Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

bugun kaçıncı gunun cnm ?

35 Günde bir adet olurum bugün adetimin 23. günü iğneyi vuruluşumunda 5. günü canım yani adet olcaksam çok erken.ama benim yumoşlar çok büyüdü ya 24-26 acaba iğne vurulunca çatlamadı 5 gün sonramı çatladı buda onun kanımı.valla bilmiyom ya senin anlıcan canım şurda 1-2 hafta hayal bile kuramadan gitti umutlar.kısmet önümüzdeki aya inşallah.

ayy canım Allah razı olsun çok güzelmiş okudum inşallah rabbim kabul eder bizimde dualrımızı

yerleşme kanaması olmasın cnm kist öğle 1 gun kanamazki devamıda gelir yani benim öyle olmuştu hemen moralini bozma herşey Allah tan kuzum dua et isyan etme sakın inş.bizlerde görücez o gunleri bak bana senden farksızmıyım ama umut doluyum hep napalım bizim elimizdemi Rabbim ol derse olur sınavımız bu bizim.herşeyde vardır bir hayır o yüzden üzülme bebeğim

teşekkürler katinam bende hemen bugün okuyayım seladan sonra hazır ovulasyon günlerindeyken haftaya cumaya da okurum allah razı olsun cnm .

ayy canım Allah razı olsun çok güzelmiş okudum inşallah rabbim kabul eder bizimde dualrımızı

okudum cnm amin Allah razı olsun bitanemm

bişi değil kızlar..Rabbim hepinizin gönül muradını versin..Bildigim yaptıgım ne varsa sizinle paylaşıyorum..Kendim kadar sizinde hamiş olmanızı istiyorum..Rabbim kabul etsin dualarınızı..

isyan yok canım.rabbim en kısa zamanda şu mubarek cuma günü dularımızı kabul etsinde sanada banada isteyen herkesede rabbime hayırlı bir kul bize sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah.sabretcez beklicez.

günaydın hayırlı cumalar muhteşem anne adayları nasılsınzbugün sırası olan graficdesigner arkadaşıma duamı yaptım rabbim kabul etsin inşallah.. geçmişe fazla gidemedim cuma duasını gördüm okudum rabbim kabul etsin inşallah kimsede ters bi durum yoktur...

kızlar ya ben konuya biraz yabancı kaldım ne okuyosunuz sırası gelene bende yapayım duayı

hoşgeldin canım da eli boş geldin sen test yapcam dememişmiydin?yoksa benim kafa iyice gittimi

hoşgeldin canım da eli boş geldin sen test yapcam dememişmiydin?yoksa benim kafa iyice gittimi

canım dün kanda bakacaktım ama hastanede kan kitleri bitmiş bakamıyorlarmış evde test var ama adetgeçmeden elim gitmiyor ona negatif korkusuyla işte bata 7 gün kaldı ve kasıklarımda bi ağrı başladı dünden beri şiddetli değil ama ağrı var gögüslerimde hassasiyet başladı az ...

kızlar ya ben konuya biraz yabancı kaldım ne okuyosunuz sırası gelene bende yapayım duayı

canım bi dua listesi oluşturduk yoksan bilgilerini ver bat yaş deneme süresi efsunn arkadaşımız senide eklesin günü gelen arkadaşımız için 100 kelimey-i tevhid okuyup hakkında dua ediyoruz.

Allah razı olsun, seninde tüm isteklerin kabul olsun inşallah canım.

tatlım ilk sayfada dua listesi var, hergün orda ismi yazılı olan kişi için 100 adet kelimei tevhid çekiyoruz bebişler gelsin diye. bugün sıra bende, sağolsun tüm arkadaşlar çekiyor

anladım canım.izin verirsen listeyi de o şekilde düzelteyimmi sonuçta bir süredir olmayan arkadaşlara da umut olursun bence.

ne güzel bir dua Allah razı olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…