bebeğe etki etmezmiş, hamilede kalabilirmişim. nasip artık. şimdi dört gözle kırmızıların gelmesini bekliyorum....

arkadaşlar dün giremedim ya işler çoktu. dün akşam acile gittim dayanamadım bi test yaptırıyım dedim veeee bhcg 337 çıktı doktor hamilelik var dedi yarın asıl bi kadın doğum uzmanına gidicem ama değerim sanki bana düşük gibi geldi ayy ne biliyim geçen sefer 945ti bu aralar değerin düşük demişti düşük yapmıştım bilmiyorum hala tam heveslenemedim

gunaydınn guzeller baya bı sılınmıs dun 50 kusurlerdeydı sayfa sımdı 20 lerde lıste ıcın uzuldum betusum yaa elımızden bır sey gelecekse yapalım ? sıkma canını lıste toparlanır

sonys hadi hissettiklerini paylaş bizimle değişik bişiler oldumu vucudunda :)

ay heyecanlandım şimdi

kızlar karnımdaki şişlik hala inmedi. hani adet olacakken şişer ya o şişlik var. goguslerde bir belirginlik oluşuyor bir de ilk günler ben yine eski sistem sağlıksız besleniyordum ama dün doktor bana hergün yumurta yiyeceksin haftada bir balık yiyeceksin cola içmeyeceksin vs dedikten sonra bugun toparlanayım dedim. düzgün bir kahvaltı yaptım. aklıma cola geldikçe de soğuk su içiyorum. dün eşimi de götürdüm o da içeride oturdu. muayene yeri ayrı bir bölmede. ben muayene olurken o da orda ağlayacaktım az daha diyo ayy kıyamam

bir de sanki 1 kilo almışım ilk 3 ay millet verir ben alacak mıyım acaba:44:100le doğuma giderim o zaman mide bulantıları henüz başlamadı. sadece eğer uzun süre birşey yemezsem acıktığımda midem çok bulanıyor ve halsizlikten yürüyemiyorum

hadi inş. herşey yoluna girer ve bebişin seninle olur...

dün muayenemi oldum, keseyi gördük ama henüz çok erkenmiş canlanma için 2 hafta sonra gel dedi. 7mm miş kese. 4 haftalık dedi. şükür

ay maş.. çok güzel. inş. hep böle güzel de devam eder.... darısı başımıza artık...

çıkmamış candan umut kesilmezmiş. inş. bebişin seninledir...

aklına kötü birşey getirme. inş. herşey düzgün gider. eski yaşadıklarını unutturur...

ayyy hadi hayırlısı canım yaaaaa...allahım bizede yaşatır inş.bu mutlu anları.dün uzanıyordum bende eşim geldi karnıma yattı dur bakım içerde bişi varmı diyoo :) sonra yok boş içi diyorr artık doldur şurayı nolurr diyor :) deli sankim benim elimde

eşinde yanında olsaydı ya keseyi görürdü benim eşim merktan duramaz vallahi kızımda her kontrole birlikte gittik ve benden daha meraklıydı :)
bu arada günaydın kızlar bende bilgisayar mesaime başladım iş güç de yok oturuyorum boş boş...

iste insan buna çok seviniyo bende düşük yaptıgımda doktor kontrolune gıtmıstım dr da bana yumurtalıklar tertemiz demişti inşallah en kısa zamnda alırız bebeişlerimizi kucagımıza tüm isteyeler olarak progestan zaten bebek düşmesin falan diede veriliyo burda bizim bi komşuyuda ignesini vermişlerdi 1 ay vuruldu şimdi 2 ikiz bebeiş bekliyo

Rabbim sag salim kucagına almayı nasip etsin inşallaaahhh

değerin hiçde düşük değil cnm içini ferah tut daha ne olsun cnm...

o da fotoda gördü

dün muayenemi oldum, keseyi gördük ama henüz çok erkenmiş canlanma için 2 hafta sonra gel dedi. 7mm miş kese. 4 haftalık dedi. şükür

canım ne güzel maş.

inşallah tez zamanda kavuşursun bebişine

yok canım ya ne düşüğü.bizde dün seni konuşmuştuk naptın acaba diye

gunaydınn guzeller baya bı sılınmıs dun 50 kusurlerdeydı sayfa sımdı 20 lerde lıste ıcın uzuldum betusum yaa elımızden bır sey gelecekse yapalım ? sıkma canını lıste toparlanır

canım sağol tarihe göre sıraladım giden bilgiler için yapacak birşey yok sanırım artık tekrar verecek arkadaşlar bilgilerini

hiiç sanmıyorum ama ammiiinnn küçükpisim sağol canım

hoşgeldin fatoş belirtilerin psikolojikte olabilir cnm günün geçtiyse idrar testi yap nekadar kısa sürede regl oluyorsun sen öyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…