Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kızlar ben 2 saat önce mens oldum . ama hiç bu zaman kadar böyle bir ağrım olmamıştı.. karnım, belim, dizlerim ve midem acayip agrıyorrr.ölüyorum sankii..
bu ay ilk denemeydi bununla bir ilgisi varmı acaba??????

kızlar ben 2 saat önce mens oldum . ama hiç bu zaman kadar böyle bir ağrım olmamıştı.. karnım, belim, dizlerim ve midem acayip agrıyorrr.ölüyorum sankii..

zannetmiyorum tatlım ilgili olacağını, ayaklarını sıcak tut çorap giy ve eğer çalışmıyorsan uyumaya çalış biraz benim o zaman biraz hafifliyor ağrılarım regl iken... geçmiş olsun çoookk

bence yoktur belkide üşüttün malum yaz cıbıl cıbıl geziyoruz ne terlik giyiyoruz ne bi çorap bu ay bende öle oldum çünkü

bende not aldım bakalım bende en kısa zamanda denicem.efsun teşekkürler canım:)

rica ederim asyacım dene bencede

üşütmüş falan olabilirmisin acaba ben üşüttüğümde sancılı geçer çok

zannetmiyorum tatlım ilgili olacağını, ayaklarını sıcak tut çorap giy ve eğer çalışmıyorsan uyumaya çalış biraz benim o zaman biraz hafifliyor ağrılarım regl iken... geçmiş olsun çoookk

bence yoktur belkide üşüttün malum yaz cıbıl cıbıl geziyoruz ne terlik giyiyoruz ne bi çorap bu ay bende öle oldum çünkü

çok ssağolun kızlar.. üşütmekten olabilir. açık giyiniyorum, bide yatarkende bura serin. pencereyi açıyorum ondan oldu galiba:KK43:
amirimden izin istedim. vermedi. agrı kesici al diyor..
ayda yılda böyle bir durumum oldu. 1 saat erken cıkmayı bana cok gördü ya... bu nasıl iş

Son düzenleme:

geçmiş olsun canım benimde bi kaç aydır 1 gün reng oluyodum bu ay felaket sanki olmadıklarımıda oluyorum :) çok ağrım var benimde hareket ettikce canım acıyo anlıyorum olsun kaç aydır olmuyodum doğru düzgün o yüzden çok üzülmüyorum ağrılarııma :) sende öyle düşün bu sağlıklı olduğumuzu gösteriyor

geçmiş olsun canım benimde bi kaç aydır 1 gün reng oluyodum bu ay felaket sanki olmadıklarımıda oluyorum :) çok ağrım var benimde hareket ettikce canım acıyo anlıyorum olsun kaç aydır olmuyodum doğru düzgün o yüzden çok üzülmüyorum ağrılarııma :) sende öyle düşün bu sağlıklı olduğumuzu gösteriyor

kızlar benim kasık ağrılarım başladı şiddetli değil ama hissediyorum hayırdır inşallah. daha bata 8 gün var iğne vurulalı 11. gün bugünüm çok sabırsızlanıyorum sonuç için bugün kan vermek istedim ama malesef hastanede kitler bitmiş kanla tahlil yapamıyorlarmış evde test var ama yapmaktan korkuyorum :KK50::KK50:negatif çıkar diye

kızlar benim kasık ağrılarım başladı şiddetli değil ama hissediyorum hayırdır inşallah. daha bata 8 gün var iğne vurulalı 11. gün bugünüm çok sabırsızlanıyorum sonuç için bugün kan vermek istedim ama malesef hastanede kitler bitmiş kanla tahlil yapamıyorlarmış evde test var ama yapmaktan korkuyorum :KK50::KK50:negatif çıkar diye

kızlar benim kasık ağrılarım başladı şiddetli değil ama hissediyorum hayırdır inşallah. daha bata 8 gün var iğne vurulalı 11. gün bugünüm çok sabırsızlanıyorum sonuç için bugün kan vermek istedim ama malesef hastanede kitler bitmiş kanla tahlil yapamıyorlarmış evde test var ama yapmaktan korkuyorum :KK50::KK50:negatif çıkar diye:KK50:

yaa bastım olmadı bastım olmadı yanlışlıkla üç kere gönderdim kızlar :44::44::44:

günaydın kızlar... bugun benim gunum.. okuyan ve okuyacak herkesten Allah razı olsun. Rabbim hepimizi en kısa zamanda sevindirsin inş.

benim lekelenmem oldu 2 gun sonra tamamen kesildi. dun dayanamadım ve adetime 4 gun kala test yaptım. malesef negatif:KK50:... sanırım gelicek kırmızılar. hayırlısı artık..

bugun cok yogunum.iftara misafirim gelicek. arada yne bakmaya calısıcam. hepnizi opuyorumm:KK54: :KK54: :KK54:

Silacım okudum sana da ve gönderdim... Allah dualarımızı kabul etsin! Hakkında hayırlısını versin inşallah!!!
:nazar:

kızlar benim kasık ağrılarım başladı şiddetli değil ama hissediyorum hayırdır inşallah. daha bata 8 gün var iğne vurulalı 11. gün bugünüm çok sabırsızlanıyorum sonuç için bugün kan vermek istedim ama malesef hastanede kitler bitmiş kanla tahlil yapamıyorlarmış evde test var ama yapmaktan korkuyorum :KK50::KK50:negatif çıkar diye:KK50:

Canım neden korkuyorsun korkmak sonucu değiştirmeyecek evde testin var bugün 11.gunun ve sen hala bekliyorsun:) yap da bakalım ama sonuc pozitif çıkarsa kesin var deme canım çünkü iğnenin etkisiyle pozitif cikabiliyormus.hakkinda hayırlısı olsun canım

[sıze=2]
bebek bekleyen ve bebek isteyen herkes için bir topiğimiz olsun paylaşımlarda bulunalım istedik.bu topiğin kaynağı şeytanın bacağını temmuzda da kırıyoruz topiğidir.şimdilik 11 hamilemiz var ve allahın izniyle daha da artacak .hepimiz hamile kalabilmek için türlü uğraşlar veriyoruz sabırla umutla duayla bebişlerimizi bekliyoruz.bu süreci paylaşarak anlatarak birbirimizi dinleyerek geçirmekten yanayız.

Umarım hepimizin gönlüne göre olur ve hepimize allah en yakın zamanda sağlıklı hayırlı bebekler nasip eder.

Haydi bakalım buyrun sohbete
[/sıze]
:KK16::KK16:

listemiz herkese açık.bilgilerinizi buraya yada bana özelden yazabilirseniz hemen eklerim .bu arada batı ağustosa kayanları da eklemeye başlayacağım

topiğimiz hayırlı ve de uğurlu olsun canlarımmm

:nazar::nazar:hamilelerimiz:KK49::KK49::nazar::nazar:

isim

kaçıncı deneme

son adet tarihi

kaçıncı bebek

kalış şekli

domrabre

26

3.ay

ilk

normal(salla titret:KK9:)

ebah234

haunted...

ıntromtrack

edahayat

helinaslı

32

ilk ay

10 haziran

2.bebek

normal

lalearslan

hany

sonys

29

3.ay

20 haziran

ilk

normal

pampisim

bebegi

ilk

huysuzmelek

27

ilk ay

28 haziran

ilk

normal

pisipamuk
26

ilk ay

26 haziran

ilk

katinamm

28

5.ay

ilk

dilem

29

3.ay

ilk

up_yg

26

7.ay

6 temmuz

ilk

burcos

33

2.ay

3 temmuz

ilk

çörek otu soğan kürü
eşe vitamin takviyesi

bahar616

21

ilk ay

23 haziran

ilk

[sıze=2]beybisuu
[/sıze]

[sıze=2]29
[/sıze]

[sıze=2]5.ay
[/sıze]

[sıze=2]12 haziran
[/sıze]

[sıze=2]ilk
[/sıze]

[sıze=2]normal
[/sıze]

muhasebe_22

15 mayıs

tuğbaöğretmen

24

ilk ay

30 haziran

ilk

normal

casper10

25

5.ay

20 temmuz

ilk

kardelen.im

31

2.ay

21 nisan

2.bebek

hurr

30

2.bebek

:nazar:hamilelik yolu gözleyenler:nazar:

isim

kaçıncı deneme

beklenen adet tarihi

kaçıncı bebek

suzan6638

25

3,5 sene

21 temmuz

ilk

haber yok

tb_fb

25

3 sene

25 temmuz

ilk

haber yok

gamzetupper

26 temmuz

haber yok

gulcanosi

23

ilk ay

28 temmuz

ilk
haber yok

gamyoncu

23

ilk ay

30 temmuz

ilk (1 düşük)
umudumuz ağustos bat bilgisi verilmedi

dcl_xcl
28
17 ay
bat belli değil
ilk (2 düşük 1kürtaj)
aserenhan

28

bat belli değil
ilk (2 düşük )
merve6006
bat belli değil
bur_mus

23

10.ay

1 ağustos

ilk

ayaz1809

25

6.ay

3 ağustos

ilk

umudumuz eylül bat bilgisi verilmedi
göknur2815
29
3.ay
4 ağustos
ilk
aeangin

24

9.ay

5 ağustos

ilk

umudumuz eylül bat bilgisi verilmedi
graficdesigner
29
7.ay
5 ağustos
ilk
sıla_84
28
2.ay
5 ağustos
2.bebek
gkcenglish

28

1,5 yıl

8 ağustos

ilk

nuradamla

24

4.ay

8 ağustos

ilk

ebebebruli

26

1,5 yıl

9 ağustos

ilk

redy

30

2 yıl

9 ağustos

ilk

taliha
25
27.ay
10 ağustos
ilk
kelam

23

1.yıl

10 ağustos

ilk

tekdilekim

22

7 ay

11 ağustos

ilk

[sıze=2]tamdabu[/sıze]
11 ağustos
flyemre

26

3.ay

12 ağustos

2.bebek

elifhüsna
29
8.ay
14 ağustos
ilk
karbeyza

28

3.ay

15 ağustos

ilk

asyahayat

29

2.yıl

17 ağustos

ilk

boswer

30

2.ay

18 ağustos

ilk

enabe

30

2 yıl

18 ağustos

ilk(2 düşük normal doğum (3.5 aylık ikiz gebelik))

papilloamour
27
5.ay
21 ağustos
ilk
fatmaipek
32
2.ay
22 ağustos
2.bebek
bilgemadam

29

1 yıl

22 ağustos

ilk (1 düşük)

tatlicadi55
26
7.ay
24 ağustos
ilk
vanillia

27

1,5 yıl

25 ağustos

ilk

küçükpisi

28

4.ay

25 ağustos

ilk

orlic

27 ağustos

meltemtnc
29
3.ay
30 ağustos
ilk
efsunn07

30

4.ay

31 ağustos

2.bebek

seval88

24

4.ay

31 ağustos

ilk

orkide_m
31

2.ay

2 eylül

ilk

femolove

25

5.ay

ekim

ilk

:nazar:[sıze=2]dua listemiz[/sıze]:nazar:

[sıze=3]

[/sıze]
isim

deneme süresi

bat

dua günü

bur_mus

10.ay

1 ağustos

1 ağustos

:KK16::nazar::KK16:
sıla_84

2.ay

5 ağustos

2 ağustos

graficdesigner
7.ay
5 ağustos
3 ağustos
gkcenglish

1,5 yıl

8 ağustos

4 ağustos
nuradamla

4.ay
8 ağustos
5 ağustos
ebebebruli

1,5 yıl

9 ağustos

6 ağustos

redy

2 yıl

9 ağustos

7 ağustos

taliha

2 yıl

10 ağustos

8 ağustos

kelam

1 yıl

10 ağustos
9
ağustos

tekdilekim

8.ay

11 ağustos

10
ağustos

asyahayat

2.yıl

17 ağustos

11 ağustos

enabe

2 yıl

18 ağustos

12 ağustos

papilloamour

5.ay

21 ağustos

13 ağustos

bilgemadam

1 yıl

22 ağustos

14 ağustos
fatmaipek

2.ay

22 ağustos

15 ağustos

küçükpisi
4.ay

25 ağustos

16 ağustos
arkadaşımızın
iyileşmesi için de dua edeceğiz

seval88

4.ay

31 ağustos

17 ağustos
efsunn07
4.ay
31 ağustos
18
ağustos

femolove

5.ay

ekim

19 ağustos

:nazar::emir_bebek:[sıze=3]bugün sıla arkadaşımızın dua günü.allah kabul etsin dualarımızı[/sıze]:emir_bebek::nazar:

bnm bat 27 sınde regl oldumm bu ayada olmadım kısmett dua lıstesıne benıde ekleyın olurmu bende dualarınaza katılıyım ınslll ıncır suyuna devam edıyorumm bakalımkısmett bu ayda bat 27 sı ınsl...

Silacım okudum sana da ve gönderdim... Allah dualarımızı kabul etsin! Hakkında hayırlısını versin inşallah!!!
:nazar:

canımm Allah razı olsun.. Rabbim kabul etsin inş dualarımızı.

benm kırmızılar geldi misafir hazırlıgındayken:KK14: nasip işte.. bu ay da gecti giittii.. aslında cok uzulmuyorum. zaten bundan 2 ay once ciddi endişelerim vardı acaba kızım ıcın daha erken mi diye.. ancaakk bir kere karar verdin mi de bekliyor insan hemen olacak gibi.. bir de kızım temmuz dogumlu. gebeligin son aylarının yaza denk gelmesi cok zor oluyo. ben denk gelmese diye baktıkca olmadı stresten.. artık bu saatten sonra en iyi ihtimalle haziran dogumlu olur 2. bebişim. o da Rabbim eylül ayında nasip edersee...

hayırlı gecelerr.. opuldunuz:KK54:

Son düzenleme:
canlar ben kirmizilari gordum maalesef :KK43: ne yapalim kismet artik kismet benim bu ay tekrar sansim var ayin 23 unde tekrar bat tarihim umarim tuttururuz bu sefer :) umudumuzu yitirmek yok allah buyuktur :) titremeler kurler boynuzlar bizi bekliyo bu sefer bomba gibi geliorusss bombaa :)))

Son düzenleme:
X