Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

ne güzel allah sağlıkla kavuştursun yavruna. daha öncede sormuş olabilirim ama unuttum oğlun kaç yaşındaydı canım

ayyyy maşallah ne guzel Allah ım sağ sağlim kucağınızada almayı nasip eder inş.aç kalmamaya bak cnm mide bulantısı kötüdür herhalde ama napalım herşey onlar için katlanıcaz darısı bizlere inş.

günaydın kızlar... bata kaldı iki gün. sol kasığım çok hafif ağrıyor. geçen ayda aynısı olmuştu. kırmızılar geliyor galiba.
dün akşam ekşi sözlüğün kk için yazdıklarını okudum. Amma aşağılamışlar bizi sanki kendileri çok bir haltlar. Ama bazılarına da çok güldüm.

şimdi baktım netten ben cnm normalmiş bebekten değil yani benimde içime şüphe düştüydü korunduğumuz zamanda öyle oluyordu çünkü.rahimde bebek için oluşan doku söküldüğü için diyor yazıda...

ebruşum benimki kk ile ilgili değilde burdaki internetle ve bilgisalarımla ilgili bi problem sanırım az evvel sana cevap yazayım derken 2 kere kapandı bilg. şöyle bi diğer topiclere bakayım niye silinmiş yazılar diye denedim ama ne mümkün buraya zar zor giriyorum bu yavaşlıkla

olabilir. benim öncedn olurdu ama çok küçük olurlardı. geçen aykiler baya büyüktü. doktor galiba ondan dedi.

nasip gelsinde bebişlerimiz... zaten eski olanlar için kesin birşey diyemezlermiş.

bende okumuştum onu ya bende kızdım ama dediğin gibi bazı yerlerine bende çok güldüm

günaydın canımmmm.. aman sevsinlerrr orda çok kayda değer şeyler oluyo sanki, küfür argo ne ararsan orda var faydalı şeyler yazanlarda oluyor elbette ama zırvalar ondan daha fazla hıhhhhh

hoşgeldin fatoş belirtilerin psikolojikte olabilir cnm günün geçtiyse idrar testi yap nekadar kısa sürede regl oluyorsun sen öyle

teşekkürler fatmacım öyle 19 günde 21 gün arası değişiyor sipral takındıktan sonra öyle oldumm 2 senedir vardı 2 ayd oldu çıkarttım oruçluyken kan testi yapılırmı oruç iken cevaplarsan sevinirim canım

anammm sen kılını kıpırdatma emii kopma bizden

geçen araştırmıştım bende yapılıyormuş kan testi oruçluyken önce idrar testi yapsana özelde kan verceksen 30 dan aşağı değildir

ne güzel allah sağlıkla kavuştursun yavruna. daha öncede sormuş olabilirim ama unuttum oğlun kaç yaşındaydı canım

Canım oglum 4 yasında hatta cumartesi dogum gunu olucak.
Ben 32 yaşındayım. Ogluma hamile kalmaya calısırken 6-7 ay ugrastım ve klomen vermişti doktor yumurtlamam dusuk diye.
Fakat bu sefer cok farklı oldu. İlk denedigim ay hamile kaldım. Bunu ben de beklemiyordum. Supriz oldu yani.
Ama bu sefer hic stresim yoktu ve tatildeydim tam yumurtlama doneminde. Gorev olarak yani hamile kalmak icin degil de istedigim icin beraber oldum ve hamile kaldım. Bence kesin bu yuzden bu kadar kolay oldu. İnsallah Allah tamamını gosterir..
Bu bilgileri bas tarafa yazacaksın diye verdim boyle uzun uzun cnm..

bende yapılır diye biliyorum idrarda çıkmayabilir sonuçta batın bugün yinede en garantisi kan bence

Valla canım benimkisi aclıktan degil tam tersi tokluktan..Birsey yedikten yarım saat sonra baslıyor ve ozellikle sabahları ve aksamları cıkartmadan rahatlayamıyorum..Acken daha iyiyim ama o da bebek icin iyi degil diye dusunuyorum..:) Saol cnm darısı tüm isteyenlerin başına..

geçen araştırmıştım bende yapılıyormuş kan testi oruçluyken önce idrar testi yapsana özelde kan verceksen 30 dan aşağı değildir

sağlık ocağına gidecem 10dk varırım oğlumu götürecem sağlık ocağına biaraz ateşi var onu göstercem oruvu bozarmı acaba ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…