Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kızlar ben 2 saat önce mens oldum . ama hiç bu zaman kadar böyle bir ağrım olmamıştı.. karnım, belim, dizlerim ve midem acayip agrıyorrr.ölüyorum sankii..
bu ay ilk denemeydi bununla bir ilgisi varmı acaba??????

zannetmiyorum tatlım ilgili olacağını, ayaklarını sıcak tut çorap giy ve eğer çalışmıyorsan uyumaya çalış biraz benim o zaman biraz hafifliyor ağrılarım regl iken... geçmiş olsun çoookk

bence yoktur belkide üşüttün malum yaz cıbıl cıbıl geziyoruz ne terlik giyiyoruz ne bi çorap bu ay bende öle oldum çünkü

bende not aldım bakalım bende en kısa zamanda denicem.efsun teşekkürler canım:)

rica ederim asyacım dene bencede

üşütmüş falan olabilirmisin acaba ben üşüttüğümde sancılı geçer çok

bence yoktur belkide üşüttün malum yaz cıbıl cıbıl geziyoruz ne terlik giyiyoruz ne bi çorap bu ay bende öle oldum çünkü

çok ssağolun kızlar.. üşütmekten olabilir. açık giyiniyorum, bide yatarkende bura serin. pencereyi açıyorum ondan oldu galiba
amirimden izin istedim. vermedi. agrı kesici al diyor..
ayda yılda böyle bir durumum oldu. 1 saat erken cıkmayı bana cok gördü ya... bu nasıl iş

Son düzenleme:

geçmiş olsun canım benimde bi kaç aydır 1 gün reng oluyodum bu ay felaket sanki olmadıklarımıda oluyorum :) çok ağrım var benimde hareket ettikce canım acıyo anlıyorum olsun kaç aydır olmuyodum doğru düzgün o yüzden çok üzülmüyorum ağrılarııma :) sende öyle düşün bu sağlıklı olduğumuzu gösteriyor

kızlar benim kasık ağrılarım başladı şiddetli değil ama hissediyorum hayırdır inşallah. daha bata 8 gün var iğne vurulalı 11. gün bugünüm çok sabırsızlanıyorum sonuç için bugün kan vermek istedim ama malesef hastanede kitler bitmiş kanla tahlil yapamıyorlarmış evde test var ama yapmaktan korkuyorum negatif çıkar diye

kızlar benim kasık ağrılarım başladı şiddetli değil ama hissediyorum hayırdır inşallah. daha bata 8 gün var iğne vurulalı 11. gün bugünüm çok sabırsızlanıyorum sonuç için bugün kan vermek istedim ama malesef hastanede kitler bitmiş kanla tahlil yapamıyorlarmış evde test var ama yapmaktan korkuyorum negatif çıkar diye

yaa bastım olmadı bastım olmadı yanlışlıkla üç kere gönderdim kızlar :44::44::44:

Silacım okudum sana da ve gönderdim... Allah dualarımızı kabul etsin! Hakkında hayırlısını versin inşallah!!!

Canım neden korkuyorsun korkmak sonucu değiştirmeyecek evde testin var bugün 11.gunun ve sen hala bekliyorsun:) yap da bakalım ama sonuc pozitif çıkarsa kesin var deme canım çünkü iğnenin etkisiyle pozitif cikabiliyormus.hakkinda hayırlısı olsun canım

bnm bat 27 sınde regl oldumm bu ayada olmadım kısmett dua lıstesıne benıde ekleyın olurmu bende dualarınaza katılıyım ınslll ıncır suyuna devam edıyorumm bakalımkısmett bu ayda bat 27 sı ınsl...

Silacım okudum sana da ve gönderdim... Allah dualarımızı kabul etsin! Hakkında hayırlısını versin inşallah!!!

canımm Allah razı olsun.. Rabbim kabul etsin inş dualarımızı.

benm kırmızılar geldi misafir hazırlıgındayken nasip işte.. bu ay da gecti giittii.. aslında cok uzulmuyorum. zaten bundan 2 ay once ciddi endişelerim vardı acaba kızım ıcın daha erken mi diye.. ancaakk bir kere karar verdin mi de bekliyor insan hemen olacak gibi.. bir de kızım temmuz dogumlu. gebeligin son aylarının yaza denk gelmesi cok zor oluyo. ben denk gelmese diye baktıkca olmadı stresten.. artık bu saatten sonra en iyi ihtimalle haziran dogumlu olur 2. bebişim. o da Rabbim eylül ayında nasip edersee...

hayırlı gecelerr.. opuldunuz

Son düzenleme:
canlar ben kirmizilari gordum maalesef ne yapalim kismet artik kismet benim bu ay tekrar sansim var ayin 23 unde tekrar bat tarihim umarim tuttururuz bu sefer :) umudumuzu yitirmek yok allah buyuktur :) titremeler kurler boynuzlar bizi bekliyo bu sefer bomba gibi geliorusss bombaa :)))

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…