Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

hayırlısı olsun benimde aynı şekilde 3.denememiz 3.ayımız olacak ağustos ayı.inşallah şans dileyelim birbirimize.çok farklı psikolojisi varmış ama ya.bazen ya hamileysem diyorum hareketlerimi kısıtlıyorum hep buna göre yaşıyorum şimdiden hayatımı değiştirmeye başladı:)

aynen bendede aynı şey var koltukları çekicem yada ağır bişey kaldırıcam ya varsa diyorum ama boş...

kızlaaaaaar çook heyecanlıyımmm!!!!

ya buarada dün geceden beri yazılanların hepsi silinmiş ve ben bu haberi ikinci kez yazıyorum ya şansa bak yaa :KK43:

biliyosunuz ki bata 2 günüm var (yeni topicte tabloda göremedim ismimi ama) :KK43: sanırım teknik arıza yüzünden silindi o da :KK43:
neyseee... bugün dayanamayıp erken gebelik testi aldım gerçi o paraya kan testini de yaptırırdım ama bu daha kolayıma geldi tabi
çook silik ikinci çizgiyi gördümm hatta eşimi de çağırdım o da var dedi
bakalım haftasonu da kan testi yaptırırım heralde
kızlar dua edin nooolur lütfen bebiş olsunnn
inşallah her isteyenin bebişi olur...

inşalahh canım inşalahh hamişsindir :)) Allah isteyen herkese nasip etsin inşalahhh :)

kızlar sinilerim bozuldu :KK43:( bugün yumurtlama dönemim başlıyor deneme yapalım dedik ama denedikten sonra benim hemen tuvaletim geldi:KK43:( :KK36:tuttum kendimi ama biyere kadar yani mecburen gittim wc ye :KK43:

dün muayenemi oldum, keseyi gördük ama henüz çok erkenmiş canlanma için 2 hafta sonra gel dedi. 7mm miş kese. 4 haftalık dedi. şükür:KK16:

dün muayenemi oldum, keseyi gördük ama henüz çok erkenmiş canlanma için 2 hafta sonra gel dedi. 7mm miş kese. 4 haftalık dedi. şükür:KK16:

Canim cok sevindim yaa ilk asamayi tamamladiniz yani cok sukur:)
Ya bisey sorcam ustten mi bakti ultrasonla bi de kacinci gunundu cnm sata gore?
Bnm de eger bebisim benimleyse ne zaman gitsem diye dusunuyorum

Canim cok sevindim yaa ilk asamayi tamamladiniz yani cok sukur:)
Ya bisey sorcam ustten mi bakti ultrasonla bi de kacinci gunundu cnm sata gore?
Bnm de eger bebisim benimleyse ne zaman gitsem diye dusunuyorum

teşekkür ederim canım sağol darısı başına.

önce karından baktı görebiliyorum ama net değil alttan bakıyım dedi. sonra alttan bakınca net göründü. bana da gösterdi hatta foto da verdi:KK1: minik bir kara delik :KK9: keseymiş o. benim sata göre 6.günümdü

Selam kızlar günaydın..sonsy hayırlı olsun gebeliğin tatlım..allah kucagınada almayı nasip etsin..
Kızlar benimde bata az kaldı..2 gündür resmen regl ağrıları çekiyorum gelemedi gitti..
Yine 27 sinde olcak tam gününü bekliyo sanırım..bu ay bende elendim :)) sağlık olsun..

gunaydın canlarım nasılsınız dün yazılanlar silinmiş dimi ?

Günaydın kızlarrrr..sonys hayırlı olsun canım çok sevindim..inş.kalp atışlarınıda duyarsın..başka ne gelişmeler var kızlar..bayadır giremedim ben..dün sabah bakabildim sadece yazılarmı silinmiş hayırdır nolmuşş..

Günaydın kızlarrrr..sonys hayırlı olsun canım çok sevindim..inş.kalp atışlarınıda duyarsın..başka ne gelişmeler var kızlar..bayadır giremedim ben..dün sabah bakabildim sadece yazılarmı silinmiş hayırdır nolmuşş..

evet cnm yazılar silinmiş

tşkler kızlar darısı başınıza:KK16:

evet silinmeler var. bir de sadece bu topicte değil herkes heryerde aynı şeyden bahsediyor.

günaydınlar
çok canım sıkıldı ya yazılar silinmiş o neyse de listede dün birsürü düzeltme ve ekleme yapmıştım o da gitmiş :KK43:

günaydın canlarım !!!
kıslar ya küçükpisiden haber varmı dün doktoro gtcektı nolduki giremedim ben çok youndum :KK30:

X