Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kızlarrr geldimmm....naptınız bakımmm.biraz geçmişi okudum ama.efsuncum gelmiş kırmızılarr..hayırlısı olsun canım benim.burcos topiğine baktım çok güzel ayrıntılı yazmışsın teşekkür ederiz..inş. darısı bize olur :) benimde az kaldı yaa heycan basıyor yavaştan ama hiçç umut yok içimde yaa :) herzamanki belirtiler var kasıklarda sancılanma gögüslerse sızı ucuna dokunuyorumda bişi yok şuan :) kısmet artık yaaa.

hoşgeldin canım bendede aynı belirti yok hiç seninle 1-2 gunumuz var ben muhtemelen hafta sonu olurum gibime geliyor hayırlısı artık

olsun cnm pekmezde fadalı şifa olur inş.bu arada bol bol ceviz fındık yiin beraber yürüyüş yapın emi kuzum

Amin kuzum inşallahhhh olurr yediriyorum yaa fındık ceviz çiğ badem falan yiyoz bakalım bolcana salla titret yapacam bu ay bolbol bu arada dobmrambre nerde yaa hiç göremiyom kaç günlerdir taliha canım hayırlısı olsun belirtilere çok takılma inşallahhh tutmuştur bu ay

saat 1 de doktora gidecekti inş.iyi haberlerle gelir dobmrambre

kendi listemizden temmuzdan beri 17 hamiş çıkarmışız kendi listemizden çıkanları açık pembe yaptım sayması kolay olsun diye.devamı bol bol gelsin inşallah

aaa aa şoktayımm şuan
yahu antalya ve çevresi mersin filan keçiboynuzunun memleketi nasıl olmaz
hatta biz eşimle yazın oralara gittikçe bol bol alıyoruz gerçi kendisini hiç alma teşebbüsünde bulunmadık ama pekmezin böyle özünü almıştık köylülerden yemedim öle nefis bi tat yaaa çok güzellll
antalyadayım bi kaç yere sordum ama yok dediler şaşırdım bende eskiden çok görüyodum sanki hepsi uçmuşşş gitmiş gibii

kendi listemizden temmuzdan beri 17 hamiş çıkarmışız kendi listemizden çıkanları açık pembe yaptım sayması kolay olsun diye.devamı bol bol gelsin inşallah

maşallahhh maşallahhhh hepsi sağlıkla kucaklarına alsın meleklerini, arkası da çok gelsin inşallahhhh patır patır

valla öyle bende ona şaşırıyom bizim eski evin arkabahçesinde vardı valla dalından koparıp evcilik oyunlarımızda yemek yapardık ben pekmezi pek beğenmedim ya, zavallı kocacığım yiyo ama benim hoşuma gitmedi

geçmiş olsun bebeyimmmm neden öyle oldu acaba doktorunu bi ara istersen, belki tutunca ağrıyordur inşallahhhh

nerdeeeeeeeeeeeeee doktor olmaz desede inşallah senin dediğin gibi olur canım:) doğrusu bu aya çok bel bağlamıyom her ne kadar bol bol titretmiş olsamda ama önümüdeki ay inşallah tam zamanında iğneyi vurulunca belkim benimde yüzüm güler.veeeee hepimimizin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…