Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Günaydın kızlarrr hayırlı cumalar sabah sabah duamıda okudum öyle geldim..nsılsınız..
burmus üzülmek yok canım en büyük sebeblerinden biri stres biliyosun..bizler strese gelmemeye çalışıcaz..ve bebiş haberleri patır patır dökülcek inşallah..

Günaydın Arkadaşlar, Herkese Hayırlı Cumalar,
Bugün bildiğiniz gibi benim dua günüm, inşallah ettiğimiz tüm dualar kabul olur bu mübarek günde.
Allah hepimizin gönlündeki hayırlı istekleri en hayırlı ve tez zamanda verir inşallah.
Bende bu ay farklı belirtiler var, normalde hiç olmayan adet belirtileri başgösterdi bakalım sonuç ne olacak, bat pazar günü, pazartesi ya sevinçli haber verirrim, yada kırmızıları bildiririm bakalım kısmet

dün sana dua ettim. Allah kabul etsin. nasip değilmiş demekki bu aya... inş. eylülde gelir bebişin. hayırlısı olsun....

tabi Allah büyük, en iyi zamanı O bilir. inş. diğer ayda gelir.....

günaydın arkadaşlar bu arada... ben bu ay oluruna bırakıyorum. zaten ramazanda zor bu işler. uyku sorunumuz var. eşiminde beninde. hele eşimin. iftarı yapıp yarım saat sonra uyuyo.... sabahta sahurdan sonra uyumadığı için... böle bizde durum... bebiş gelirse bu ay süpriz olur

Hakkında hayırlısı neyse o olsun..Rabbimin ayırdıgı kul olurmu..herkesi rızıklandırıcak bebişlerle..insallah seninde hayırlı haberini alırız arkadasım..Allah ne dileğin varsa kabul etsin..Amin..

kıslar günaydın varmı bugün güzel haber verecek hamişimiz?inşallah olsun

bizim topikte herkez sessiz durup birden bire hamiş patlaması yaşanıyor. inş. gelir bu güzel günde bebiş haberi....

bu mübarek günde içimizden birinin duası kabul olurda bebişin seninledir inş. pazarteside seviniriz...

Günaydın kızlarrr bende geldim.dün pek fazla giremedim nete :) biraz geçmişi okudum burmus hayırlısı olsun önümüzdeki aya inş.ebebruli bizimde yaklaşıyor günümüz kızz :) hergün adet öncesi sendroma yaklaşıyorum geçtikçe:) allahımmmmmmmmmmmmmm bizimde sevdiklerimize hayırlı haberler vermemizi sağla yarabbim

günaydın kızlar.... Hayırlı cumalar olsun hepimize. Benim arada şiddetli kasık ağrım oluyor. Bıçak gibi girip çıkıyor. Arada da karnıma değişik bir şeyler oluyor. Anlatamıyorum. Bir garip. Bazen ne oluyor yaa deyip korkmuyorda değilim. Pazartesi bir an önce gelsede gitsem doktora.

Hakkında hayırlısı neyse o olsun..Rabbimin ayırdıgı kul olurmu..herkesi rızıklandırıcak bebişlerle..insallah seninde hayırlı haberini alırız arkadasım..Allah ne dileğin varsa kabul etsin..Amin..
Allah razı olsun canım, Allah kabul etsin seninde ne duan varsa inşallah.
aminnn inşallah , bakalım yeni bir haftaya yeni bir bebek ile girebilecekmiyim

canım korkma o şimdi oralarda kendine yer ediniyor minnoş, o minik poposunu sığdıramadı heralde yerim ben onu yaa.
İnşallah herşey yolundadır ve dr senin içini rahatlatıp seni gönderir

günaydınlar canalrım uyuyakalmışım daha yeni geldim işe

kizlar ben kirmizilari gordum hayirlisi nasip degilmis artik napalim ((

kısmet tatlım üzülmek yok ağustos eylüle bomba gibi hazırlıklıyız

tabi katarız canım

canım hayırlısı olsun senin bebiş küçük zaten en güzel zamanda olur inşallah

canım evet senin dua günün bugün bi düzenliyim bakalım listeyi Allah kabul etsin dualarımızı

gunaydın kızlar bende az önce oldum regli hiç anlamadım bile ağrımda yok hep 26.gunumde olurum bugunde 26.gunum şaşmadı yani ama bekliyordum hiç üzülmedim bile hayırlısı Allah tan p.tesiye randevu aldım dr.için 4.gunum olucak bakalım artık ne tedavi başlayacak

günaydın kızlar.bende duamı okudum allah kabul etsin inşallah .burmus ve sıla hayırlısı olsun cnm nasip değilmiş demekki inşşallah birdahaki sefere.Sıla bazen bende erkenmi diye düşünüyorum kızım 40 aylık 3 yaşını yeni doldurdu.bende doğum yaza gelsin istemiyorum sıcakta gerçekten zor olur kızımı 29 nisanda doğurmuştum çok iyi olduydu.1-2 ay deniycem olmazsa 6-7 ay erteliycem bebek işini bu arada da biraz kilo verip soğan kürü yapmayı ve dr. kontrole gitmeyi düşünüyorum.

hayırlısı olsun cnm beklemiyordun zaten sende .bugün hep kırmızı kart haberi alıyoruz

demek oldun canımm..kısmet canım artık doktora git bakalım kistin ne alemde canım.

bendede aynı sorunlar var ben doktora sorduğumda rahmin büyüyo ağrılarının olması normal demişti. ama korkuyorum hamilelikte ağrıdan

demek oldun canımm..kısmet canım artık doktora git bakalım kistin ne alemde canım.

gununu şaşmaması guzel herşey normal ama neden hamile kalamıyorum hala ilginç Allah ım belkide uygun görmüyor şimdisi için.inş gitmiştir kistim sen ne alemdesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…