Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

selam kızlarr :) benide listeye ekleyin 3.denememiz olcak bu ay allahın izniyle inşalahh bu mübarek günlerde allah isteyen herkese annelik duygusunu tattırsın..benim bat 15 ağustos bakalım ne olcak :)

canım değerleri düşük çıkıyordu ya merak ettim.sen nasılsın nasıl geçiyor hamilelik:)

Keseyi gorup kalp atisini duyana kadar hamile oldugumu anlamayacagim heralde :)))

Cook sukur iyiyim az bise kasık agrim war onun disinda rahatm tabi ilk ayım diger aylar ne olur bilemem hayirlisiyla ins :)))

huysuzmelek öncelikle hayırlı olsun allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah.bir şey sormak istiyorum.adetin kaç gün geciktiğinde öğrendin hamile olduğunu benim 2 gün geçti ve testte birşey çıkmadı yaaa anlamadım gitti

Keseyi gorup kalp atisini duyana kadar hamile oldugumu anlamayacagim heralde :)))

Cook sukur iyiyim az bise kasık agrim war onun disinda rahatm tabi ilk ayım diger aylar ne olur bilemem hayirlisiyla ins :)))

Allahın izniyle rahat geçer inşalah hamileliğin :) sen kendini yorma fazla sakın..şimdiki bebişler nazlı oluyor:)

sahur itibariyle kırmızı kartı görmüş bulunmaktayım ....yeni bat 22 ağustos 3.deneme olacak

bugun itibariyle 9 hafta 4 günlük hamileyim kızlar 1 sene oldu evleneli martta düşük yaptım ve sat 15 mayıs ...cok güzel bir duygu

sahur itibariyle kırmızı kartı görmüş bulunmaktayım ....yeni bat 22 ağustos 3.deneme olacak

hayırlısı olsun benimde aynı şekilde 3.denememiz 3.ayımız olacak ağustos ayı.inşallah şans dileyelim birbirimize.çok farklı psikolojisi varmış ama ya.bazen ya hamileysem diyorum hareketlerimi kısıtlıyorum hep buna göre yaşıyorum şimdiden hayatımı değiştirmeye başladı:)

bugun itibariyle 9 hafta 4 günlük hamileyim kızlar 1 sene oldu evleneli martta düşük yaptım ve sat 15 mayıs ...cok güzel bir duygu

süper.tebrikler şimdiden inşallah rahat bir hamilelik geçirirsin.bizede şans dile.3.ayım olacak ister istemez tereddüte düşüyorum acaba bi sorun mu var diye?:)

kızlaaaaaar çook heyecanlıyımmm!!!!

ya buarada dün geceden beri yazılanların hepsi silinmiş ve ben bu haberi ikinci kez yazıyorum ya şansa bak yaa

biliyosunuz ki bata 2 günüm var (yeni topicte tabloda göremedim ismimi ama) sanırım teknik arıza yüzünden silindi o da
neyseee... bugün dayanamayıp erken gebelik testi aldım gerçi o paraya kan testini de yaptırırdım ama bu daha kolayıma geldi tabi
çook silik ikinci çizgiyi gördümm hatta eşimi de çağırdım o da var dedi
bakalım haftasonu da kan testi yaptırırım heralde
kızlar dua edin nooolur lütfen bebiş olsunnn
inşallah her isteyenin bebişi olur...

ay inşallah hadi bakalım.özel bişi yaptın mı ne kadar zaman bekledin?

senin adına çook sevindim inş hayırlısı ile bebeğini kucağına alırsın darısı bizim başımıza daha sabrım kalmadı ben de 2.çizgiyi silik bile olsa görürüm artık

senin adına çook sevindim inş hayırlısı ile bebeğini kucağına alırsın darısı bizim başımıza daha sabrım kalmadı ben de 2.çizgiyi silik bile olsa görürüm artık

İnsallaah cnm yaa cok tesekkur ederim
Umarim senin de en kisa zamanda guzel haberlerini aliriz

Ozel bisey yapmadim buarada
Dusuk olmustu bnm bikac ay once ondan sonraki ilk deneme bakalim bu sefer insallah bizi birakmaz bebisimiz
Keseyi gorup kalp atisini duymadan emin olamam tabi oyuzden cok gaza gelmek istemiyorum da sonradan hayal kirikligi olmasin diye

hadi bakalım cnm inşallah bebişin seninledir...

evet ya bir günlük yazılanların hepsi silinmiş. bir saat önce sitede güncelleme vardı.girilemiyordu. o zaman olan oldu anlaşılan. tebrik ederim canım. hayırlı uğurlu olsun meleğin. bizede nasip eder Allah inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…