Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

senin gününde uzunmuş. herhalde yumurta tembelliği vardı sende. nasıl tehşis koyuldu sana.

ben şimdi progestan kullanıyorum. daha doğrusu 16. günde tekar başlıyacağım. benimde uzun adet dönemim var. bazende dahada uzun sürdüğü de oluyor.

bu arada bir ki damla kanın sebebi bebişin yerleşmesi olamaz mı?..

Cuma duası çok güzelmiş. Allah kabul etsin bende okudum. paylaşan arkadaştan Allah razı olsun...

canım bi dua listesi oluşturduk yoksan bilgilerini ver bat yaş deneme süresi efsunn arkadaşımız senide eklesin günü gelen arkadaşımız için 100 kelimey-i tevhid okuyup hakkında dua ediyoruz.

listedeyim zaten de duadan haberim yoktu iyi oldu öğrendiğim saol canım

bende çekeyim canım o zaman inşallah hayırlısı olur

kızlar ben bu ay 5 inde oldum adet sonra 31. gün tekrar oldum ilk iki gün adetim normal geliyo sonra kahverengi akıntı şeklinde geliyo önceden böyle olmuyodu bu gün doktora gittim sabahtan sıra aldım bekle bekle gelmedi doktor ameliyettaymış gelmeyince bende çıktım döndüm eve sizce bende adet düzensizliği başlamış olabilir mi daha önce böyle bir ay içerisinde 2 defa adet olmamıştım hiç

Evet canım bende yumurta tembelliği varmış genelde 35 ama geçen aylarda birgün 40 gün oldu.sadece bir kere ama onun dışında 35-36 gün.canım doktor adetin 3.günü gittiğimde yumurta tembelliği var dedi kontrole aldı sonra ben 4 günde bir gittim en son gittiğimde senin hala yumurtan çatlamamış dedi bide başıma o çıktı sonrada iğne vurdu.yerleşme kanamasına gelince canım iğneden 5 gün sonra olacağını zannetmem ama herşey allahtan doktor bebek olmaz dedi o yüzden ümitlenmiyom yoksaaaaaa hey gidi hey

listedeyim zaten de duadan haberim yoktu iyi oldu öğrendiğim saol canım

canım hamile kalmak isteyenlerde ismin var ama dua listesinde yoksun onu demiştim ben eklet kendini diye dua listesi ayrı yeni oluşturuluyor bilgin olsun..

kısmet canım sen doktorun dediğine bakma bi de bakmışsın ki hiç umudun yokken beklemezken hamiş kalmışsın inşallah da öyle olur

çok soru soruyorumda. 3. günü hormon testinden mi anladı yoksa muayeneden mi....

canım hamile kalmak isteyenlerde ismin var ama dua listesinde yoksun onu demiştim ben eklet kendini diye dua listesi ayrı yeni oluşturuluyor bilgin olsun..

öylemi??? bilmiyodum efsuncummm canım görürsen eğer benide eklermisin canım ilk listedeki bilgiler geçerli ama bat hakkında şuan kesin bişey söyleyemiyorum malesef

kızlar ben bu ay 5 inde oldum adet sonra 31. gün tekrar oldum ilk iki gün adetim normal geliyo sonra kahverengi akıntı şeklinde geliyo önceden böyle olmuyodu bu gün doktora gittim sabahtan sıra aldım bekle bekle gelmedi doktor ameliyettaymış gelmeyince bende çıktım döndüm eve sizce bende adet düzensizliği başlamış olabilir mi daha önce böyle bir ay içerisinde 2 defa adet olmamıştım hiç

geçen sene bende 1 ay içinde 2 kere oldum. arasında 15 gün vardı üstelik. ki benim adet gecikir genelde.... gitmedim ozmnlar doktora...

kıslar du a da neler yer alıyor gecmıs bayagı uzun okuyamyrmmm :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…