Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

katinamm o tedirginlik varya hamilelikte bi konuyor insanın yüreğine sonra bir ömür boyu gitmiyor şekil boyut değiştiriyor dönem dönem ama her zaman tedirgin oluyorsun anne olduktan sonra da

banada öyle geliyor varya hiç ağrımıyor karnım anlamadım hiç 1-2 gun önce belirti verirdi onlarda yok inş.gitmiştir cnm ya

Kirmizilar geldi ya ondan hemde tam 6 gun once

aengin üzüldüm canim. ama ümidini yitirme sakin. hatirlarmisin gecen ay temmuz topigindeyken bana sen kesin hamilesin demistin. ne mutlu olmustum. o yüzden seni unutamamv sakin üzülme. hemen yeni planlara basla . kocanada kendine de.

canlarim uzun zamandir deneyenler bence asilama icin tedaviye girismeli. ben öle yapacaktim Allahim bu ay nasip etmeseydi. Hem kafaniz rahatlar nasil olsa tedaviye basliyoruz diye bakarsiniz oluvermis hemen faysülye tanesi konuvermis göbeciginize
insallah Allahim bütün bekleyenlere su mübarek günde bu duyguyu tattirsin.

kizlar su incirli kek mükemmel bisi oluyor mutlaka deneyin. Benim tatli sevmeyen esim bile koca borcami bitrdiydi :))

Kızlar ya benden 2 damla bordomsu kırmızımsı damla gelmiş ama ne zaman geldi bilmiyorum belki sabah bilmiyomki.iğne yüzündenmi acaba bugün 5.gün acaba kist falan oldu patladı oda kan oldu aktı he bi fikri olan

graficdesigner için duamı okudum rabbim kabul eylesin inşallah hepimizin duasını

sizlerde ne var ne yok bugün bat günü olan varmııı

katinamm o tedirginlik varya hamilelikte bi konuyor insanın yüreğine sonra bir ömür boyu gitmiyor şekil boyut değiştiriyor dönem dönem ama her zaman tedirgin oluyorsun anne olduktan sonra da

ahh efsunumm çok düşünüyorum yüzü koyun yatıyorum bişi olurmu onu yapıyorum bişi olurmu iyimi gelir kötümü gelir..çalışıyorum dinlenemiyorum zaman zaman..yoruyomuyum yoksa çokmu abartıyorum..böyle herseyi düşünüyorum..bu 9 ay ve sonrasında da devam edicekse ben takmamaya karar verdim kafayı yemek için çok gencim daha

canım senin kaçıncı denemendiki aşılama deneyecektin tabloda 2.ay yazmışım yanlış mı yazdım acaba :44:
incirli kek evet güzel oluyor

Kızlar ya benden 2 damla bordomsu kırmızımsı damla gelmiş ama ne zaman geldi bilmiyorum belki sabah bilmiyomki.iğne yüzündenmi acaba bugün 5.gün acaba kist falan oldu patladı oda kan oldu aktı he bi fikri olan

pek fikrim yok açıkçası asyacım ya devamı gelir mi acaba

graficdesigner için duamı okudum rabbim kabul eylesin inşallah hepimizin duasını

bu gün genelde kırmızı haberleri alıyoruz ne yazıkki canım bi hamiş haberi gelse devamı gelir bizim topiğin adeti oldu çünkü artık bir durgunlaşıyor sonra ardı ardına patlıyor hamiş haberleri

[QUOTE=efsunn07

pek fikrim yok açıkçası asyacım ya devamı gelir mi acaba

Canım gelirse hiç şaşırmam valla.öylede talihsizimdir

yok işte onu diyeceğim mümkün olduğunca düşünme tabi dikkat edeceksin kendine ama abartma yani hamileliğin keyfini çıkarmak lazım biraz da. ben ilk hamileliğimde çok tedirgindim hiç keyfini çıkarmadım allah nasip ederse bu sefer çıkarmayı düşünüyorum açıkçası

inşallah canım inşallah..kızlar size bişi anlatıcam gece aklıma geldi dedim kızlarada anlatayım ben bundan 2 ay önce internetten cuma duası indirmiştim 1,5 sayfa falan..her cuma ile sela arası onu okudum..dua daki şu cümleyi hiç unutmam..Rabbim sen muradımızı ver gelecek cumaya..Ve ben gebeliğimi geçen cuma öğrenmiştim..Rabbimmmm dua kapılarını hiç yüzümüze kapatma.Bizleri rahmetinden mahrum etme Yarabbimm..Sana ne kadar şükretsekk az..

Son düzenleme:
amin katinamm aminnn dua bumuydu peki

canım senin kaçıncı denemendiki aşılama deneyecektin tabloda 2.ay yazmışım yanlış mı yazdım acaba :44:
incirli kek evet güzel oluyor

simdi canim söle söliyim. kendi kkonumda da yazdigim gibi biz evlendik evbleneli korunmuyoruz olursa iyi olur olmazsa önemli degil gibi bir düsünce icindeydik. Yani hic takmadik kafamiza. iki yil boyunca hatta iki bucuk yil boyunca olmadi yani. sonra aralik ayinda ben diyete filan basladim . bu aralar olmasa iyi olur diye düüsndüm hep :)) malum kilo vereyim diye. sonra mart ayina geldi kontrole gittik ama bende tiroid cikti filan. ama biz hani böle yumurtlama günlerine dikat edelim ay bu ay olmadi yok su ay denk gelmedi filan gibi seyler düsünmedik o yüzden saymiyorum onlari.

ne zaman kki ( iki ay önce ben kafayi taktim onu milad kabul ettim ) hemen okur okumaz sogan kürü ve cörekotu filan esime vitamin takviyesi basladim ama bir yandan düsünmeye basladim " ya biz iki bucuk yildir korunmuyoruz abi hic mi denk gelmez yani nasil tutmaid bugüne kadar ya " filan gibi bir düsünce icine girdim. sonra düsündüm dedim ki yasimiz 33 bu ayda tutmazsa asilamaya gidelim. baksana iki bucuk senedir tutmadigina göre vardir bir sorun demekki diye düsünmeye baslamistm ki maya tuttu bu ay :))

uzun oldu ama umarim anlatabilmsimdir canim düsüncemi. Özetle tamam biz teoride denedik ama pratikde söle dolu dolu deneme yapmadik ondan kelli ben bu son iki ayi baz aldim kendime.

Allah kabull etsin canım çok sağol.
tatlım o indirdiğin sayfanın linkini paylaşırmısın bizde okuyalım ayy süpermiş yaaa

bizde 6 aydan sonra başladık korunmamaya ve 1,5 yıldır da aynen dediğin gibi diyorum hiçmi denk getiremedik şu yumurtlama gunlerini bende soğan suyuna başladım bu ay devamda edicem eşimede keçiboynuzu pekmezi yedircem inş.olur artık yoksa aşılama istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…