Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Herkese hayirli cumalar Allah niyetinizi duanizi kabul etsin.BUgun graphicdesiner ve kendim icin okuyacagim yarin girebilirmiyim bilmiyorum foruma o yuzden simdiden okuyan herkestn Allah razi olsun .

gununu şaşmaması guzel herşey normal ama neden hamile kalamıyorum hala ilginç Allah ım belkide uygun görmüyor şimdisi için.inş gitmiştir kistim sen ne alemdesin

canım ben 9 yada 10 gibi bekliyorum bakalım.benimde akıntım var işte tatlım hafiften mide bulantısı kasıklarımda çok hafiften bir sızı cildimde bir tane sivilce yok çok şükür normalde kocaman kocaman çıkması gerekiyor bu aralar :) bilmiyorum valla canım yarı umutluyum yarı umutsuz..hakkımızda hayırlısı olsun canım..çogu sogan suyu kullanan iilk aylarında hastalanmışlar 2.aylarında hamile olduklarını öğrenmiş canım..şimdi bende eger hastalanırsam direk aşılama olacak ya bir ay daha ertelesem mi diyorum :) napim ya olursam bu ay aşılama yaptırım mı kızlar :)

canım ben 9 yada 10 gibi bekliyorum bakalım.benimde akıntım var işte tatlım hafiften mide bulantısı kasıklarımda çok hafiften bir sızı cildimde bir tane sivilce yok çok şükür normalde kocaman kocaman çıkması gerekiyor bu aralar :) bilmiyorum valla canım yarı umutluyum yarı umutsuz..hakkımızda hayırlısı olsun canım..çogu sogan suyu kullanan iilk aylarında hastalanmışlar 2.aylarında hamile olduklarını öğrenmiş canım..şimdi bende eger hastalanırsam direk aşılama olacak ya bir ay daha ertelesem mi diyorum :) napim ya olursam bu ay aşılama yaptırım mı kızlar :)

inş.vardır cnm ya seni çok iyi anlıyorum varya her ay yeni bir umut başlıyor dimi bizim için inş.cnm hamile kalırız soğan suyuyla hamile kalan çok ya inş.şifa olur bence git doktorun aşılama derse bekleme geç bile kaldık tatlım biz hayırlısı olsun.inş hiç birine gerek kalmazda hamiş olursun kuzummmm :KK49:

inş.vardır cnm ya seni çok iyi anlıyorum varya her ay yeni bir umut başlıyor dimi bizim için inş.cnm hamile kalırız soğan suyuyla hamile kalan çok ya inş.şifa olur bence git doktorun aşılama derse bekleme geç bile kaldık tatlım biz hayırlısı olsun.inş hiç birine gerek kalmazda hamiş olursun kuzummmm :KK49:

inş.canım yaaa :KK43:

inş.cnm soğan suyuna devam edicem yine inanıyorum kistimi yok edeceğine Allah ım hayırlısını versin dua et cnm bizlere:KK16:de

evet evet tadını falan düşünmeden içmeye devam hiç ara vermeden. en kısa zamanda güzel haberlerinizi almak için sürekli dua ediyorum Allahım herkese hayırlı evlatlar nasip eğle içinde banada inş

evet evet tadını falan düşünmeden içmeye devam hiç ara vermeden. en kısa zamanda güzel haberlerinizi almak için sürekli dua ediyorum Allahım herkese hayırlı evlatlar nasip eğle içinde banada inş

düşünmüyorum inanki tadını yeterki gelsin meleğim Allah razı olsun cnm miniğini Allah ım sağlıklı sıhhatli kucağınada almayı nasip etsin inş.

slm kızlar bende bebiş istiyorum nasipse..

5.denememiz olacak

ilk bebeğimiz

canım batını da ver ekleyelim listeye

gunaydın kızlar bende az önce oldum regli hiç anlamadım bile ağrımda yok hep 26.gunumde olurum bugunde 26.gunum şaşmadı yani ama bekliyordum hiç üzülmedim bile hayırlısı Allah tan p.tesiye randevu aldım dr.için 4.gunum olucak bakalım artık ne tedavi başlayacak :KK49:

hayırlısı tatlım inşallah en yakın zamanda hamile kalırsın bir git bakalım doktora ne diyecek

düşünmüyorum inanki tadını yeterki gelsin meleğim Allah razı olsun cnm miniğini Allah ım sağlıklı sıhhatli kucağınada almayı nasip etsin inş.

amin canım ayın 16sında gidicem doktora bakalım benimki geç döllenme belki kalp atışlarını duyarız ozaman. ilk başta aman hamile kalsam yeter diyodum bunlar daha büyük sıkıntıymış. en azından hamiş olmak için çalışmalar güzeldi:)) bunun sadece stresi var

hayırlısı canım. inş. kistin gitmiştir. ağrın olmaması çok güzel maş.:nazar:. soğanın faydası oldu demekki... maş. :nazar: vaktinde gelmeside çok güzel birşey. benimde herşeyim normalmiş ama vaktinde gelmiyor kerata...

selam kızlar,afedersiniz dün giremedim,ama sılam için duamı ettim,sabahdan annemler geldi ve taaa akşam gittiler,onu için giremedim ama yatarken duamı ettim de yatdım,bu gün yaseminimin günü,tüm dualar onun için,2topikde 10larca kadın onun için dua edecek Allah yardımcısı olsun...

Son düzenleyen: Moderatör:
canım batını da ver ekleyelim listeye

hayırlısı tatlım inşallah en yakın zamanda hamile kalırsın bir git bakalım doktora ne diyecek
sağol canımcım inş.kist gitmiştirde bir ohh çekerim :KK1:
günaydın kızla, dün gece hiç uyumadım çok kötü sersem gibiyim şuan :KK14: ve çok yoğunuz..geçmişi bi okiyim dönüyorummm
hayırdır tatlım neden uyuyamadın umarım birşey yoktur :KK19:
yahu bat hikaye şekerim sen bizden kurtulamazsın artık :KK4::KK1:
dimi ama bu gidişle satı göremiycem gibi :KK52: ama ben bir yakalarsam varya onu birdaha hiç bırakmam :KK16::KK16:
amin canım ayın 16sında gidicem doktora bakalım benimki geç döllenme belki kalp atışlarını duyarız ozaman. ilk başta aman hamile kalsam yeter diyodum bunlar daha büyük sıkıntıymış. en azından hamiş olmak için çalışmalar güzeldi:)) bunun sadece stresi var
öyle deme kuzum ya ne guzel tatlı heyecanlar bunlar hepsi bitecek kucağına aldığında unutacaksın hepsini Allah ım yardımcın olsun bol bol dua et tatlım :21:
hayırlısı canım. inş. kistin gitmiştir. ağrın olmaması çok güzel maş.:nazar:. soğanın faydası oldu demekki... maş. :nazar: vaktinde gelmeside çok güzel birşey. benimde herşeyim normalmiş ama vaktinde gelmiyor kerata...

çok şükür hep gununde gelir soğanın faydasımı oldu ne hem oluyorum hemde ağrım yok

Son düzenleme:
betüşüm kuzum bişiym yok ama uykusuzluk çekiyorum ya çok fenayım şuan hiç uyayamadım :2: ebruşumm, sıla, bur_mus arkadaşlarım inşallah bir dahaki ay hatta ebruşun bu ayyy güzel haberlerinizi alıcaz inşallah:KK49::KK49::KK49: Yasemine duamı okudum Allahım kabul etsin yüzünü güldürsün inşallahhhh, hepimizin güldürsün Amin :KK16::KK16::KK16:

betüşüm kuzum bişiym yok ama uykusuzluk çekiyorum ya çok fenayım şuan hiç uyayamadım :2: ebruşumm, sıla, bur_mus arkadaşlarım inşallah bir dahaki ay hatta ebruşun bu ayyy güzel haberlerinizi alıcaz inşallah:KK49::KK49::KK49: Yasemine duamı okudum Allahım kabul etsin yüzünü güldürsün inşallahhhh, hepimizin güldürsün Amin :KK16::KK16::KK16:

kafana birşeymi tktın ki cnm uyuyamadın inş.cnm benim gittiğimde şaşırsın doktor bile bu kistlere nolmuş desin inş. :KK9:

kafana birşeymi tktın ki cnm uyuyamadın inş.cnm benim gittiğimde şaşırsın doktor bile bu kistlere nolmuş desin inş. :KK9:

bana doktor demiştiki adet sancılarının sebebi kist olması yada üşütmek dedi..ama ben inanıyorum senin kist yok olup gitti.
bebegi bende senin gibi düşünüyorum..sürekli bi tedirginlik var..insan kafasında çok kuruyo sanırım..Allaha emanetiz ..

X